What's new

RPK Ciemna Strefa!

Status
Not open for further replies.

De3tero

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
239
Reaction score
11
witam przedstawiam wam moje najlepsze nuty Bonusa;)







a wasze ulubione piosenki Bonusa jakie sa;>
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: RPK Ciemna Strefa!

Ja si? kurwa grzecznie spytam:
a gdzie s? kurwa rodzice kiedy to wszystko jest nagrywane?
Pozwolenie te? jest jakie??
O skill si? nie zapytam, bo mog?oby to wywo?a? atak serca u tego bONUSA sRERPEKA

G?WNO?
 

De3tero

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
239
Reaction score
11
Odp: RPK Ciemna Strefa!

Ja si? kurwa grzecznie spytam:
a gdzie s? kurwa rodzice kiedy to wszystko jest nagrywane?
Pozwolenie te? jest jakie??
O skill si? nie zapytam, bo mog?oby to wywo?a? atak serca u tego bONUSA sRERPEKA
G?WNO?
rozumiem ze masz 30-50 lat i nie s?uchasz i nie wiesz co to jest rap ;) wi?c jak To bonus ?piewa " A lamusy dupa cicho " ;)
"Ciemna strefa Czasami nie fart" ty tego farta nie masz staruszku ;)
a ?eby nie ?mieci? tematu to macie dobry kawa?ek ;)
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: RPK Ciemna Strefa!

Bonus jest spoko. To jest zajebiste:

 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: RPK Ciemna Strefa!

Razem ponad kilo ekskrement?w w portach.
 
Last edited:

Asul

User
Joined
Aug 2, 2011
Messages
31
Reaction score
4
Age
27
Odp: RPK Ciemna Strefa!

Lubie go, pozna?em go bo ma featy z r??nymi raperami kt?rych s?ucham : )
 

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: RPK Ciemna Strefa!



chuj wie czy jest tam bonus - s?ucha?em to tylko dla ero, w sumie fajny trak
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: RPK Ciemna Strefa!

@up
r.i.p twemu sluchowi.
Ehh zacytuj? pewien tw?j post:
"Archi mo?e jaka? konstruktywna krytyka?"
To ja ci synek teraz napisz? jako kulturalny cz?owiek, kt?ry ma pewnie bardziej pouk?adane w g?owie i na pewno inteligencj? te? przerasta twoje zwoje - pami?taj inteligencja, to nie wiedza, wi?c nie wyjed? mi jak dziecko z podstaw?wki o ocenach rotfl. Zaczynajmy: jak bardzo trzeba by? g?upim prosz?c najpierw kogo? o krytyk?, a p??niej pisa?, ?e ma co? ze s?uchem? Przecie? to mo?na por?wna? do sytuacji, w kt?rej ?ona pyta ?lepego m??a czy ?adnie dzisiaj wygl?da. Rozumiem, ?e g?wno, kt?re masz w avku ju? wy?ar?o ci m?zg i nie panujesz nad swoj? g?upot?, lecz kurwa ode mnie trzymaj si? z dala, bo jestem uczulony na debil?w - chyba, ?e umiesz dobrze udawa?, to mo?e jako? wytrzymam. Oczywi?cie cytat musi by? na koniec:
Nie gadaj o mnie to za wielkie s?owa na twoje usta
Moja wygrana jest tutaj za blisko jutra
Jestem za wielki na ten ?wiat , mam za blisko niebo mnie
Nie burz? ego to ja burz? ego wi?c
rozumiem ze masz 30-50 lat i nie s?uchasz i nie wiesz co to jest rap ;) wi?c jak To bonus ?piewa " A lamusy dupa cicho " ;)
"Ciemna strefa Czasami nie fart" ty tego farta nie masz staruszku ;)
a ?eby nie ?mieci? tematu to macie dobry kawa?ek ;)
Wi?kszego idioty, to ja nie widzia?em zrobi? ci playliste moj?? S?ucham tylko rapu i nie dla byle idioty czyli ciebie. Bym polinkowa?, lecz pewnie proste metafory i pancze s? dla ciebie trudne, wi?c jaki jest w tym sens?
"Ziomek ci? wyrucha?? Kole? sraj na pizd?.
Bycie pizd?, to jego w?asny biznes.
Wyrucha? ci? i my?li, ?e jest cwany.
On jest pizd? nied?ugo sam b?dzie ruchany."
Pewnie to ju? jest dla ciebie trudne, a to tylko kozackie 4 linie i w miar? rymy.

Szczerze to gimber wypierdalaj do piachu razem z twoim SRERPEKA bym wi?cej napisa? o tym g?wnie, ale Cynna si? obrazi:/ I og?lnie limit znak?w dla tneta na dzisiaj dobieg? ko?ca.


#Astobales

Nazywanie g?wna inaczej nie czyni ci? m?drym, a co dopiero inteligentnym, wi?c obij swoj? pizd? o kant chuja, bo ci si? jebie ostatnio chyba.
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: RPK Ciemna Strefa!

@uP

To ,?e nie lubisz tego typu nut ,nie znaczy ,?e ka?demu mo?esz ciska? od idiot?w i debil?w;> Ka?dy ma sw?j gust i o tym si? nie dyskutuje.


#PS. Ja tam nie lubi? ideologii "JP" ,o kt?rej niestety Bonus ca?y czas nawija:)
Ludzie ten temat si? nie znudzi? ? prawie ka?dy raper napierdala tylko o tym co do oko?a. Mo?e trzeba znale?? troch? pozytyw?w.Pomimo tego ,?e CS ca?y czas prawie ?piewa o policji ,to czasem maj? fajne nuty typu "List do wroga" "Jeden z tamtych dni" Etc.

@UP v2

Szacunek za s?uchanie Pyskatego ,ma?o znany ,ale nuty wyjebane!.
 

Lopus

Advanced User
Joined
Jun 17, 2011
Messages
206
Reaction score
9
Odp: RPK Ciemna Strefa!

ehh a ja my?la?em ?e PTP to najgorsze g?wno ; )

tego co robi rpk nie mo?na nazwa? rapem, to najgorsze g?wno i ch?am, poza tym sp?jrzcie na ich brudne ryje, jak chc? kr?ci? klip to niech ogarn? wygl?d, wybior? porz?dne miejsce, a nie plac zabaw pod blokiem czy przej?cie podziemne -.-

takie g?wno t?pi? i tyle powiem, dzi?kuje dobra noc -.-
 

De3tero

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
239
Reaction score
11
Odp: RPK Ciemna Strefa!

ehh a ja my?la?em ?e PTP to najgorsze g?wno ; )
tego co robi rpk nie mo?na nazwa? rapem, to najgorsze g?wno i ch?am, poza tym sp?jrzcie na ich brudne ryje, jak chc? kr?ci? klip to niech ogarn? wygl?d, wybior? porz?dne miejsce, a nie plac zabaw pod blokiem czy przej?cie podziemne -.-
takie g?wno t?pi? i tyle powiem, dzi?kuje dobra noc -.-
nie musia?e? tak krytykowa? Bonusa ;) a co do klip?w to jest specjalnie zrobione tak ;) pos?uchaj sobie jego Piosenki i ws?uchaj si? ;)
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: RPK Ciemna Strefa!

@Xiverek
Gimbusie w dupie by?e? g?wno widzia?e?, z domu nie wychodzisz, napierdalasz z kolegami w pikselki, ?ycia nie znasz i najgorsze jest to ?e masz prawo ocenia? bo ?yjemy w policyjnym pa?stwie z mo?liwo?ci? wyra?ania w?asnego zdania, kurwa.

"Znasz to tylko z filmu, nie znasz takich ludzi, wi?c po co si? wpierdalasz tam gdzie kto? Cie nie lubi"
Wracaj do swojego ameryka?skiego snu polaczku i s?uchaj sobi? Eazy-E kt?rego pozna?e? przez gta san andreas.

Dres to styl, JP to pierdolona moda, ale nienawi?? do policji to jak najbardziej uzasadniony bunt. Razem Ponad Kilo!
Polecam to:


 
Last edited:

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: RPK Ciemna Strefa!

#up
Emblemat jeszcze wi?ksze g?wno. Pewnie nawet gimbery nie wiecie, ?e typ z emblemat da? si? sprowokowa? hejterom z hip-hop.pl jak wida? ma na fecie bonusa, bo sw?j do swojego przyci?ga ta? Szczerze to pojebani jeste?cie^^
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: RPK Ciemna Strefa!

#up
Emblemat jeszcze wi?ksze g?wno. Pewnie nawet gimbery nie wiecie, ?e typ z emblemat da? si? sprowokowa? hejterom z hip-hop.pl jak wida? ma na fecie bonusa, bo sw?j do swojego przyci?ga ta? Szczerze to pojebani jeste?cie^^

bla bla bla nie wiem, mo?e i da? si? sprowokowa?, lata mi to szczerze bo z p?yty emblemata podchodz? mi tylko 2 kawa?ki, co z tego ?e ma bonusa na fecie?, w??snie dlatego ?e ma to ten kawa?ek mnie zatrzyma? na chwil?, hejtujesz teraz tak sami jak ci wszyscy pseudoeksperci, tw?j ulubieniec pyskaty te? nagrywa? z chujowym pariasem, co, g?wno do g?wna przyci?ga ta?
Szczerze to marny argument, nie hejtuj bo nie ma sensu.
Ka?dy ma prawo rapowa? o tym co chce i z kim chce, je?eli tak bardzo m?czy ci? s?uchanie o jaraniu skuna, osiedlowym ?yciu(bo przeciez rap z podworka wychodzi chyba nie?) i nienawisci do policji to wypierdalaj sluchac love-story grammatika.
 

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: RPK Ciemna Strefa!

love-story grammatika jak to nazwa?e? typie, jest klasykiem klasyk?w - ?wiat?a miasta, wpierdoli?y wtedy ca?? scen?.
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: RPK Ciemna Strefa!

love-story grammatika jak to nazwa?e? typie, jest klasykiem klasyk?w - ?wiat?a miasta, wpierdoli?y wtedy ca?? scen?.

Zgadzam si? typje, ale mnie chodzi?o tylko o trafn? metafor?, eldo jest mistrzem w swoim 'emocjonalnym' rapie, potrafi? doceni? jego talent mimo ?e nacodzie? go nie s?ucham i rzadko kiedy s?yszy si? go z g?o?nik?w, mimo to moim zdaniem eldupa umywa si? przy rapie z podw?rka.

btw. Eldo to poezja a RPK to miejski slang..
 
Status
Not open for further replies.
Top