What's new

[RPG] Treasuria - Poszukiwane osoby na stanowisko Mappera

Status
Not open for further replies.

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Treasuria​

Witam, mam na imi? Artur i wi?kszo?? z os?b z TNP s?ysza?o cokolwiek o tym, ?e tworz? serwer RPG. Serwer ma by? bardzo innowacyjny i przypomnie? graczom prawdziwe znaczenie s?owa RPG. Zaczynaj?c prac? nad serwerem my?la?em po prostu nad stworzeniem gry / serwera gdzie gracz b?dzie m?g? sp?dza? czas nie odczuwaj?c znudzenia oraz maj?c wi?cej mo?liwo?ci ni? tylko ?mudne zabijanie potwor?w i wbijanie coraz wy?szych liczb. Wyszed?em z za?o?enia, ?e je?eli chcemy zagra? w RPG naprawd? to musimy wczu? si? w rol? naszej postaci albo chocia? mie? jaki? jej obraz. W tym celu rozpocz??em wszystko od zera, bez wzorowania si? na czymkolwiek opr??ni?em g?ow? z zb?dnych my?li i ?l?cza?em du?? ilo?? czasu nad kartkami pustego zeszytu. Wymy?li?em wszystko co powinno zapewni? rozrywk? na do?? wysokim poziomie maj?c do dyspozycji jedynie silnik i client Tibijski i rozpocz??em dzia?anie. Zapisa?em ponad 25 stron w zeszycie, rysowa?em map?, wymy?la?em nazewnictwa, obmy?la?em wszystkie systemy, zasady rz?dz?ce ?wiatem czy nawet takie detale jak wiara w danym regionie czy architektura. Jestem got?w stworzy? najlepszy serwer RPG jaki kiedykolwiek by? dost?pny na rynku Open Tibia Server, a jedyne kogo mi brakuje do pomocy to mapperzy i graficy. Mam kilka os?b do pomocy z grafik? oraz sam staram si? praktykowa? pixelart w wolnym czasie jednak?e odno?nie mapowania to do tego akurat talentu nie posiadam.

Utworzy?em map? na kt?rej mapper wzorowa?by si? tworz?c ?wiat gry oraz jestem got?w odpowiada? na ka?de pytania b?d? udziela? szczeg??owych informacji dotycz?cych ukszta?towania terenu czy prostych element?w mapy.

Code:
[B][SIZE=5]Od mappera wymagam:[/SIZE][/B]

- inwencji tw?rczej

- talentu

- du?ej ilo?ci wolnego czasu

- do?wiadczenia

Formularz

Imi? :
Wiek :
Jak d?ugo pracujesz jako mapper:
Przyk?ad pracy :
Co chcia?by? otrzyma? za swoj? prac? :
Dlaczego jeste? zainteresowany stanowiskiem :



Kontakt pw / gg 47024757
 

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Odp: [RPG] Treasuria - Poszukiwane osoby na stanowisko Mappera

P?ki co otrzyma?em 2 wiadomo?ci, niestety od nikogo z TNP. Od?wie?am.
 

Savar

Advanced User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
224
Reaction score
0
Odp: [RPG] Treasuria - Poszukiwane osoby na stanowisko Mappera

Witam :)
Mam na imi? Adrian. 18 lat .
Mappuje ju? od 5 lat :) Kwesti? jest tylko to czy chcesz mie? bardziej ?adne mapy i klimatyczne czy bardziej grywalne.
Za swoj? prac? napewno posad? na serverze , je?eli dobrze si? powiedzie to moze jaki? % z sms?
Jestem zainteresowany poniewa? zawsze tworzy?em mapy i pr?bowa?em stworzy? sw?j server lecz brakowa?o mi ekipy , a co najwa?niejsze ?rodk?w na jego utrzymanie , hmmm ... Przyk?adowe prace ?
Na dysku mam jakie? starsze ,z przed roku pewnie ale my?l? ?e mog? by? :)
Mog? tak?e zaj?? si? reklamowaniem jak i prowadzeniem Fanpage na Facebooku i dodawa? tam post?py w tworzeniu servera .

76193738583033362365.jpg


74795578361990060856.jpg


Znalaz?em jakie? stare nie jakie? cuda , ale cuda potrafi? tworzy? :)
 

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Odp: [RPG] Treasuria - Poszukiwane osoby na stanowisko Mappera

Od?wie?am
 
Status
Not open for further replies.
Top