What's new

Inne Silnik OTS + acc maker na dedyku (pytanie)

Status
Not open for further replies.

sasugan2

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
99
Reaction score
4
Witam,
Mam do?? wa?ne dla mnie pytanie dotycz?ce Acc Makera na moim dedyku (Gesior tfs 0.3.6) a wi?c dodaj?c do tego acc makera nowe dzia?y na moim komputerze i localhoscie one u mnie s?, lecz kiedy wstawie serwer z acc makerem na dedyka na kt?rym jest ju? inne ip itd b?dzie konieczna ponowna instalacja wi?c b?d? musia? zainstalowa? ponownie acc makera (bez nowych dzia??w) jest jaka? opcja ?eby wrzuci? na dedyka mojego acc makera z komputera i jego instalacja na dedyku? Tak samo w baza danych, instaluj?c na dedyku Xamppa b?d? m?g? si? jako? zalogowa? na istniej?c? ju? baze, kt?r? stworzy?em ju? na moim localhoscie (root, has?o: xxxx) ?
Wiem, ?e mo?e zbyt chaotycznie to napisa?em, lecz w komentarzach b?d? stara? si? bardziej sprecyzowa? moj? wypowied?!

LICZE NA WAS
 

blackroose

Advanced User
Joined
Apr 14, 2012
Messages
163
Reaction score
8
Odp: Silnik OTS + acc maker na dedyku (pytanie)

Z tego co zrozumia?em to da si?, b?dziesz musia? zaimportowa? na dedyka swoj? baze danych kt?r? masz zapisan? na swoim komputerze. Je?eli ?le zrozumia?em to bardziej sprecyzuj :D
 

sasugan2

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
99
Reaction score
4
Odp: Silnik OTS + acc maker na dedyku (pytanie)

Z tego co zrozumia?em to da si?, b?dziesz musia? zaimportowa? na dedyka swoj? baze danych kt?r? masz zapisan? na swoim komputerze. Je?eli ?le zrozumia?em to bardziej sprecyzuj :D

Zimportowa? czyli w localhost/phpmyadmin wybieram moj? baz? danych "xxxx" wybieram opcje "Importuj" i z tego co widz?, to jak w?a?nie co? takiego jak dodaje t? baze danych wi?c zdaje mi si?, ?e to nic nie zmieni (wychodzi na to, ?e robie wszystko od nowa, trac?c przy tym wszystkie zapytania itd :D)
 

Astareth

Active User
Joined
Oct 17, 2015
Messages
113
Reaction score
6
Odp: Silnik OTS + acc maker na dedyku (pytanie)

Nie wydaj? mi si? ?eby tak by?o. Wszystko powiniene? mie? je?eli importujesz acc kt?ry edytowa?e? itp:)
innej opcji nie ma.
 

sasugan2

Active User
Joined
May 18, 2010
Messages
99
Reaction score
4
Odp: Silnik OTS + acc maker na dedyku (pytanie)

Nie wydaj? mi si? ?eby tak by?o. Wszystko powiniene? mie? je?eli importujesz acc kt?ry edytowa?e? itp:)
innej opcji nie ma.

Ale przy instalacji acca wybiera?o si? ?cie?k?, gdzie si? znajduje silnik, przyk?adowo C:\Pulpit\Silnik a wi?c po imporcie na dedyka jak zmieni? ?cie?k? pliku?
 
Status
Not open for further replies.
Top