What's new

Silnik Evo By Afraid v1

Gracuf

Active User
Joined
Apr 10, 2013
Messages
53
Reaction score
2
Postanowi? udost?pni? wam m?j silnik!

Temple
8pv5sv.jpg

QUESTY
fope42.jpg

LVL DOORS
a09z93.jpg

VIP CITY - to jest tylko temple sp?jrzcie w rogu na mape jaka rozbudowana.
ixe4og.jpg

Zamki + priv expy , trainy itp
7ryp0m.jpg

Trainery
j5rfys.jpg

Komenda !aol
q7t9pk.jpg

komenda !backpack
zbrwr0.jpg

Event Room
klzd94.jpg


Uddaje wam ten silnik w wasze r?ce. Mam nadzieje ,?e komu? si? przyda.
To jest m?j pierwszy edytowany silnik, czekam na komentarze.

DOWNLOAD


Prosze moderatora ?eby zeskanowa? ten silnik jak ja skanuje wyskakuje mi 25/35 virus?w g?ownie mi si? wydaje ,?e przez plik startuj?cy.

Pozdrawiam Afraid, Dla ciekawskich pracuje nad wersj? AfraidOTS v2 , map? od 0 ;)

Scan
 

Beztroski

Banned
Joined
Nov 18, 2013
Messages
221
Reaction score
4
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

Jaki to klient ??? Wyglada bardzo fajnie, poczekam na dokladny skan i zasysam ;p
 

Gracuf

Active User
Joined
Apr 10, 2013
Messages
53
Reaction score
2
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

Tibia 8.1 tyle ,?e wirusy s? jak chcesz moge usun?? Map Edytor i Starter bo g??wnie to ma wirusy
 

Gracuf

Active User
Joined
Apr 10, 2013
Messages
53
Reaction score
2
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

Syf same kwadraty a nie mapa ;]

obejrzyj ca?? mape a nie krytykuj na starcie... poza tym osob? graj?cym na 8.1 ten server bardzo sie podoba? gra?o du?o graczy...
je?eli jednak ty jeste? mistrzem mapki to pokaz mi swoje prace "napewno da si? co? zkrytykowa? wierz mi :>"
 

Gracuf

Active User
Joined
Apr 10, 2013
Messages
53
Reaction score
2
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

Dzieki Sliczne leci plusik. Ps. Mi sie mapa podoba ;p


Dzieki :D tak jak pisa?em 2x#up pracuje nad v2 mapa robiona od zera i cos typu low exp czyli wielka r??nica w por?wnaniu do tego ;p
 

MiksereQ

Banned
Joined
Jul 2, 2013
Messages
531
Reaction score
32
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

obejrzyj ca?? mape a nie krytykuj na starcie... poza tym osob? graj?cym na 8.1 ten server bardzo sie podoba? gra?o du?o graczy...
je?eli jednak ty jeste? mistrzem mapki to pokaz mi swoje prace "napewno da si? co? zkrytykowa? wierz mi :>"

Napewno duzo lepsze robie niz to.

Dzieki :D tak jak pisa?em 2x#up pracuje nad v2 mapa robiona od zera i cos typu low exp czyli wielka r??nica w por?wnaniu do tego ;p

Sam widzisz " w porownaniu do tego "
 

MiksereQ

Banned
Joined
Jul 2, 2013
Messages
531
Reaction score
32
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

Powiedz co mam zrobic a zrobie i dzis jeszcze wysle tu linka.
 

Gracuf

Active User
Joined
Apr 10, 2013
Messages
53
Reaction score
2
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

hmm zr?b mini podziemne miasto z systemem kolejek cos typu jak na rl KAzodron
 

DragoxTeam

Active User
Joined
Jul 1, 2014
Messages
53
Reaction score
0
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

o_O Silnik by Afraid v.1 ;) Spoko jest lecz myli? bym si? co do tego co napisa?e? "poza tym osob? graj?cym na 8.1 ten server bardzo sie podoba? gra?o du?o graczy..." Sporo os?b m?wi?o ?e to "Syf" mi si? og?lnie podoba?o. Lecz ??da?e? za wszystko pieni?dzy .. To by?a przesada.

Co do mapy to 5,5/10 Silnik i skrypty 6/10
Mimo i tak tych ocen i innych rzeczy sprawdz? go.
 

DragoxTeam

Active User
Joined
Jul 1, 2014
Messages
53
Reaction score
0
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

No wi?c tak Pobra?em zobaczy?em i si? zdziwi?em. Pomyli?em si? co do mapy jest to kompletne nic zero estetyki mapy i w og?le, nic tam nie by?o zrobione z Odpowiednim doborem rzeczy . Wszystko zrobione tak jakby na "Odwal" jednego potworka a? 3 albo 5 exp?w Powiniene? zrobi? r??ne expowiska a nie z 5 tego samego potworka .. Jednak skrypty ci tylko wysz?y .:) Og?lna ocena Mapki to 2/10 a Skrypt?w 7,5/10

Pozdrawiam.
#PS: Jedn? rad? mam dla ciebie jak b?dziesz robi? to mapk? od 0 to przy??? sie do niej bardziej i po?wi?? to 5 minut wi?cej do Z balansowania i zrobienia konkretnego expowiska i Potworka.
 

Gracuf

Active User
Joined
Apr 10, 2013
Messages
53
Reaction score
2
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

o_O Silnik by Afraid v.1 ;) Spoko jest lecz myli? bym si? co do tego co napisa?e? "poza tym osob? graj?cym na 8.1 ten server bardzo sie podoba? gra?o du?o graczy..." Sporo os?b m?wi?o ?e to "Syf" mi si? og?lnie podoba?o. Lecz ??da?e? za wszystko pieni?dzy .. To by?a przesada.

Co do mapy to 5,5/10 Silnik i skrypty 6/10
Mimo i tak tych ocen i innych rzeczy sprawdz? go.


m?j server moje zasady.

Moze cos innego a nie odgapiasz? :p

nie, nie odgapiam chodzi mi o to ?eby? ruszy? g?ow? i zrobi? co? w swoim stylu bo nie zale?y mi ?eby? zrobi? to podobnie do kazo rl tylko wed?ug w?asnego uznania.
 

vocatont

Active User
Joined
Oct 19, 2009
Messages
110
Reaction score
5
Odp: Silnik Evo By Afraid v1

Heh nie gram w t? gr? ani nie mapuj? itd. od wielu lat mimo to nadal mnie do niej ci?gnie :(
Mapa 4/10 a wielki + ?e kto? jeszcze pami?ta star? dobr? Tibie 8.1
 
Top