What's new

-Tibia 8.54 rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Status
Not open for further replies.

Riikos

Active User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
69
Reaction score
2
Witam
Po d?ugim okresie offline Rypinski OTS powraca w ulepszonej wersji V2. Wi?kszo?? tego czasu po?wi?cilismy na dopracowywanie silnika, jak i wszystkich mozliwych rzeczy. Silnik jest teraz bardzo
stabilny, zabezpieczony przed wszelkimi znanymi nam sposobami crashowania.
Od?o?yli?my tak?e pieni?dze na nagrody dla trzech os?b, kt?re jako pierwsze przekrocz? 300 lvl:
Pierwsza osoba- 100z? +nagroda gwarantowana
Druga osoba- Do?adowanie na telefon w wysoko?ci 25z? +nagroda gwarantowana
Trzecia osoba- Nagroda gwarantowana
*Nagroda gwarantowana to 1000 punkt?w w Sms Shopie.
Wracaj?c do tematu, co wam oferuje nowa ods?ona Rypinskiego OTS'a:
Najnowszy klient pod Tibie 8.54
Bardzo dobrze zbalansowane profesje,
Umiarkowane stages:
*do 50lvl exp x80
*od 51 do 80lvl exp x60
*od 81 do 130lvl exp x40
*od 131 do 180lvl exp x20
*od 181 do 200lvl exp x5
*od 201lvl exp x3
*Skill x30
*Magic x20
Server jest postawiony na profesjonalnym serwerze dedykowanym w serwerowni OVH.
Oferujemy wam gr? na bardzo ?adnej Real-Map, z Yalahar, Fenrock, Vengoth, Pyre, Oken, Gengia, Imperia oraz Zao. Map? starali?my si? jak najlepiej dopracowac.
imperia.gif



zao.gif
Oczywi?cie posiadamy tak?e praktycznie wszystkie questy takie jak Poi, Inq, Ani, SvarArena, DemonOak, YalaharQuest, ZaoQuest, praktycznie wszystkie questy skrzynkowe (m.in. Damaged Steel Helmet, Elane Crossbow, OF i wiele innych), task na Demonhuntera powi?zany z DemonOakiem.
Dopracowali?my bardzo wiele scrypt?w, oraz komend aby gra by?a jeszcze bardziej przyjemna.
Komendy:
*!tp noobname -teleportuje nooba, kt?ry blokuje w warach lub przeszkadza
*!bless- kupuje blessy(dzia?aj? jak aol)
*!aol- kupuje aol
*!promotion -kupuje promocje 2cc
Mo?na by jeszcze wiele wypisywa?, ale przekona? si? mo?na tylko w jeden spos?b...
WIELKI START 5.02.2010 !!!!!
! MUSISZ TU ZAGRAC !
 

Riikos

Active User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
69
Reaction score
2
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

~~od?wie?am !!! Zapraszam do komentowania~~
 

forfun90

Active User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
95
Reaction score
3
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Niema co komentowa?. Mapa ?ci?gni?ta ty tylko po??czy?e? j? z baza danych i to wszystko. Exp stage raczej beznadziejny bo op?aca si? expic tylko do 180 lvl potem za duzy spadek (z x20 od razu na x5) wida?, ze raczej si? nie znasz ;)
 

tripoS

New User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
3
Reaction score
1
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

zapowiada sie super fajny ots napewno wbije i nie tylko ja xD mam nadzieje ze to bedzie bardzo fajny OTeeS ;]
 

Riikos

Active User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
69
Reaction score
2
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Niema co komentowa?. Mapa ?ci?gni?ta ty tylko po??czy?e? j? z baza danych i to wszystko. Exp stage raczej beznadziejny bo op?aca si? expic tylko do 180 lvl potem za duzy spadek (z x20 od razu na x5) wida?, ze raczej si? nie znasz ;)


Wszystkie dzisiejsze otsy bazuja na takim exp stage'u... fakt ze wiele jest rl map etc. ale one upadaja po miesiacu i nie sa zbalansowane profesje... sprawdz ten potem komentuj...
 

forfun90

Active User
Joined
Oct 14, 2009
Messages
95
Reaction score
3
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Wszystkie dzisiejsze otsy bazuja na takim exp stage'u... fakt ze wiele jest rl map etc. ale one upadaja po miesiacu i nie sa zbalansowane profesje... sprawdz ten potem komentuj...
Jak tam cz?owieku sprawdzi? jak w??czysz go 5.02?? Czy ty Zdrowy jeste??? Bo piszesz tu jakie? absurdy. Po miesi?cu padaja i tw?j te? taki b?dzie bo jak ma?o kto b?dzie gra? i sms shop nie przyniesie zysku to ots papa ;)
 

Riikos

Active User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
69
Reaction score
2
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Napisalem sprawdz... bo nie sprawdziles a juz mowisz ze upadnie etc ze lipa....
wystarczy napisac ze ci sie nie podoba etc a juz komentujesz i mowisz ze taki jak wszystkie kumasz?
 

milor90

New User
Joined
Jan 4, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

duzo wiary porobilo konta, jak bedzie, zobaczymy.
my, team z 20 os wpadamy na pewno ;) oby ots nie byl nie wypalem ;/:rolleyes:
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Niema co komentowa?. Mapa ?ci?gni?ta ty tylko po??czy?e? j? z baza danych i to wszystko. Exp stage raczej beznadziejny bo op?aca si? expic tylko do 180 lvl potem za duzy spadek (z x20 od razu na x5) wida?, ze raczej si? nie znasz
Powiem Tobie tyle, nie wiem kim jest ten pan, kt?ry wrzuci? ten temat(tak jestem jednym z administrator?w), ale wiem jedno NIE M?W MI ?E TO JEST ?CI?GNI?TE Z NETA! nie do??, ?e przepisali?my 3/4 skrypt?w oraz na mapie poprawili?my wiele(dodali?my tak?e now? wysp?) to jeszcze Ty nam piszesz, ?e ?ci?gni?te i wklejone. Je?eli uwa?asz, ?e da rade zrobi? to ?ci?gaj?c i wklejaj?c to prosz? Ciebie bardzo- ch?tnie zobacz? ten Tw?j ots.
Jeszcze co do tych zysk?w. Przeczytaj uwa?nie temat m?j, kt?ry jest w podpisie. Jest to oficjalny temat dotycz?cy rypinski-ots.pl. SMS SHop to dodatek- nie m?wi? wysy?aj sms bo ja chce kas?. Zajmuje si? tym otsem dla przyjemno?ci, a ten shop jest tylko dlatego, aby utrzyma? serwer. Je?eli nie chcesz go wspomaga?, a nie podoba Ci si?, ?e nie masz punkt?w w shopie, to ju? teraz m?wi?, ?e b?dzie pe?no konkurs?w w kt?rych nagrod? b?d? punkty. To tyle z mojej strony.

@Topic
Jestem administratorem, wi?c b?d? tylko pomaga? graczom w ich problemach. Dlatego nie ma co liczy?, by zobaczy? mnie jakim? Ed czy inn? postaci?. Dzi?kuj?.
 
Last edited:

Gandii92

New User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Szukam ogarnietego temau z vt 2.1.4 priv ;pp
 

Crunk

User
Joined
Oct 28, 2009
Messages
31
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

gowno a nie ots

po wlaczeniu loglo 200 osob i byly takie lagi ze ja pierdo...
za pare minut oczywiscie crash ;P

all itemki,lvl,pkt z sms shopu poszly sie je...

pzdr dla was
ja z ekipa juz tam nie gramy
elo
 

Riikos

Active User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
69
Reaction score
2
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

gowno a nie ots
po wlaczeniu loglo 200 osob i byly takie lagi ze ja pierdo...
za pare minut oczywiscie crash ;P
all itemki,lvl,pkt z sms shopu poszly sie je...
pzdr dla was
ja z ekipa juz tam nie gramy
elo

byly drogne bledy z silnikiem jest naprawione juz wszystko... ots chodzil cala noc bez zadnych problemow.... zaczynamy od 0 o godzinie 10 : 00 !!!


ofc wszystkie pkt zostaja i zostaly wzamian za crashe dodane kazdemu graczowi 150 pkt
 

jamal1

User
Joined
May 21, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Serwer hacked by Paradise Team :) Thx :* To Pisze Na Stronie Po 1h Startu :)Pozdrawiam Wykonawcow Tego OTS'a
 

nemzzist

New User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

pozdrawiam mame,

Powiem tak : Wszyscy kr?tko i zwi??le m?wi?c jeste?cie nie wdzi?cznymi chujami, kt?re my?l?, ?e jak wpadn? na jakiegos PrO OteSa z ekipom z OSsss?? i w dniu startu nakupuj? sobie 1337 par soft?w, a potem p?acz?, ?e im WCIEUMOO ITAMSSYY!!! Ci?gle gadacie, ?e GM nie ogarnia. Ogarnia bardziej ni? wy wszyscy razem wzi?ci, tylko Wy tego nie widzicie, bO PO CHUJA!?!? MOJE SOFTY! GJE EMM ODDAJ P?NKTYYY!!!??????? Nie dziwcie si?, ?e par? godzin po starcie s? bugi i crashe, bo to rzecz normalna. Do tego jaki? bezczelny chuj bawi sie w hacking. Poprosi?em znajomego informatyka, dosy? wysoko postawionego, by doszed? kto to robi, jak czyta?em archiwum to zlecia?em z krzes?a. Jeden z nich jak dowiedzia? si?, ?e jego starzy mog? miec przejebane za zabawy synka, malo nie posra? si? w gacie. Arch moge ewentualnie udost?pni? dla admina serwera ;d pozdro i po?wiczcie kochane paso?yty. Dla GM'a : Nie czytaj tego spammu bo to nic dobrego nie przyniesie. Zajmij sie swoj? robot?, a jeszcze bedziesz mia? wielu graczy.

kthxbye
 
Last edited:

sheon

New User
Joined
Feb 6, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

pozdrawiam nemzzista

Wypierdala? z tego ots na inny je?li jeden dzie? bez gry w tibie nie wytrzymacie, dostali?cie jako rekompensat? 150pktow w nub shopie i jeszcze kurwa narzekacie? Wida? wyra?nie , ?e admin ma drobne problemu z band? pseudo hacker?w kt?rzy afaik w ?yciu nie widzieli na oczy c++, perla czy pythona.
Ale c?? gimbusy umi? tylko p?aka? DAJ MI WIENCEJ PLX GDZIE MOJEM SOFTY


Pozdro & pocwiczcie ; /
 

Xcl

User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
22
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Czy jest wogol szansa na odzyskanie tego OtS .? Jesli tak to poprosz? przybli?ony termin ;d:):)
 

AveWsP

New User
Joined
Nov 4, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Age
32
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Support ots-a robi jeden b??d zamiast napisa? posta co jest z otsem i unikn?? nie potrzebnego spamu , nic nie robi ?eby nas doinformowa?. Radz? wszystkim cierpliwie poczeka? :)
p]zdr

@down
ta duma kiedy my?lisz ?e jeste? lepszy od innych ?
 
Last edited:
Joined
Dec 17, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Dzieci bez tibi nie wytrzymaja : ( mamo!! on mnie oszukal!! stracilem pkt!! w sms shopie!! aaa ;s porazka hail kids < xd



,, Ogar! Plx! "
 
Joined
Dec 17, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Dzieci bez tibi nie wytrzymaja : ( mamo!! on mnie oszukal!! stracilem pkt!! w sms shopie!! aaa ;s porazka hail kids < xd



,, Ogar! Plx! "
 

Xcl

User
Joined
Jan 12, 2010
Messages
22
Reaction score
0
Odp: rypinski-ots.pl 8.54 RL MAP+GENGNIA,OKEN,PYRE,ZAO!!!!

Nie chodzi o to ?e nie mog? ?y? bez Tibi tylko chc? wiedzie? mniej wiecej czy b?dzie ten otS i kiedy ;P
 
Status
Not open for further replies.
Top