What's new

- ElfBot Schodzenie i wchodzenie po "ramp''

Status
Not open for further replies.

Rambomkw

User
Joined
May 29, 2009
Messages
17
Reaction score
1
Witam . Problem dotyczy schodzenia i wchodzenia po ramp. Po schodach mi normalnie schodzi i wchodzi . Ale po ramp nie ;/ . Wi?c daje 3 screeny mo?e mi kto? pomo?e co mam wcisn?c . Wiem ?e Stand i Emplecement i sie tam wybiera kierunek . Ale niestety mi to nie dzia?a . Ju? 2 dzie? siedze przy tym i kombinuje . Wi?c prosze oto screeny . Co tu mam wzi??? i wcisn?? ?

Tu przy pierwszym :

Przy drugim :

Przy trzecim miejscu:
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Schodzenie i wchodzenie po "ramp''

1 screen nie wiem po co tu w ogole. Z tego miejsca nic nie zrobisz.
To sa normalne schody i powinien normalnie wchodzic.
Stajesz jak na 2 screenie i dajesz north. A do zejscia to pewnie wiesz skoro mowisz ze schody inne dzialaja...
W sumie w cave bocie nie wazne jakie sa schody, przejscia, zejscia, wejscia... On poprostu staje w miejscu i proboje isc kratke w strone ktora mu wskarzesz. Nawet jak tam jest sciana to bedzie probowal wejsc. Jesli da sie wejsc normalnie to bot tam wejdzie.
 

Rambomkw

User
Joined
May 29, 2009
Messages
17
Reaction score
1
Odp: Schodzenie i wchodzenie po "ramp''

W tym problem ?e wchodzi normalnie . A nie schodzi wog?le... Biore Stand i w Emplecement South i nic.. Stoi .
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Schodzenie i wchodzenie po "ramp''

Co? chyba kojarz? ten ots.

W tym problem ?e wchodzi normalnie . A nie schodzi wog?le... Biore Stand i w Emplecement South i nic.. Stoi .
Je?li normalnie da si? zej??, to i bot musi zej??.
Musisz PIERW ustawi? south, a potem klikn?? stand
 

Veliox

User
Joined
Apr 1, 2011
Messages
47
Reaction score
2
Odp: Schodzenie i wchodzenie po "ramp''

omg to ?atwe - we? w Emplecement South i zamiast dawa? stand daj WALK i po sprawie :>
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Schodzenie i wchodzenie po "ramp''

omg to ?atwe - we? w Emplecement South i zamiast dawa? stand daj WALK i po sprawie :>
To dowaliles... Przeczytaj 1 post jeszcze raz, i znajdz taki fragment gdzie pisze:
Po schodach mi normalnie schodzi i wchodzi
Skoro mu wchodzi bot po schodach to znaczy, ze umie to ustawiac. A po rampie nie wchodzi, wiec nie wiadomo w czym problem...
Temat do zamkniecia bo i tak zadnego zwiazku z elfem to nie ma wlasciwie... Wszystko powinno dzialac i nikt ci nie powie czemu nie dziala. Ani elf ci nie powie, ani admin otsa, ani cipsoft.
 
Status
Not open for further replies.
Top