What's new

Server Naruto

Status
Not open for further replies.

Ematerion

Advanced User
Joined
Feb 18, 2013
Messages
176
Reaction score
5
Odp: Server Naruto

A czym dok?adnie si? zajmujesz i ile ju? masz zrobione? Opowiedz co? wi?cej o projekcie.
 

dake123

Active User
Joined
Apr 7, 2009
Messages
53
Reaction score
0
Odp: Server Naruto

Hmm Co dokladnie robie to jesli chodzi o funkcje to robie wszystko po trochu heh ,zrobione mam nie wiele jak na zielonego to praktycznie caly czas sie ucze i tak jak nie umiem to pisze na forum to zamin mi ktos pomoze lub wytlumacyz to tez trfa ale tak to juz zrobione chyba 7 class a chce zrobic 16 bo kazdej 7 albo 8 transow aktualnie zajmuje sie robieniem speli to tych 7 class i jakimis poprafkami i tyle mam mapera ktory czeka tylko az juz zacznie juz byc widoczny postep to zacznie robic mape , o projekcie to napewno mam w planach zrobic sagi podstawa ,misje, taski , pety, dlugie qesty na miare poi z tibi ale nie takie samo i duzo mam pomyslow moze ty bd mial jeszcze swoje to tez oczywiscie wykorzystamy ale nie mozna wszystkiego zdradzac chce pare nowosci co jeszcze nie widzialem na innych serverach napewno chce zrobic staly server nie taki co dziala tydzien czy miesiac co jeszcze napewno nie odpuszcze sobie zawsze chcialem zagrac na serverze takim jak ja chce zrobic i nawet jak bd to trfalo 2 lata robienia to i tak bd robic wiem ze moje umiejetnosci nie sa super ale zawsze mozna robic nowa osoba bd znala sie lepiej na tym to zawsze moze mi pokazac co mam zrobic i jak to zrobic i ja to zrobie :) wiec mysle ze warto zrobic cos takie serv naruto jest moze 2 takie co ludzie graja wiec nie ma duzej konkurencji i jest szansa na zrobienie czegos fajnego z dobra ekipa :)

Mam nadzieje ze takie male informacje wyskarcza Wrazie co Pytajcie lub pw

Pozdrawiam Adrian
 
Status
Not open for further replies.
Top