What's new

Siedem i sze?? Seya

Status
Not open for further replies.

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Zamknij oczy, przypomnij sobie ten stary, dobry klimat dawnych czas?w. Pierwszy upolowany szczur, nowa zbroja i p??godzinne wyrabianie chleba na Rookgaardzie. Pomimo tego, ?e nie by?o ?atwo i pope?ni?e? wtedy mas? b??d?w, ta atmosfera, to napi?cie i ciekawo?? sprawia?y, ?e warto by?o sp?dza? ten czas przed komputerem. A co by by?o, gdyby te czasy mog?y wr?ci??
__________________________________________
Yo all.
Tak, jestem sentymentalnym popapra?cem z map editorem na pulpicie. Wierzcie mi, to gro?na mieszanka. Jak mo?na domy?le? si? z prologu, brakuje mi starych czas?w. Na domiar z?ego, ostatnio pad? m?j ulubiony, jedyny w swoim rodzaju OTS pisany w protokole 7.6. Traf chcia?, ?e jeden z wielu moich znajomych jakim? 'cudem' podes?a? mi pe?ny silnik wraz map? dawnego CafeOTS.
Co to oznacza? Mianowicie oznacza to, ?e przy moim zapale do roboty i sentymencie do tej w?a?nie wersji klienta, postanowi?em postawi? w?asny serwer, bazuj?cy w pe?ni na starym, (prawie) niezawodnym silniku. G?upio by?oby jednak wlepi? wyklepan?, kwadratow? map? po raz kolejny i z tego w?a?nie powodu postanowi?em j? nieco od?wie?y?. Pomimo tego, ?e wszystko zostaje na swoim miejscu, zmieni?em nieco ca?y wystr?j i zabra?em si? za przerabianie sporej cz??ci mapy.
Serwer chc? pu?ci? w ?wiat jak najszybciej b?dzie to mo?liwe, czyli zaraz po poradzeniu sobie z paroma b??dami i problemami. Do tego czasu, nieustannie b?d? modernizowa? map? i przerabia? dawny, nudny wygl?d w co? przyjemnego dla oka. Tak, to tutaj b?d? wlepia? te ciekawsze urywki mapy.
Je?li kto? przeczyta? to wszystko, to dzi?kuj? i gratuluj? (wi?kszo?? i tak olewa prologi). Na zako?czenie, chcia?em tylko zaznaczy?, ?e pomimo tego, ?e serwer b?dzie z typu Semi-Fun (po??czenie FUNu z serwerem RPG), to mapka jest robiona z zamys?em postawienia jeszcze innego serwera z mniejszym exp. multiplierem, w stylu RPG. Czy si? uda? To ju? poka?e czas. Tymczasem, mi?ego ogl?dania!
Na pocz?tek, cztery akcje przed (pierwsze zdj?cie) oraz po (drugie zdj?cie).
Przed p??nocnym depo:
dvgeq9.png

xbd1k4.png

Cmentarz poza miastem:
x86so.png

30m0mlt.png

Jaskinia Cyklop?w:
33nxpp4.png

2ag5iyv.png

G??wna ?wi?tynia:
maco4y.png

2vug4xs.png
Czekam na komentarze.
Regards,
Sey~
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Siedem i sze?? Seya

A na ch*j Ci dwa tematy? ^^
Fajnie, ?e kto? mappuje jeszcze pod 7.6. Ma?o szczeg???w, wielki klimat i na to u Ciebie licz? ;)
 
Last edited by a moderator:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Siedem i sze?? Seya

Yeah! I like old version 7.6 :)

Dobra teraz po polsku :)
Przypominaj? mi si? stare czasy pod 7.6, kiedy to gra?em na APO. Chcia?bym jeszcze raz posmakowa? tego klimatu. Mo?liwe, ?e Ty dasz rad? doprowadzi? do tego stanu. Obecnie 7.6 popada w ruin?. Wi?kszo?? serwer?w pod 7.6 przesta?o ju? funkcjonowa? i spora rzesza player?w zapomnia?a o tej wersji.

Pozdrawiam.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Siedem i sze?? Seya

Jupi yeah... przerobienie wygl?da znacznie lepiej. Te wyk. skeleton?w fajnie wygl?da. Dobrze ?e jeszcze kto? pami?ta o starych czasach. Czekam na wi?cej.
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Siedem i sze?? Seya

A na chuj Ci dwa tematy? ^^
Fajnie, ?e kto? mappuje jeszcze pod 7.6. Ma?o szczeg???w, wielki klimat i na to u Ciebie licz? ;)
Zwalam win? na kochany internet. Tak swoj? drog?, to ten temat w koszu mia? wi?ksz? ogl?dalno??.

Tymczasem dzi?kuj? za komentarze i mi?e przyj?cie pomys?u. W?a?nie odpalam Map Editor i zabieram si? do pracy - pode?l? Wam jeszcze dzisiaj moje nowe revampy.

@edit

I zgodnie z obietnic?, oto kolejna przer?bka:

P??nocny most (przed oraz po)
11112sj.png


j75jpi.png

Dla ciekawskich - w?a?nie pracuj? nad Demon Tower (tak, tym zamkiem na p??noc od miasta). Szykuje si? kolejna porcja zdj??!

Regards,
Sey~
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Siedem i sze?? Seya

Popraw zdj?cie i daj jeszcze raz upload, bo jako? si? zwali?o. A tak wszystko ?adnie jest. Projekt mi si? podoba, oby tak dalej.

Kind regards,
Arts
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Siedem i sze?? Seya

Stary wyko?cz ten projekt!
Jak ja kocham stare poczciwe serwery 7.6 - to by?o wi?cej ni? b?stwo. Mapy ?wietnie przerabiane, jak na tak ma?? ilo?? detali, kt?ra jest w owym kliencie, to dobierasz je odpowiednio i starannie.

Pozdrawiam!
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Siedem i sze?? Seya

Nowy cafe? Zajmowa? nim si? b?dzie Seylit? Zajebi?cie, miodzio. Nie wiedzia?em, ?e na 7.6 mo?na tak ?adnie mappowa?, jedyny minus brak k?pek traw, ale jednak okaza?o si?, ?e i z tej wersji da si? co? wycisn??.
 

Interior

Active User
Joined
May 21, 2010
Messages
127
Reaction score
23
Odp: Siedem i sze?? Seya

Pi?kna sprawa. Tibia by?a, by lepsza ju? kiedy?, gdyby mapperzy bawili si? borderami. Widz? tutaj kilkuletni sta? i ambicje. ?adne wyko?czenia, du?o szczeg???w-Wspaniale! Czekam na nast?pne prace.​
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: Siedem i sze?? Seya

Brawo !:)
Tylko nieliczni potrafi? otworzy? ?adny klimat 7.6.
Zaskakujesz swoimi pomys?ami na mape :)
Prostota tych lokacji zwala z n?g :)
Eh..a? zachcia?o mi si? zagra? na takim otsie :))
Regards,May~
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Siedem i sze?? Seya

Niczym sobie na prawd? prac? s? na dobrym poziomie, ?wietne pomys?y na prac? oraz ?wietnie zrealizowane, prac? estetyczne oraz pe?ne profesjonalizmu. Nie mam zastrze?e? co do wy?ej wymienionych prac.
 

Veni Vida Vici

Active User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
139
Reaction score
5
Age
31
Odp: Siedem i sze?? Seya

fajnie fajnie strasznie mi si? podobaj? twoje prace itp :).. a tak pozatym szukasz jeszcze kogo? do pomocy czy sam to tworzysz??
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Siedem i sze?? Seya

Zamknij oczy, przypomnij sobie ten stary, dobry klimat dawnych czas?w. Pierwszy upolowany szczur, nowa zbroja i p??godzinne wyrabianie chleba na Rookgaardzie. Pomimo tego, ?e nie by?o ?atwo i pope?ni?e? wtedy mas? b??d?w, ta atmosfera, to napi?cie i ciekawo?? sprawia?y, ?e warto by?o sp?dza? ten czas przed komputerem. A co by by?o, gdyby te czasy mog?y wr?ci??
Zamkn??em, ale jako? nie mog?em dalej czyta? powied?, co by?o tego powodem? Dobra, dosy? farmazon?w. Mapy jako takie zwa?ywszy, ?e poziom za wy?aj? Ci ingejmy wydaje mi si?, ?e te stare mapy mia?y w sobie to co?, ale ju? wi?kszo?? os?b nie gustuje w starociach i obejd? od tego szerokim ?ukiem tak?e... Osobi?cie, mia?em plan ?eby odpali? serwer, stary serwer 7.1-7.5, ale plany leg?y w gruzach.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Siedem i sze?? Seya

Kolejna porcja, a raczej deser...xD. Fajnie zedytowa?e? ten mo?cik, nie rzuca si? jak na 7.6, Nie nawali?e? zbytnio zb?dnego syfu. Praca ?adna, czekam na wi?cej ; D

Pozdrawiam !
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Siedem i sze?? Seya

Zamkn??em, ale jako? nie mog?em dalej czyta? powied?, co by?o tego powodem?
Prawdopodobnie to, ?e nie do ko?ca ogarn??e? r??nic? pomi?dzy przecinkiem a kropk?.

Veni Vida Vici said:
a tak pozatym szukasz jeszcze kogo? do pomocy czy sam to tworzysz??
Wszystko poza Account Makerem robi? sam. Tam pomaga mi dobry znajomy.

@topic
Dzisiaj dwa uj?cia, ale patrz?c na to jak szybko prace z tym wszystkim mi id?, projekt b?dzie m?g? ruszy? lada moment. Oczywi?cie trzeba b?dzie za?atwi? serwer dedykowany i wszystko ustawi?, ale w sumie mo?naby ju? zacz?? gra?. Tak czy inaczej, enjoy:

Przy p??nocnym mo?cie
15qyg5t.png


vr7ti0.png



Demon Tower
3026vjl.png


2zps3e1.png

To drugie nie jest jeszcze w pe?ni sko?czone, ale to szczeg??. Dobranoc.

Regards,
Sey~
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Siedem i sze?? Seya

Kolejna doskona?a praca. Edit wygl?da znacznie lepiej ni? jego pierwotny stan. Nie przesadzone, nie ma spamu. Og?lnie mapa playable, b?dzie si? znakomicie gra?. Jednak denerwuje mnie ten kawa?ek obr?czy na p??nocnym mo?cie obok Elfa.. xD, pewnie edytor ci nie pozwoli? inaczej zrobi?, lub to tw?j b??d

Regards
~Edi
 
Last edited:

Niunio

Advanced User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
154
Reaction score
12
Odp: Siedem i sze?? Seya

Stary jeste? boski, oby? jednak nie straci? zapa?u do pracy...
To by?by fenomen, gdyby? to postawi?, na pewno zagram (o ile wystartuje i nie padnie po dw?ch dniach).
?ycz? wszystkiego, tylko to uruchom! <rotfl>
 

PaT2

Banned
Joined
Jul 9, 2010
Messages
199
Reaction score
26
Odp: Siedem i sze?? Seya

Mimo, ?e nie ma tutaj wielu wychujanych dodatk?w mapki s? zajebiste.
Wi?cej pl x.
 

adamsa1

User
Joined
Sep 28, 2010
Messages
17
Reaction score
2
Odp: Siedem i sze?? Seya

Sey, podziwiam Ci?. Pewnie nie raz to s?ysza?e? ale masz talent, jeste? dobry w tym co robisz.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Siedem i sze?? Seya

@Sey~

Kolejne porcje screen?w s? ?wietne. Ca?y klimat 7.6 w twoim wykonaniu jest innowacyjny, a co za razem fantastyczny.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top