What's new

Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?

Status
Not open for further replies.

Gothar

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Witam,
Czy jest jaki? serwis.. na kt?rym znalaz?bym g??bokiem rozmy?lenia nad
istnieniem wszystkiego? Dlaczego ludzie ?yj?, ro?liny, zwierz?ta.. wszystko.
Dlaczego jest tak, a nie inaczej? - Je?eli tak owa strona istnieje, to prosz?
o link.


Yo.
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?


Tam gadaj? i rozmy?laj? o wszystkim.
Czy masz ci??? z klawiatur?, czy podr??ujesz w czasie.
Polecam Ci t? stron?.
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?

Wszystkiego si? dowiesz na :D

P.S. Masz depresje ?e takich stron szukasz? ;|
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?

Albo na forum haszysz.com, tam s? grubsze rozkminy. Je?li chcesz si? dowiedzie? jak patrz? na ?wiat narkomani, mo?esz wej?? na . A tak og?lnie to na youtube mo?esz wpisa? jak to jest zrobione xd.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?

@Snoopie
P.S. Masz depresje ?e takich stron szukasz? ;|
Po prostu ma otwarty umys? i co wa?niejsze - lubi go u?ywa?. To niekoniecznie depresja, my bro.

Chodzi ci o serwis zwi?zany z nauk? czy jakimi? wierzeniami/filozofi??

wierzenia: forum.wiara.pl (nie uprzedzaj si?, ?e s? tam sami wierz?cy, bo uwierz mi, ?e jest tam pe?no ateist?w... zw?aszcza w dzia?ach zwi?zanych z nauk?*)

nauka: <du?o_stron>

*niby forum o wierze, a o nauce mo?na sporo podyskutowa? :)
 

Gothar

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?

Nie mam depresji. Kt?rego? dnia usiad?em na ??ce i pomy?la?em :
"Jak to jest? Czy m?j m?zg jest za ma?y na to, aby zrozumie? sens istnienia wszystkiego?" Chcia?bym g??biej 'wkroczy?' w te tematy. To mnie interesuje.


Hate~
Na samosi nie znajd? odpowiedzi na moje pytania, opi? na temat moich my?li.
Wiem co to jest za strona. Ka?dy tam sobie robi 'jaja' ze wszystkiego. Samosia jest
jednym wielkim 'wysypiskiem' do wyszukiwania podobno 'smiesznych' rzeczy i umieszczeniu ich na r??nych portalach typu Mistrzowie.org, masakra.

Psychoaktywny :
Nie interesuj? mnie my?li ludzi, kt?rzy maj? problemy z 'ci??szymi' narkotykami.


Outsect :
Interesuj? mnie r??ne rozwa?ania i tre?ci. R??ne teorie, wszystko.
Jestem wierz?cy, tak mi si? wydaj?. Wiem, ?e nie mog? istnie? - 'tak po prostu'.
Nie chc? te? by? zapatrzony w jedn?, wmawian? mi rzecz, ?e B?g stworzy? pierwszych ludzi.. ale katolicy s? wiarygodni. Stop! Nie o tym tutaj mowa, wi?c nie rozpoczynajcie w?tk?w na temat 'wiary'. Pr?cz kwestii wiary, to interesuj? mnie te? pogl?dy i dowody przedstawione przez naukowc?w.

P.S.
Znam to forum.. lecz rzadko znajdywa?em to, co bym chcia?.
Wypowiadaj? si? tam ludzie, kt?rzy 'cz?sto' nie maj? poj?cia o temacie.




Pozdrawiam,
Gothar
 

Vrael

Porzuci? wszystko to wszystko odzyska?
Joined
Aug 13, 2008
Messages
589
Reaction score
87
Odp: Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?

Nie znajdziesz dobrego miejsca w sieci, kt?re spe?nia?oby Twoje oczekiwania. Pewnie, mo?na i?? przez jaki? czas tokiem my?lenia innych, ale to z rozwijaniem samego siebie ma niewiele wsp?lnego. To raz, a dwa, ?e na tego typu stronach - jak wsz?dzie - znajdzie si? stado pseudointeligent?w ze swoimi p?ytkimi teoriami i w?tpi?, ?eby jakikolwiek powa?niejszy topic oby? si? bez flame'a. Je?eli masz ochot? wybi? si? troch? ponad realny ?wiat to szukaj temat?w, omijaj utarte ?cie?ki, przez kt?re z jednej rutyny wpadniesz w drug?. Rozkminianie jest wielowarstwowe, wielopoziomowe i jak wysoko by? nie zaszed?, to zawsze znajdzie si? co?, co b?dzie poza granicami Twojego zrozumienia. A tematy do rozmy?la? mo?na znale?? wsz?dzie. Filozofia nie ogranicza si? do ?ycia po ?mierci i sensu egzystencji - z czasem zrozumiesz, ?e my?le? mo?na praktycznie nad wszystkim. O ile Ci nie "przejdzie" ofc.

Moja rada? Olej internet. Pomy?l, nad czym chcesz pomy?le?. Je?li nie wiesz - najwyra?niej jeszcze nie czas na to, ?eby zacz?? ; ) Powodzenia.
 

FuroraMastah123

New User
Joined
Jan 17, 2011
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?

Zarabiaj kas?, pierdol dupy. Studiowa?em filozofi?.

Ewentualnie zawsze mo?esz poczyta? Coehlo i poszpanowa? przed gimnazjalistkami.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?

Je?li chcesz si? gdzie? wy?ali?, b?d? co? skrytykowa? i zosta? za to sporposowanym to polecam .

Co do rozmy?la? to paranormalne.pl ?
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Serwis z rozmy?leniami na temat ?ycia, bycia?

O i od siebie dodam ?e coraz popularniejsze s? blogi. Jest kilka bardzo ciekawych blog?w z przemy?leniami ludzi, wystarczy tylko poszuka?.

Zawsze taka analiza bloga mo?e ci? po cz??ci zadowoli?.

Mimo wszystko - opcja Vraela jest najlepsza. My?l? o dos?ownie wszystkim, zadaje sobie pytania i mam takie 'rozkminy' ju? od 2-3 lat. Jest to naprawd? ciekawe, bo takie rozmy?lania tworz? ci? obiektywnym i otwieraj? ci umys?.

Co do jakiego? forum to faktycznie, nie obywa si? bez flame'?w, ale wystarczy przeanalizowa? posty i spokojnie odpowiedzie?. Je?eli kto? ci? zmiesza z b?otem to jest egoistycznym idiot?, bo uwa?a ?e tylko jego pogl?dy s? w?a?ciwie. Chyba ?e chodzi o kwesti? nauki, to wiadome ?e mo?e si? wkurwi? jak zaczniesz pisa? bzdury.

Pozdro ;P
 
Status
Not open for further replies.
Top