What's new

-Tibia 8.60 RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Status
Not open for further replies.

Marshall95

Advanced User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
213
Reaction score
9
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Nie by?o mnie zaledwie 2h i serwer ju? off ;< szkoda bo pomimo kilku b??d?w by? naprawd? w prz?dku no ale c??.
 

Filven

User
Joined
Jun 15, 2013
Messages
18
Reaction score
2
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Czyli z tego, co rozumiem. Serwer upad??
 

Vanzil1

Active User
Joined
Jun 1, 2013
Messages
88
Reaction score
6
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

to by?a faza testowa, tejdi wy??czy? po 2 dniach gdzie mia?a trwa? 3 dni, bo kto? napisa? mu prawd?... no zachowanie dzieciaka po prostu
 
Joined
Jun 26, 2013
Messages
25
Reaction score
1
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Akurat mia?em pisa? do administratora tego ots'a, ?eby wzi?? udzia? w testach, ale jednym s?owem oszuka? graczy. Po screenach serwer fajnie si? zapowiada?, ale jak zacz??em dochodzi? (bez skojarze?) do post?w, kt?re zacz??y "hejtowa?" serwer to powoli mi si? odechcia?o tam gra?, jednak my?la?em ?e co? z tego b?dzie, a tu ostatnie posty ukazuj? tylko zachowanie administratora jak dziecka. Lecz mam nadzieje, ?e ten serwer jeszcze wystartuje :).
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Mam w?tpliwo?ci co do startu. Zachowa? si? jak dziecko, bo skoro woli gra? w LoL'a czy ogl?da? filmy po co tworzy? serwer? Rozumiem jakby by? dedyk i chcia? odpocz??, ale na testach co? takiego odwala?.
 

Ksry

User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
17
Reaction score
3
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

sam miewam podobne fochy i widz? teraz jakie to g?upie :D jeste?my polakami musimy na siebie naje?d?a?, ale nie musisz si? focha? przez opini? kilku graczy tester?w.. w sumie ich s?owa powinni Ci? zmotywowa?, chyba ?e mieli co? z?ego na my?li to out dla nich a nie si? rozczulasz
 

OldTejdi

Senior User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
537
Reaction score
49
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Ciekawie dowiadywa? si? od kogo? kto tak na prawd? mnie nie zna, rzeczy o sobie, kim jestem i co robi?. No c??, takie jest ?ycie. Tworz?c serwer nie robi?em go dla siebie tylko dla innych, ale je?eli Ci nie potrafi? doceni? mojej pracy gdzie 12/7 siedz? przed kompem by wszystko naprawi? to m?wi si? trudno i idzie si? dalej. :)
Mi?ej nocy - Prosz? o zamkni?cie tematu dla wykluczenia niepotrzebnego offtop'u.

PS
Od czasu w??czenia 3 dniowych (w za?o?eniu) test?w nie gra?em w LoL'a, nie ogl?da?em film?w, ani nie robi?em ?adnych z wy?ej wymienionych rzeczy.
Jak chcecie serwera rpg powodzenia w tworzeniu lub czekaniu.

Z powa?aniem.
 

Vagucio

Advanced User
Joined
Aug 22, 2010
Messages
151
Reaction score
1
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Tejdi nam graczom bardziej zale?a?o na tym otsie ni? dla ciebie , wpierw w??czy?e? testy i sobie poszedle? przez 2h by?y takie lagi ?e nie da?o si? wyj?? z depo. Niekt?re bugi zglaszalem ci na pierwszych testach 4-5 dni temu? jeszcze nie zostaly naprawione , nasze "zale i opinie" byly bardziej po to zeby zachecic cie do dokonczenia i zangazowania sie w ten projekt , ty tego nie doceniles , zamiast sie teraz obra?a? ?(e powiedzieli?my ze grasz w lola i masz 13 lat, bo taki stosunek do ludzi ktorzy chca ci pomoc na to wskazywal) zmotywuj sie i dokoncz ten projekt , a napewno na tym nie stracisz bo pomysl jest ?wietny...
 

Marshall95

Advanced User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
213
Reaction score
9
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Zgadzam si? z Vegucio ?ciskamy wszyscy po?lady i bierzemy si? za projekt bo jest naprawd? dobry tylko musimy wsp?lnie dzia?a? i musz? dwie strony chcie? robi? co? w tym kierunku.Masz jutro odpali? serwer o 10 czy 12 i naparzamy.
 

3dzio

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Brak profesjonalizmy i struganie foch?w w?a?ciciela OTS'a o to, ?e kto? co? o nim powiedzia? ?wiadczy o podej?ciu do tego serwera... Szczerze m?wi?c, Tejdi si? wypowiedzia?, ?e nie zrobi ju? tego ots, wi?c po co dalej dr??ycie, skoro on go odpali, nam?czycie si? kilka dni by zdoby? lvl, kto? powie mu przykre s?owo i wy??czy serv ?
Szkoda, brak determinacji w 60% jest przyczyn? zamkni?cia wszystkich RPG zanim jeszcze zostan? wydane
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: RPGia ots - Rookgaard profession! Zobacz!

Cenzor // Shikate
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top