What's new

SaSanek -

Status
Not open for further replies.

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Witam ; d
B?d? wk?ada? tutaj moje mapy kt?re sobie po troszku robi? (jak mam czas)
Mapy robi? w Simone map editor (kiedy? robi?em w rme )
27672640.png

14075181.png

80725931.png

18804433.png

21048659.png

I? du?o nie pokaza?em, b?d? dodawa? nowe prac? ; d​
 

djzielakthc

Active User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
81
Reaction score
4
Odp: SaSanek -

Ca?kiem ca?kiem..
Ja te? robi? w SimOne. Gdy? rme mi si? tnie.
Simone czyli 0auto bordera ;)
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: SaSanek -

@up RME si? nie tnie, bo zapewne nie posiadasz sterownika do p?yty g??wnej, a co do autobordera to w SME te? jest :]

Mapa ujdzie, od pierwszego screena ju? wida? b??dy, mianowicie brak border?w pod ska?ami, i r?wnie? kawa?ek g?ry wisz?cej w powietrzu, w g?rnym prawym rogu, a tak?e bug w borderze, id?c w d?? od postaci na pewno go zobaczysz. Og?lnie nie jest ?le, ale zwracaj uwag? na bordery.
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: SaSanek -

Nowa praca
Jest to jaki? teleport do piek?a ;]
94892203.png
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: SaSanek -

Nie czuj? tutaj klimatu piek?a, a to zapewne dlatego, ?e dooko?a jest woda -.- Sam teleport wygl?da niezbyt ciekawie, a detalizacja jest na s?abym poziomie, dopracuj to i wstaw poprawion? wersj?.
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: SaSanek -

Nie b?d? si? sprzecza? o to jakiego mapeditora u?ywasz - ka?dy wybiera to co lubi, jednak autoborder w rme s?u?y do robienia du?ych pierwowzor?w lokacji, co wi?kszo?? os?b nadu?ywa robi?c ?a?osne mapy autoborderem. Osobi?cie polecam jakie? brushe u?ywa? do krzak?w/zrobi? sobie w?asny do kamyczk?w ma?ych/u?ywa? k?pek traw - zaoszcz?dza to czasu ale jak pisa?em Tw?j wyb?r czego u?ywasz - oba mapeditory maj? t? sam? list? item?w i nie musz? mie? w??czonego autobordera.

Screeny 1/2/3 - G?ra nie jest jakim? unikatem w mappingu ale jest estetycznie zrobiona na poziomie zaawansowanym poza tym, ?e brakuje bordera w dolnej cz??ci screena, przy br?zowej cz??ci g?ry. Na screenie drugim ?rodek jest nieco pusty ale dodaj?c tam co? mo?na jedynie pogorszy? wygl?d mapy, wi?c mo?e by? jak jest. Trzeci screen pokazuje to samo co dwa poprzednie.

Screeny 4/5 - Tu ju? posz?o gorzej - sama ziele?, brak innych border?w ni? ten "woda vs l?d". Mam wra?enie, ?e tej cz??ci nie sko?czy?e?.

Teleport do piek?a - mwalle pokryte ogniem kiepsko wygl?daj?, lokalizacja jest przedetalowana, ca?y klimat nie pasuje do wodnego otoczenia poza tym nie widzia?em raczej teleport?w do piek?a na powierzchni ^^

@shirako
To nie ma znaczenia. Nie mo?na zmniejszy? wymaga? RME. Na przyk?ad mapa wielko?ci 70+mb nie otworzy si? na komputerach s?abszych ni? 2gb ramu i raczej nie b?dzie szybko chodzi?a - przekona?em si? we w?asnych projektach. Mapa b?dzie si? sama z siebie ci?? tak d?ugo, jak d?ugo b?dzie dodany du?y teren, kt?ry nie zostanie zapisany.
 
Last edited:

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: SaSanek -

Mi chodzi?o o to, ?e RME si? tnie nawet bez mapy, ale to ju? znaczy ?e nie posiadasz sterownik?w, rozmiar to ju? swoj? drog? ;p

@down Pomy?l ; o
 
Last edited:

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: SaSanek -

:D mam napisane ?e jestem Amator wi?c jeszcze si? ucz? a te wrota do piekie? poprawi? i wstawi? ; d tylko nie wiem co doda? zamiast wody ; d
 

Venturio

User
Joined
Oct 30, 2011
Messages
38
Reaction score
3
Odp: SaSanek -

:D mam napisane ?e jestem Amator wi?c jeszcze si? ucz? a te wrota do piekie? poprawi? i wstawi? ; d tylko nie wiem co doda? zamiast wody ; d

Zamiast wody mo?esz u?y? na przyk?ad lawy albo czego? innego mo?liwo?ci jest du?o.
Twoje mapy jak na amatora s? ciekawe.
Najbardziej z twoich prac podoba mi si? pierwsza
Na chwil? obecn? 6/10
 
Status
Not open for further replies.
Top