What's new

Siatafakap Nebula

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Siatafakap Nebula

W ile czasu taki loot i ile zwastowali?cie?
Op?aca si? wam tam siedzie??

P.S, wko?cu jaka? akcja, to ludzie lubi? ;D
Nebula to pvp?
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Siatafakap Nebula

Ostatnio niechce misie grac :(.
Przydalo by sie wiecej komentarzy z waszej strony :)
ots0069.jpg

ots0071.jpg

ots0074.jpg

ots0075.jpg

ots0077.jpg
 

Byakuin

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
285
Reaction score
18
Odp: Siatafakap Nebula

Gdybym mia? softy bym expi? tak samo ;D
na 65+ polecam workery.
Jak zobaczysz exp/h to pierdolniesz na plecy;p
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Siatafakap Nebula

Widz? ?adny hunt, ile tam siedzieli?cie na Dragon Lair ? Zajebisty loot i a? si? dziwie, ?e waste :( No ale w ko?cu siedzia?e? tam przez 2 lvle, to jednak troche zesz?o.. ile exp/h ?
Najlepszy hunt na d lair jaki kiedykolwiek widzia?em, serio .. ;d
Widz?, ?e troch? - No life its my life ? :D

Bij szybciutko ten 80 lvl :D
Pozdrawiam :)
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Siatafakap Nebula

@Byakuin

Ze tak powiem kr?lu zloty. dzieki za pomysl na expowisko bo od tych ratow juz rzygac sie chce .

@MrcN
Co do d lair nic nie pamietam powiem ci poprostu 'o dlair wolne to dawaj idziemy ' i siedzielismy
i nie jestem noliferem XD

@Topic
Widzieliscie ten hit za 437 ?:D w bog raidera
 
Last edited:

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Siatafakap Nebula

No nie wiem, po Twoich screenach widz?, ?e maniaczysz ostro, ale Twoja sprawa ;dd Nie mam nic przeciwko :) Co do hita to GZ, szkoda tylko, ?e z tak kosztownego w mane czaru jakim jest vis hur :( Z Sudden Death Runes po ile ciskasz ? :) Ja swoim 60 Edkiem (teraz 65 druid) w Hydr? uderza?em do 500 :) A na tych bogach to nie boisz si?, ?e si? po?amiesz ? :D

A co do d lair .. TO wiesz, ja gram na non pvp wi?c tam jest 93025823459032 os?b zawsze, ale i tak wchodzi do 35k/h :) Jak jestem sam, albo z kim? jeszcze to do 120k/h :) Ale to poty id? jak dzikie :p

I tak btw. nie wiem co to za czapka ? Podaj nazw? prosz?, widz?, ?e du?o si? zmieni?o ..
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Siatafakap Nebula

No nie wiem, po Twoich screenach widz?, ?e maniaczysz ostro, ale Twoja sprawa ;dd Nie mam nic przeciwko :) Co do hita to GZ, szkoda tylko, ?e z tak kosztownego w mane czaru jakim jest vis hur :( Z Sudden Death Runes po ile ciskasz ? :) Ja swoim 60 Edkiem (teraz 65 druid) w Hydr? uderza?em do 500 :) A na tych bogach to nie boisz si?, ?e si? po?amiesz ? :D
A co do d lair .. TO wiesz, ja gram na non pvp wi?c tam jest 93025823459032 os?b zawsze, ale i tak wchodzi do 35k/h :) Jak jestem sam, albo z kim? jeszcze to do 120k/h :) Ale to poty id? jak dzikie :p
I tak btw. nie wiem co to za czapka ? Podaj nazw? prosz?, widz?, ?e du?o si? zmieni?o ..


Poprostu w chodze wieczorem z mysla musze wbic 2 lvle i wbijam . Wyobrazam sobie te 78923749823 osob na dlair xD. A Bog Raidery to leszcze myslalem ze bija mocniej Vis hur polecial bo mialem zajawke xD Czapka to Batwing Hat

btw XD
Ktos ogarnal moj nick :(
ots0080.jpg
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Siatafakap Nebula

Troche nie gralem przez tego namelocka ale jak to sie mowi ruszylem z pelna para. Nowy Nick Inudux Skore bym byl wedzieczny jak by jakis moderator zmienil nazwe tematu na ' Inudux Skore old Siatafakap Nebula' cos w tym stylu bo sam nie wiem jak i czy w ogole sie da.
Zapraszam do ogladania screenow tam jakis maly hunt na gs loot no i screen z expem 125k/h doszedl do 140k/h ale screena nie zrobilem . Oczywiscie na expie 1.5x : > .
ots0082.jpg

ots0083.jpg

ots0085.jpg

ots0089.jpg

ots0090.jpg

ots0091.jpg

ots0092.jpg

Komentowac wiecej!:curse::curse::curse:
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Siatafakap Nebula

Wczorajszy ded mnie tak nie z demotywowal.Ale 0 komentow mnie demotywuje do dodawania SS'ow.

60!

ots0087.jpg
 

arkadzik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
272
Reaction score
25
Age
29
Odp: Siatafakap Nebula

Podziwiam cie tak szybko expisz^^ Zajebiscie ?e te eq zmieniles^^Hehe wko?cu si? skapneli o co w nicku chodzi ^^.Chcesz komenty to je masz. Jak co? to w grudniu pacc bed? zamawia? to zastanowi? si? nad Nebul?^^\

@Domogrom
Robie za kilka dni format i do??cze^^
 
Last edited:

lukasz6822

User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Siatafakap Nebula

Naprawd? szybko expisz. Od pocz?tku przegl?dam ten temat. Czekam na ss z pierwszym UE!!
gogo 80 in PoI
 

kaacpi II

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
125
Reaction score
5
Age
31
Odp: Siatafakap Nebula

Gratuluje ci adwencuf GOGO 70,80(POI)!!1!111!!!1oneoneone
Zarzuc dedyka na 70:p Bardzo szybko expisz
PS.Czemu akurat batwing hat a nie hotm??straciels??
@edit widze ze nie spisz po nocach xD
Pozdro
 
Joined
Oct 15, 2009
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Siatafakap Nebula

@up wydaje mi sie ?e dlatego i? du?o ludzi ma HOTM a jego obecny kapelusz ju? nie wiec,


@topic co do zdj?? to... Czemu taka brzydka jako?? jak sie kliknie na przybli?enie

btw. prosz? o pozdro przy nast?pnym awansie :p
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Siatafakap Nebula

Hotm jest slabszy ma mniej defa chyba xDD.
Brzydka jakosc bo to Usou.
Tylko kupie ue to odrazu zrobie screena mozna powiedziec ze nie spie po nocach ale mam kilka dni wolnego od szkoly to wbijam te 1-2 lvl ogladam jakis film i ide spac.Wstaje jakos jak teraz (umnie jest godzina do tylu).Arkadzik zapraszam na nebule bo nudyyy.Nie wiem czy do konca pacc wbije 80 raczej nie leniwy jestem XD btw okolo 34 dni pacc zostalo.
Szybko mi sie tam expi ale wasstuje w poprzednim poscie jest screen jak wyciagam 125k/h a dochodzilo do 140k/h. Dziekuje za komenty i poprosze ich wiecej :D

@arkadzik94
zapraszam zapraszam
 
Last edited:

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Siatafakap Nebula

Nowa porcja . Dawno nie odswiezalem ; <.
87232053.png

29308767.png

33294520.png

28403341.png
 

arkadzik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
272
Reaction score
25
Age
29
Odp: Siatafakap Nebula

Witaj Skomentuj? fotki ;)
Nie?le lecisz z tym lvlem.Radz? ci wkleja? max po 2 screeny gdy? temat zacznie upada? :( Co do postaci to ?adnie ci idzie oby tak dalej. Ja ostatnio nie mia?em czasu na gr?. Dzi? wieczorkiem mam zamiar pom?czy? Tibie;D Nie mog? si? doczeka? pacca w grudniu;> PS. Ja chce dedke !!!
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Siatafakap Nebula

Dawaj dawaj na nebule :D . mowisz zeby wklejac po dwa a jak ktos skomentuje to dopiero nastepne ?.


@edit
Necromancer quest solo.
Waste jakies 4 bp smp.
wbrew pozorom bylo tam tego bardzooo duzo musialem kilka razy zrobic up/down zanim tam wszedlem.
ots0103.jpg

ots0104.jpg

ots0105.jpg


@SwordFish

Powiem ci co do dolaczenia to pomysle poczekajmy na arkadzika. Bo wiesz wstawisz mi tu tylko advance z 8 lvla do 11 i ci sie odechce grac. A na tym expie wcale nie jest wolno moim zdaniem.Jak bym mial ochote to mogl bym wbic tam 4 lvl w jeden dzien lajtowo.
 
Last edited:

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Siatafakap Nebula

Zmie? expo ; ] Tutaj ju? Ci wolnutko leci. Ch?opie jest mo?liwo?c do??czenia ? Te? zrobi? Sorka ^.- Z Monkami b?d? biega?. Gratz wszystkiego, loota, expa/h. Wymiatasz koxie ^^
Odezwij si? z tym do??czeniem do tematu. Czekam tylko na kompa i Tibi? w??czam ^^ See ya.
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: Siatafakap Nebula

Bede robil tak jak napisal Arkadzik ze wstawial po 2 zdjecia bo powaznie juz komentow nie widuje za duzo;(. Ostatni raz wstawiam kilka bo sie nazbiera za duzo.

ots0107.jpg

ots0108.jpg

ots0109.jpg

ots0110.jpg
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Siatafakap Nebula

Nie boisz sie dle bi? bez utamy ? Spadasz na wava prawie ?e ;oo
Btw. Na necro quscie solo .. wasteeeee :D Gratuluje lvla i mam pytanko, ile da?e? za batwinga ? :) Odwiedzi? mnie te? mo?ecie \o/
 
Top