What's new

[Simivar] Gallery

Status
Not open for further replies.

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Na pocz?tek dwa domki, kt?re chcia?em ulepszy?, wcze?niej, przed moja edycj?, by?y to tylko kwadraty z ?cian wraz z ???kami...
2m3s8li.png


Drugie zdj?cie (praca?) to, jak wida?, zniszczony przez r??norakie potwory ma?y port, niestety, ale ?eglarz nie uszed? z ?yciem...
wtal1j.png


B?d? komentarze - b?d? kolejne prace, kt?rych nie brakuje.
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: [Simivar] Gallery

Jako? bez rewelacji - spodziewa?em si? lepszych prac spod Twojej r?ki : )

To takie specyficzne prace - ci??ko jest mi si? przyczepi? do czegokolwiek w obu tych pracach (mo?e poza kwadratowym brzegiem na drugiej), ale r?wnocze?nie obie mi si? niezbyt podobaj?.

S?aba natura.
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: [Simivar] Gallery

Mapki ?adne, przejrzyste do gry w sam raz! Nie przesadzi?e? z dodatkami no my?l? ?e 8/10 ,bo zn?w jakie? ?wietne to nie jest :p
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [Simivar] Gallery

Co? z serii "Pimp my house", domki by?y strasznie nudne i monotonne, pr?bowa?em to zmieni?...
2m3s8li.png


2vtywox.png


2a8rb4k.png


A teraz co? ju? znanego wszystkim graczom FaniaOTS, jednak?e na forum tego nie prezentowa?em - wielka g?r? z wieloma tr?jg?owymi Hydrami.
2gwrrb4.png


2lbeumg.png


zygj7q.png


2up4ayu.png


2zzjokg.png




Pierwszy raz robi?em d?ungl?, tak wi?c natura w takim klimacie totalnie u mnie le?y, doda?em j? w wi?kszo?ci przy u?yciu dooda.
 
Last edited:
B

Blackq

Guest
Odp: [Simivar] Gallery

Zdj?cie pierwsze, miasteczko nie takie z?e, lecz nie podoba mi si? zbytnio natura w nim oraz domki takie dziwne, niekt?re malusie?kie, ?cie?ki te? zbytnio nie przypad?y mi do gustu.
Zdj?cie drugie, nie podobaj? mi si? zbytnio takie elementy wymy?lane na mapach, moim zdaniem zbyt wielu ground?w tutaj u?y?e?, plus ogie? kt?ry si? pali obok wody, naturka taka przeci?tna. Og?lna ocenka 6,5/10.
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [Simivar] Gallery

Zapomnia?em nadmieni?, i? wykonane przeze mnie zosta?y w mie?cie tylko domki, mapa to mapa FaniaOTS - przygotowuj?c update zmienia?em niekt?re rzeczy, niekt?re pozostawa?y takie, jakie by?y.


33287f9.png
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [Simivar] Gallery

Co? innego, tym razem seria zdj?? pod tytu?em: "INQ Quest revamped"...

309n253.png


km5ip.png


2u4u8u0.png


65sb5x.png


fpa7gj.png

 
Last edited:

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [Simivar] Gallery

Wow, ile komentarzy...
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Simivar] Gallery

Ta twoja przer?bka INQ questa taka sobie,
na w sali z pierwszego zdj?cia mog?e? pododawa? troch? gruzu aby by?o wi?cej detali,
na zdj?ciu drugim i trzecim sala troch? pusta przyda?o by si? troch? wi?cej dekoracji, czaszek itp.
czwarte zdj?cie, nie podobaj? mi si? wymieszane groundy, fatalnie to wygl?da, na pi?tym zdj?ciu to samo no i pu?ciutko.. og?lnie rzecz bior?c to nie przepadam za przer?bkami, lepiej zrobi? samemu quest w takim stylu : )
 

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: [Simivar] Gallery

Jakie kwadraty omg :D

W og?le mini mapka paskudna, dno, a to ma wielkie znaczenie jak dla mnie ;/
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Simivar] Gallery

Ostatnie mapy ca?kiem niez?e i wykonane z klimatem, na pierwszym zdj?ciu fajna biblioteka, nie wiem czy ten spad wodospadu tutaj pasuj?,
podziemia biblioteki czy cokolwiek to jest te? dobre, dobry pomys? z po??czeniem szarych i czerwonych g?r. W kolejnej pracy ?ciany tego budynku takie sobie, zbytnio mi si? nie podobaj?. No i dwa ostatnie zdj?cia, do?? ?adne expowisko w stylu poi. Og?lnie prace dobre, moja ocenka 8/10.
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [Simivar] Gallery

b u m p

Wrzucam po ~6+ zdj??, a 0 komentarzy. pierdziele tak? robot?.
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: [Simivar] Gallery

Prace s? po prostu ?wietne! Zero kwadrat?w. Elementy bardzo dobrze dobrane, nie mam nic do zarzucenia. 10/10 mam nadzieje ?e nie przerwiesz swojej pracy :)
 

Trevox

User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
11
Reaction score
2
Odp: [Simivar] Gallery

Prace s? bardzo ?adne - jedne podobaj? mi si? bardziej, inne troch? mniej. Widz?, ?e starasz si? i urozmaicasz swoj? prac? w bogate detale. Czasem domki s? zbyt kwadratowe, ale i to ma sw?j pewien klimat. Miasto jak i ekspowiska wygl?daj? bardzo przyzwoicie :)
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: [Simivar] Gallery

24e2yj4.png


34eydqw.png


9awcyf.png


S? komentarze - s? zdj?cia.​
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Simivar] Gallery

Prace ?adne lecz te? do ko?ca nie idealne, na pierwszym zdj?ciu nie podobaj? mi si? groundy jakie pomiesza?e?, tak jako? ?adnie to nie wygl?da. Na drugim screnie do?? ?adny kszta?t tej wody, zastrze?e? nie mam lecz praca te? nic szczeg?lnego nie przedstawia. Praca na trzecim screenie r?wnie? dobra, lecz og?lnie to dziwnie wygl?da. Prace s? ?adne, lecz nie do ko?ca do?? ?adne ;)
 

GoD ConQuester

New User
Joined
Mar 27, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [Simivar] Gallery

Prace ?adne lecz za bardzo "kwadratowe"(Te pierwsze).
Moja Ocena: 8/10
D?ugo siedzisz w mapperstwie?
 

Anvar

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
74
Reaction score
7
Odp: [Simivar] Gallery

Te trzy ostatnie prace nie przypad?y mi do gustu.
Pierwszy screen dosy? pusto, a te mieszane schody niszcz? mi wzrok. Mostek troch? taki prosty.
Drugi screen nawet nawet, ale ta ziemia tam z kaktusem w ?rodku niszczy z mojego punktu widzenia ca?? map?.
Trzeci screen ground na kolumnie wygl?da jak bug. Ucina korze? itd. Jako? wszystko pomieszane.
4/10
 
Status
Not open for further replies.
Top