What's new

Siemacie Ots Jaki ?

Status
Not open for further replies.

Zarexu

Active User
Joined
Aug 15, 2008
Messages
78
Reaction score
4
Siemacie ch?tnie bym zrobi? ots Ale nie taki jak istnieje Evo ... Kazdy taki sam tylko dpo dprzerobione , Nie taki jak na allegro ze Z visum otsp ostawisz w 5 min , NIe Rl map Ze KAzdy moze przebierac ten ots mi sie nie podoba ide na drugi, Co? bym chcia? nie powtarzalnego wiem ze ci?zko zrobi? a m?wimy o serverze rpg.
Chcia?bym Zebrac Zaufany Team pe?en energi, takich os?b kt?rzy naprawde by pomysleli o graczach a nie jak pom?c tlyko swoim znajomym z rl Ots nie mial by powstac dla zarobk?w lecz dla przyjemnosci z gry gra?em na premierze Co z tego powstala feba identycnzy server ten sam hoster kazdy poszedl tam zostali najytrwalsi podoba?o mi sie to sami zgrani za tydzien exp tak izrobil hoster ze moje tygodnie pracy posz?y daleko w las bo ten lvl mozna bylo w godzine zrobic .. Mam nawet juz pewny pomys? ale jeszcze chcia?bym z kims o tym porozmawiac Chcia?bym aby moja ekipa sk?ada?a sie z 5 os?b mam juz 2 Grafika oraz skryptera Ja mapy lubi?robic potrafi? ale wiem ze s? lepsi kt?rzy r?wnie? chcieli by sie wykaza? nie tylko w mapach ale tez w skryptach grafice pomys?ach reklamie itp .Jezeli kos by chcia? osdrazu pieni?dze za wsp??prace odrazu musz? podzi?kowac poniewa? my wszyscy zaczynamy od zera jezlei ktos by?by zainteresowany Stworzy? cos naprawde dobrego moze do mnie si?zg?osic na skype luki.17611 Oraz gg .3529529 Mam duzo wolnego czasu mozecie pisac o kazdej porze.
Jezeli napisa?em w z?ym dziele prosze o przekierowanie w odpowiedni. <br>Przepraszam z g?ry za b??dy
 
Status
Not open for further replies.
Top