What's new

Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Witam tworze serwer RPG mam do was par? pyta? dotycz?cych serwera

- jaka wersja jest wedle was najlepsza pod serwer RPG ? co? starszego 7.6/8.1 czy mo?e co? nowszego 10+ ?

- i?? w stron? Premium (pacc) czy Dotacje ? je?li chodzi o Premium my?l? ?e scrolle w grze by si? przyda?y tak ?eby mo?na by?o od kogo? kupi? nie wydaj?c kasy realnej

- Trainery czy nie ? wiadomo RPG lepiej ?eby by?o bez trainer?w ale nie wszyscy maj? czas na trening skilli a je?li chodzi
o nie to mo?na by?o by zrobi? np par? trainer?w w ka?dej Gildi Profesji oczywi?cie bez offline tylko takie monki

- Mapa my?l? nad jak?? mniejsz? map? 1/2 miasta +expowiska+jakie? miejsca do zwiedzenia oczywi?cie z czasem dodawa?o by si? wi?cej
i my?l? ?e mo?na by by?o poskleja? jakie? expy z dawnych dobrych ots i z edytowa? tak ?eby ka?dy co? tam zna? bo wiadomo kto? jak wchodzi na ots
i nie wie co gdzie to cz?sto rezygnuje z dalszej rozgrywki + klimaty dawnych ots wr?ci?y by ;)

na razie to na tyle czekam na wasze komentarze jak i uwagi czy propozycje :) Podzrawiam Daniel
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

@od?wie?am. nie wie?e ?e nikogo nie interesuje serwer RPG :/
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

@od?wie?am. nie wie?e ?e nikogo nie interesuje serwer RPG :/

Nikt w sumie ?adnego nie sko?czy? (poza Atlantyd? co startowa?a 3 razy i 3 razy upada?a) to czemu ludzie maj? by? zainteresowani czym?, co nigdy nie wychodzi?

1. Jak RPG to najnowsza, ?eby nie musie? bawi? si? w dodawanie nowych sprit?w, najnowsza Tibia ma ich ogromn? ilo??.
2. Premium tylko na stronceza sms.
3. Nie.
4. Mapa jak ju? to w?asna.
 

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

RPG sssssSSSSssssije. xD

Idz w perm bez item sms shopow i innego gowna, mapa wlasna, jak RPG pelno questow musi byc, balans postaci.

Ogolnie nikomu nie chce sie tyle pracowac poniewaz moze byc niewypalem, napewno chcesz sie za to brac?
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

w?a?nie zauwa?y?em, ?e wszystkie serwery RPG to niewypa?y dlatego chce to zmieni? :) item shop my?l?, ?e nie b?dzie pacc wystarczy :) oczywi?cie
b?dzie sprawiedliwie mi?dzy osob? p?ac?c?, a nie p?ac?c? nie tak jak na RL, ?e po?ow? czar?w np nie ma dla mnie to g?upota :) od paru miesi?cy
mam plan, ?eby taki server postawi? sam nie jestem jaki? tam zaawansowany w ots, ale my?l?, ?e dam rade i przy okazji b?d? si? uczy? nowych rzeczy :)
i tak jak pisa?em chc?, ?eby gracze mogli robi? server zemn? w ko?cu to dla nich jest :), wi?c ka?dego wys?ucham z przyjemno?ci? :)
jestem tego ?wiadomy, ?e nie b?dzie setki ludzi, ale chcia? bym, ?eby ta garstka os?b gra?a :)

jak zostanie sko?czone troch? rzeczy na servie to od razu dam go do testowania ka?dy b?dzie m?g? testowa? dawa? opinie,pomys?y jak i krytykowa?, ?eby
zrobi? dobry server trzeba s?ucha? graczy, bo to oni tworz? ten Klimat RPG :)


Zapraszam do udzielania si? w temacie nie wstyd?cie si? to wszystko jest dla was :)


Pozdrawiam Daniel
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

Jak zostanie sko?czonych troche rzeczy to b?dzie ju? za p??no na inne pomys?y..
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

Cie?ko jest ze serwerami RPG, ale powodzenia. Obecnie tworzenie serwer?w RPG nie ma sensu, albo to wywali lub to niewypali. Jak to by?o w wi?kszo?ci innych projekt?w typu GrimOT, EK itp..
 

Yasy

New User
Joined
Aug 8, 2014
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

Odwieczny problem, moim zdaniem powinno si? i?? w najbardziej grywalna tibie czyli zdecydowanie 8.6, i nie robi? typowego rpg tylko z elementami fun poniewa? do tego nas tw?rcy ots?w przyzwyczaili poprzez robienie evo, jak i rl map gdzie coraz cz??ciej wstawia sie tpki na questy, expy (openka, dinera itd)

Ots powinien by? nastawiony na wojny bo coraz wi?cej graczy wraca do tibi by tylko popekowa? w doborowym towarzystwie. Nikt ju? nie expi r?cznie bo robi? to boty wi?c expy du?e, nie koniecznie ?adne grunt by by?o miejsca sporo dla wielu bot?w.
Questy powinny by? d?ugie, ciekawe i z cennymi nagrodami ;)

Nie zastanawia?bym si? w tym miejscu w kt?rym jeste? co w item shopie ma byc bo to jest najmniej wa?ne w tym momencie ;) Jak zrobisz dobry ots, nie wazne co b?dzie w item shopie to zarabia? b?dziesz...

Grywalno??, dobry balans, du?e expy dla bot?w, mapa pod pvp, tpki u?atwiaj?ce gr? ale by zachowa? klimat rpg (nie tp room, tylko rozs?dnie rozjebane po mapie jak na dinerze) d?wignie na kupno runek, pot?w.

Musisz zrobi? co? uniwersalnego, dla ka?dego wtedy odniesiesz sukces. Pozdrawiam
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

@Yasy yyy ja robi? RPG nie evo :)pomyli?e? tematy :)

@Kuzynn spokojnie spokojnie na wszystko jest czas :)

@Singer dzi?ki przyda si? :) nie wiem co b?dzie ale wiem do czego d??e i tego b?d? si? trzyma? :)
ots b?dzie sta? nawet jak b?dzie par? os?b na nim gra?o :) a jak b?dzie 0 Online to b?d? robi? wszystko ?eby by?o wi?cej
:)


zobaczycie to b?dzie magiczny ots :) zobaczycie jak ja i gracze chcieli by widzie? Tibie.


Zapraszam do udzielania si? w temacie :) i dzi?kuje za tymczasowe podpowiedzi :)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

na wszystko jest czas :)

No i tak w?a?nie upada?y wszystkie projekty. Albo projektujesz wszystko od pocz?tku do ko?ca albo nie bierz si? za to.
 

GergoHiste

Banned
Joined
Sep 11, 2011
Messages
160
Reaction score
12
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

Osobi?cie dodam ?e takich temat?w jak ten by?o od cholery, tak?e takie tematy szybko znika?y w zapomniane. Dla tego wi?kszo?? os?b traktuje takie tematy jak kij do g*wna.
Na twoim miejscu pierw raczej pokaza?bym si? z jakiej? dobrej strony i pokaza? ?e serio masz potencja? do stworzenia otsa marze?. Poza tym samemu nic nie zrobisz, potrzebowa? by? kilku dodatkowych ludzi do pomocy gdzie w tych biednych czasach trudno znale?? za darmo.
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

@Kuzynn nie powiedzia?em ?e nie mam czasu itp mam czas dlatego chce si? za to zabra? :)

@GergoHiste rozumiem :) przez te lata ca?y czas przygl?da?em si? scenie ot i marnie to wygl?da :/ mo?e mi uda zrobi? si? co?, co przyci?gnie graczy
nie chce wmawia? wam, ?e on na 100% wypali , ?e b?dzie sta? dziesi?? lat czy co, ale b?d? pr?bowa? do tego d??y? oczywi?cie razem z graczami :)


pozdrawiam i zapraszam do udzielania si? :)
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

@od?wie?am Prace ca?y czas trwaj? :)
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

Serwer?w RPG nie op?aca si? robi? poniewa? nikomu (teoretycznie bo s? wyj?tki) nie chce si? odkrywa? map, szuka? quest?w/exp?w itp. woli taki random p?j?? na jakiego? Evo poniewa? tam ma wszystko w tzw. TP Roomie wi?c nie musi przelatywa? p?? mapy ?eby znale?? wolny resp kt?ry i tak oka?e si? chujowy bo mob s?aby, loota brak, resp za ma?y ?eby nawet 1 os. poexpi?a.

By?o ju? pe?no zapowiedzi pr0 el0 ots?w kt?re na 100% wypal? a g?wno wysz?o mimo ?e mapa dobra, system?w i r??nych bajer?w masa i gra?o po max 10 os.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

Serwer?w RPG nie op?aca si? robi? poniewa? nikomu (teoretycznie bo s? wyj?tki) nie chce si? odkrywa? map, szuka? quest?w/exp?w itp. woli taki random p?j?? na jakiego? Evo poniewa? tam ma wszystko w tzw. TP Roomie wi?c nie musi przelatywa? p?? mapy ?eby znale?? wolny resp kt?ry i tak oka?e si? chujowy bo mob s?aby, loota brak, resp za ma?y ?eby nawet 1 os. poexpi?a.

By?o ju? pe?no zapowiedzi pr0 el0 ots?w kt?re na 100% wypal? a g?wno wysz?o mimo ?e mapa dobra, system?w i r??nych bajer?w masa i gra?o po max 10 os.

Bo nikt nie wpad? na genialny pomys? zrobienia serwera z wykorzystaniem aktualnego asortymentu, kt?rego jest w wuj, tylko jak zwykle wklepywali mn?stwo syfu do gry :wink:
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

Chcesz serwa RPG zrobi? to zapraszam zrobi? sobie serwa ala WOW, Aion i tym podobne. Tam ch?tnych b?dzie jakich ma?o, repozytoria ?atwo jest zdoby?, a mo?na nawet kupi? za niewielkie pieni?dze. OTSy s? teraz wy??cznie stawione typowo na fun, nie ala RPG.

---------- Tre?? dodana o 12:20 ----------

Chcesz serwa RPG zrobi? to zapraszam zrobi? sobie serwa ala WOW, Aion i tym podobne. Tam ch?tnych b?dzie jakich ma?o, repozytoria ?atwo jest zdoby?, a mo?na nawet kupi? za niewielkie pieni?dze. OTSy s? teraz wy??cznie stawione typowo na fun, nie ala RPG.
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

@Doktor Szypka Konefka jestem tego ?wiadomy ?e za du?o graczy nie b?dzie :) dlatego ju? na pocz?tku m?wi?em b?dzie to server dla jakiego? tam grona os?b kt?rzy lubi? RPG :) i nie mam zamiaru ?adowa? do niego pierdyliard system?w niepotrzebnych :)


Edit: @Singer mo?e kiedy? :) mam ch?ci i widz? w tym jaki? potencja? dlatego b?d?
to robi? :)
 
Last edited:

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

dok?adnie nie kt?rzy z tibi chc? zrobi? oddzieln? gr? zapominaj? ?e ots zawsze b?dzie otsem taki Altaron.pl fajnie si? gra?o a teraz jest tam w pizdu tych g?wien nie potrzebnych ?e odechciewa si? gra? bo a? ?yga? si? chce tym... ja robi? ots co? ala RL tibia tylko z w?asn? mapk? chce pokaza? razem z graczami jak powinna wygl?da? tibia a nie to co teraz jest na RL
 

Geza1927

Senior User
Joined
May 23, 2008
Messages
538
Reaction score
91
Odp: Serwer RPG Pytania do spo?eczno?ci

#
Wersja to 8.6+ minimum.

Dobra zapowiedz, nastepnie umieszczenie mapki na stronie otsa, tak aby ludzie sie nie denerwowali tym ze nic nie moga znalezc.
Brak broni i armor?w w sms shopie.
Outfity, mounty z quest?w, lub task?w, ciezsze do zdobycia, po zdobyciu calego outfitu z addonami powinien byc bonus np. + max 100hp, wtedy chce sie robic te mounty i outfity. < outfity w sms shopie >
Polecam zrobic na kazdym respie podziemnym i nie tylko mini questy < bagi z mini nagroda, kasa lub krysztaly do ulepszania jezeli taki system bedzie >
Rozsadny lvl pvp, zeby sie nie wyniszczali pod temple.
 
Top