What's new

Sample postacie

Status
Not open for further replies.

Cryspy

Active User
Joined
Mar 19, 2014
Messages
83
Reaction score
2
Witam :) zak?adam temat poniewa? nie wiem gdzie mam o tym napisa? a dok?adnie chodzi o to ile mam wpisa? w sample postaciach many bo po za?o?eniu nowej postaci mamy zero many i teraz nie wiem czy do ka?dej profesji doda? po tyle samo many np "mana 150 maxmana 150" pomo?e kto?? :D
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Sample postacie

(chyba)
W bazie danych szukasz Sorcerer Sample, Druid Sample, Paladin Sample, Knight Sample i tam ustawiasz hp/maxhp, mp/maxmp
(chyba)
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Sample postacie

Najlepiej to zaloguj si? na sample i daj im np 10 poziom.
 

Cryspy

Active User
Joined
Mar 19, 2014
Messages
83
Reaction score
2
Odp: Sample postacie

No ch?opaki ja wiem ?e to si? ustawia w bazie danych.. ale mi chodzi o to czy je?eli ka?dej sample postaci mog? wklei? tyle samo many... np po 150.. bo nawet jak daje ten 10 lvl im w bazie to i tak maj? zero many
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Sample postacie

Mozesz. W czym widzisz problem, zeby wpisac kazdej postaci sample te 150 many?

Chcesz kazdej postaci sample ustawic 150 many? Ustawiasz i jest zrobione to co chcesz. Po co ten temat zakladasz w takim razie?
Co, boisz sie, ze jak kazdej postaci dasz 150 many to ci baza wybuchnie? Bo innego sensu pytania o takie rzeczy nie widze. Wpisuj 150 kazdej postaci i po sprawie.
 

Cryspy

Active User
Joined
Mar 19, 2014
Messages
83
Reaction score
2
Odp: Sample postacie

Wiem ?e baza nie wybuchnie.. ale chodzi?o mi bardziej o to czy je?eli ka?da profesja dostanie tyle samo many na start to czy potem nie b?dzie jaki? problem?w np ?e ek b?dzie otrzymywa? tyle samo many co ed ;d no ale dobra odpowiedzia?e? i dzi?kuje ; ]
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Sample postacie

Nie bedzie. To ile co level dostaja postacie jest ustawione w vocations.xml.
Jedyna roznica bedzie taka, ze np na 200 lvlu jak knight powinien miec 1500 many bedzie mial np 1600 czy cos. A mag zamiast miec wtedy 5500 bedzie mial 5600. Tyle. Zadnego problemu praktycznie.

Ale jesli chcesz konkretne wartosci to musisz po prostu sprawdzic ile jaka postac ma na jakim levelu many. Jak masz np zamiar ustawic startowy level na 8 kazdej postaci, to sprawdz ile normalnie na 8 ma dana profesja i tyle ustaw na samplach. Proste.
 
Status
Not open for further replies.
Top