What's new

[Rybol] Threard

Status
Not open for further replies.

Seminari Master Kaga

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
181
Reaction score
6
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

No bardzo ?adne prace jeste? na dobrej drodze do zostania profesjonalnym maperem
Ocena 8,5/10
 

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

No bardzo ?adne prace jeste? na dobrej drodze do zostania profesjonalnym maperem
Ocena 8,5/10

On jest profesjonalnym mapperem.

#Temat
A co robi? lepiej Ci lepsi od Ciebie?

A mo?e nauczysz si? czyta?? : <

Tak to jest dasz komu? ostrzejsz? krytyk? to naje?d?a Ci? w kolejnych 10 postach : <
Co do szczeg???w, je?li nadal nie zauwa?y?e?, albo zauwa?y?e? tylko nie masz si? do czego przyczepi? - ta mapa to shoff. Od d?ugiego czasu robi? tego typu mapy dla pokazu a nie po to ?eby "mo?na by?o po nich chodzi?"

Nie nie, ja rozumiem 'showroom' na pokaz nie do grania. Ale jednak musi do siebie pasowa?.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

Nie nie zapomnia?em o tym temacie.

Nowe prace:


1. Chatka rybaka
[wiem ?e robie j? cz?sto ale taki temat mi pasuje i mo?na go wykona? na du?o sposob?w ^^]

2qk45xx.png


2. Stra?nica na pustyni.
[S?u?y do obrony stolicy przed atakami lw?w]

124cw2w.jpg
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

Ta wyspa ma?a i natura jako? tako? ?a?osna. Mog?e? rzuci? innym groundem >_>
Co do pustyni, nie podobaj? mi si? te trawiaste wstawki, stalagmity prosto z piasku. I r?wnie? nie rozumiem, jak ta stra?nica mia?a by broni? przed atakami lw?w. =P
 

SerekMonti

Active User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
116
Reaction score
7
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

Og??em mapki fajne. Tylko nie podoba mi si? ta stra?nica, bardzo ma?a:( Tereny zielone te? nie za bardzo, mog?y by wyst?powa?, ale nie w takich ilo?ciach.

Najgorsze co zauwa?y?em jako 1 to te ro?liny i korzenie na wodzie, ?eee (przy chatce rybackiej)

PzDr i powodzenia w dalszym mapowaniu...

@Rybol
A tak na marginesie, czemu Ci? zdj?li z rangi Aktywny?

@down
Aha :D
 
Last edited:

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

Og??em mapki fajne. Tylko nie podoba mi si? ta stra?nica, bardzo ma?a:( Tereny zielone te? nie za bardzo, mog?y by wyst?powa?, ale nie w takich ilo?ciach.
Najgorsze co zauwa?y?em jako 1 to te ro?liny i korzenie na wodzie, ?eee (przy chatce rybackiej)
PzDr i powodzenia w dalszym mapowaniu...
@Rybol
A tak na marginesie, czemu Ci? zdj?li z rangi Aktywny?

Sam poprosi?em o zdj?cie tej rangi.

Ta wyspa ma?a i natura jako? tako? ?a?osna. Mog?e? rzuci? innym groundem >_>
Co do pustyni, nie podobaj? mi si? te trawiaste wstawki, stalagmity prosto z piasku. I r?wnie? nie rozumiem, jak ta stra?nica mia?a by broni? przed atakami lw?w. =P

Proste, biegn? lwy i ?ucznicy z tej wierzy: ciach, trach, bumc, trzask
: dd
 

gaua94

User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

No bardzo Dobre;>
 
G

Grickle

Guest
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

U?aaa, kolejny profesjonalista =d Let's go.

Miszczu, tworzysz mapki na kilka sqm i my?lisz, ?e jeste? zajebistym mapperem bo dzieci napisz? Ci "10/10"? Stw?rz co? wi?kszego, a nie 'chatki ukryte w?r?d drzew'.

Pod wzgl?dem technicznym Twoje mapy nie s? niczym wyj?tkowym (sk?din?d jak w przypadku prac Thraka). Domek czy wie?a, ??dka albo drzewka. Troch? kamyczk?w, piasku, kwiatk?w i Rybol jest uznany za jednego z najlepszych mapper?w ?wiata OT \m/ Nawet nie potrafisz dobra? odpowiednich drzwi do typu ?ciany.

B??dy logiczne:

  • zbyt du?a ilo?? zieleni na pustyni
  • woda wyp?ywaj?ca z pomnika, w ko?cu to nie fontanna
  • latarnia na szczycie wie?y, ciekawe ?e ca?o?? jest utrzymana w barbarzy?skim klimacie, a nagle pojawia si? cywilizacja w formie latarni
  • m?ka le??ca na korytku z wod?


Tylko jedna przedstawiona mapa nie posiada b??d?w logicznych (a? jestem w szoku). Fakt, ?e s? b??dy na tak ma?ych pracach karze mi s?dzi?, ?e w wi?kszym formacie jest chujowym mapperem =d

Peace.
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

Nie no jestem pod wra?eniem nie wiedzia?em ?e tak wy?mienicie mappujesz bardzo ?adne s? prace i nie mam zastrze?e? jak inni normalni ludzie.Wida? ?e jeste? w tym dobry i nie mappujesz od tam 2 mi?sie?cy tylko wi?cej o wiele wi?cej.Mapa bardzo ?adna 9/10.:up:
 

Ulf Nitji Sefni

New User
Joined
Jul 27, 2009
Messages
8
Reaction score
1
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

Do wypowiedz Grickle'a, z kt?r? niejako si? zgadzam (no, mo?e opr?cz latarnianego argumentu) doda?bym punkt - przerost formy nad tre?ci?. I?cie bizantyjska ilo?? szczeg???w w domku rybaka przyprawia o b?l oczu. Naprawd?. Ponadto - co robi trawa w melinie rybaka? Takie to to zapuszczone? Ende, mapki do poprawy.

A na dobitk? hordy lw?w ludojad?w zagra?aj?cych stolycy.
 
Last edited:

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

I tak mnie wszyscy olewaj? .... [sokiem] wi?c si? wypowiem ..... sam nie wiem po co
dobra do mapek . ciekawie to robisz wiele w?asnych dodatk?w .. gdybym tak umia? lecz nie chce mi si? robi? ... a ten co tam napisa? ?e za du?o trawy na pustyni to mo?e spad? deszcz takie rzeczy si? zdarzaj? .....
10/10
@down.
teraz robisz troch? dziwnie ... takie na 9/10 x)
 
Last edited:

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

Na prawde nie wiem komu si? chcia?o odswie?a? ten temat, widocznie panu 2 posty wcze?niej bardzosi?nudzi?o i koniecznie musia? odkopa? ten temat z moich statystyk i zrobi? ze mnie posmiewisko. Skoro ju? od?wie?yli?cie m?j theard to dodam tutaj co? z moich prac jak znajd?...

345zq05.png


Jakie? ma?e expowisko przed oakiem:
fortb.png
 

Tiger52

Active User
Joined
Jun 23, 2009
Messages
81
Reaction score
5
Age
117
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

Wszystko fajne xD podobaja mi sie twoje prace
pozdro Tiger52

PS xylfire.pl zar?bisty avek xD:D:D:D
 

Akhalios

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
60
Reaction score
2
Age
29
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

Bardzo du?o szczeg???w we wszystkich screenach!
To lubie! :up:
10/10
 

Ulf Nitji Sefni

New User
Joined
Jul 27, 2009
Messages
8
Reaction score
1
Odp: Moje najnowsze prace.

Odp: Moje najnowsze prace.

?eby si? nie k??ci?. Ja chcia?em zaznaczy? jakie b??dy robisz, a nie si? z kogokolwiek wy?miewa? albo robi? po?miewisko bo to bez sensu. I do niczego to nie prowadzi.
 
Status
Not open for further replies.
Top