What's new

Secura No-lifes

Helvion

Active User
Joined
Dec 28, 2009
Messages
85
Reaction score
4
Odp: Secura No-lifes

Nikt nie gra na Securze?
Ja ju? 60 lvl lollol
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Secura No-lifes

Secura...M?j pierwszy server gdzie zacze?em przygod? z tibi?...

Postanowi?em przegl?dn?c server od pocz?tku do ko?ca, jednak co? mnie zatrzyma?o...Zobaczy?em siebie na screenie o_O.
Pami?tam to bardzo dobrze, by?o to przed update na 8.20, stare dobre czasy.
M?j nick to Waleczny Blondi(druid 25~lvl), mo?e pami?tacie tego noobka?
Zawsze wybija?em wam cyklopy na expie, nie wiedzialem co oznacza s?owo leave i co z?ego w tym ?e zabijam komu? potworki...
Zyska?em tam wiele kumpli, pamietacie mo?e bar w thais?Siedzia?em tam ca?ymi dniami z Fernesco, zamiast expic.
Gdy raz poszed?em i znalaz?em na expie bluerobe(kto? z was pad?, pami?tam bi?em czyjegos monstera, chcia? napisac leave czy cos i cyc podszed? i go dowali?), wtedy uj?alem bluerobe z deada!!
My?la?em ?e to jaki? pr0 item, by?em tak podniecony ?e knight armor wywali?em na ziemie.
Pami?tam dobrze was, byli?cie tak blisko mnie, a ja nawet nie wiedzia?em co to za strona tibia.net.pl...
A? si? ?ezka w oku kr?ci gdy wspominam te czasy, ?a?uj?, ?e wtedy by?em takin noobem i nie do??czy?em do was, moje przygoda z forum zacze?a si? jaki? rok p??niej, szkoda.
Mam w pami?ci wiele mi?ych wspomnie? z tego servera, moi kumple, ten klimat.
Powiedzcie mi, gracie tam jeszcze?Z ch?ci? si? przy??cze, lecz nie b?dzie to ?adne no life, poniewa? gram ju? na Aurea, jak zapewne wiecie...

Na koniec screen sprzed update na 8.20, na ss jest te? Mtstick Sorcer, nasz furrya z tibia.net.pl, to w?a?nie on nauczy? mnie grac...
Reput kochani dla was za to, ?e mog?em sobie troch? powspominac... ;**
31327270.png
 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Secura No-lifes

@Up
Pami?tam te czasy...
@Topic
Szkoda ?e temat upad? a ja apeluje do wszystkich ktorzy jeszcze graj? na secura aby ten temat podniesli! Jest to tylko moja skromna pro?ba... Pozdrawiam!
I tu stare zdj?cie ktore niedawno znalaz?em na zach?t?
beztytuunna.png
 
Top