What's new

secret service quest problem

Status
Not open for further replies.

KakashiPL

Advanced User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
399
Reaction score
20
otoz robie secret service quest i przy 6 zadaniu cos nie gra(robie z veno)mam isc do Freezhildy ktore jest na wiezy z ice witch ale jej tam nie ma :/ przeszlem cala wieze ice witch w duzym obozie barb i nie mam jej tam o co chodzi??(mam wybic wszytkie ice witch zeby ona sie pojawila czy jak??)
 

Death II

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
191
Reaction score
25
Odp: secret service quest problem



Tutaj masz wej?cie na Ice Witche <Wie?a> (do Freezhildy). Przeszukaj dok?adnie ca?y resp! Sprawd?, czy nie ma jakich? wej?? na g?r? lub w d??, bo mo?e tam znajdziesz Freezhilde. My?l?, ?e jest ona dobrze ukryta tak?e radz? r?wnie? zabi? wszystkie Ice Witche, bo nigdy nie wiadomo . . . mo?e b?dzie trzeba je zabi? ? Chocia? wed?ug spoilera jak? przeczyta?em nie widz? ?adnej wzmianki o tym. Wystarczy jej porz?dnie poszuka?... postaraj si? i posied? tam troszk?!

PS. Je?eli to Ci nie pomog?o to spr?buj mo?e wyci?gn?? jakie? informacje ze spoilera ( )

Pozdrawiam,
Death II.
 
Last edited:

Azgaroth

User
Joined
Feb 17, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: secret service quest problem

na tam bedziesz mial napewno opisane co i jak
 

Evan Shaor

New User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: secret service quest problem

witam, mam problem z dostaniem sie do Freezhildy. czy moze ktos napisac jak tam dojsc. patrzylem na mape ale nie moge znalezsc jakiegos zamrozonego wodospadu ktory jest kolo Svargrond. Czy wie ktos gdzie on jest??
 

Filex

New User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: secret service quest problem

ja znalazlem ja bez problemu poszukaj uwaznie na wierzy
 

kagani1993

New User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: secret service quest problem

na pewno jest znajdziesz jak dla mnie odrazy rzuci?o mi si? to w oczy na. Szukaj dok?adnie na wierzy .
 

bicus

User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
33
Reaction score
1
Odp: secret service quest problem

Widz? ?e du?o ludzi ma problem ze znalezieniem tego npc, mo?e znika jak spike sword na rooku? :D
 

Stawik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
291
Reaction score
18
Odp: secret service quest problem

Freezhildy ktore jest na wiezy z ice witch ale jej tam nie ma :/ przeszlem cala wieze ice witch w duzym obozie barb

Nie mo?liwe, robi?em tego questa z 5 razy i nie ma szans ?eby jej nie by?o tam. Nie zawsze zabija?em wszystkie bo na ma?ym lv tylko na pa?e lecia?em ; p Mo?e poszed?e? nie w to miejsce co trzeba ? ; d
 

Arbuz1194

User
Joined
Jan 3, 2009
Messages
37
Reaction score
1
Odp: secret service quest problem

jest tam tylko trzeba isc w lewo po shodkach i bedzie ;]
 

Lookisoo

User
Joined
Dec 4, 2008
Messages
43
Reaction score
0
Odp: secret service quest problem

Idziecie na du?y barbarian camp na sam d?l polecam wzi??? steath ringa. Dochodzimy do g?ry i wchodzimy na +3 i tam jest na 100% npc bo nie m?g? chyba wyparowa? nie ? ; >
 
Status
Not open for further replies.
Top