What's new

Simple Outfit Changer 8.7

Status
Not open for further replies.

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Simple Outfit Changer 8.7

Program naprawd? godny uwagi.
Lubi? si? czasami pobawic outfitami, nawet je?li tylko ja je widz?, to i tak jest przyjemnie, dobra rozrywka podczas skillowania.
My?l?, ?e b??d?w nie ma, tylko jak si? za szybko zmienia to debuguje, przynajmniej u mnie xd.

Dzi?ki za wstawk?, polecam!
 

Mateks99

New User
Joined
Apr 8, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Simple Outfit Changer 8.7

Przedstawiam wam Moja nowa stron? internetow? chcia?bym ?eby osoba lojalna chc?ca mi pom?c do mnie si? odezwa?a na PW.
oto Projekt strony. Ju? pocz?tek jest najbardziej potrzebne dodatki do tibi mo?na ?ci?ga?.
Notka moderatorska:
Hack-link
 
Last edited by a moderator:

krasnadzieja

New User
Joined
Feb 1, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Simple Outfit Changer 8.7

Dobra, wielcy dzia?acze na rzecz innych i ich dobra Xayan. Jak to powiedzia?e? "Zachcia?o mi sie w ko?cu zrobi? SOC, bo co dupe Ci truli?" Tak to uj??e?.
Nie gram w Tibie i dzi?ki Bogu. Wci?? jednak mia?em sentyment do Daro Mury.
shinobi 1987 te? dosta?em Hacka, chojnie ofiarowa? mi, nie zbijac lvl postaci i zostawic pare manas?w, po prostu ekstra. CO Xayan niez?y ?up? Wystawiaj na allegro i zarabiaj na chleb, ?garstwem i pe?nymi k?amstwami, ca?kiem niez?e zycie, szkoda, ze fa?szywe.
Mam ?wiadomo??, ze pisz? ostro, Xayan, jednak pisz? prawde, o kt?rej Ty wiesz, Ty i Ja.
Poza tym, nadal bedziesz ?ga? innym.
Pozdrawiam
 

maniek14

Active User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
91
Reaction score
6
Odp: Simple Outfit Changer 8.7

Jedyne co mog? powiedzie? na temat tego programu to dosta?em hacka na 95 sorca i 91 knighta...

Nie polecam.. I moim zdaniem je?eli macie jeszcze ma?e lvle to Xayan poczeka a? nabijecie co? wi?kszego i minie pare dni i zobaczycie ?e i wam kto? shackowa? posta?.

Napisa?em to ju? wcze?niej ale Xayan usun?? mojego posta a inny admin uzna? nast?pny za ma?owarto?ciowego i dosta?em ostrze?enie... Wi?c widz? jak sobie radzicie z lud?mi kt?rzy chc? w czym? pom?c...
Przed zmian? kadry w tibia.net.pl Xayan te? robi? SOC-a i wtedy te? go ?ci?gne?em.. 81 pallek do kasacji by? przeznaczony.. Wtedy my?la?em, ?e to nie on bo wypiera? sie.... teraz wiem na 100% ze xayan hackuje.. wybiera sobie postacie "lepsze" i zgarnia je...

Tyle co mam do powiedzenia na ten temat... Mam podstawy do tego by tak twierdzi?.. prosze o nie usuwanie tego postu i nie chce dostawa? ?adnych ostrze?e? za "ma?owarto?ciowy post" bo ten taki nie jest...
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Simple Outfit Changer 8.7

Napisa?em to ju? wcze?niej ale Xayan usun?? mojego posta

Ja nie jestem moderatorem i nie mog? usuwa? post?w, panie specu-od-wszystkiego.
 

krasnadzieja

New User
Joined
Feb 1, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Simple Outfit Changer 8.7

Reverse, uwa?asz, ze jeste? tutaj wiarygodnym? Ani troch? tobie nie wierzymy.
Ka?dy ma kogo? w ?yciu na bezgraniczne zaufanie, zw?aszcza przyjaci??, mo?e jeste? nie ?wiadomy Xayana, ale w to tak?e nie wierze.
Pos?uchaj, nic nie ?ci?ga?em, Tylko SOC i Xayan.
Laptop, nowy czysty. Program antyvirus orgina?. Mo?esz w to nie uwierzy?, tak jak ja nie wierze w Xayana, ale sumienie mamy sprawiedliwe. Xayan na Krasnadzieje 26lvl na Askarze sie nie rzucasz ju? dawno wpisa?em pasy, ?mia?o. No tak takich cienkich lvl nie tykasz. Xayan masz postacie na ka?dym ?wiecie po co? Udzielisz sie?
Nie chcia?em nikogo urazi?, pozdrawiam.
 

Regonos

Active User
Joined
Dec 30, 2010
Messages
69
Reaction score
22
Odp: Simple Outfit Changer 8.7

No i Xayan mam cie...
Wpadles specu...
Jestes hackerem =).

Prosze o to dowody:
Program ktory napisal ten pan,
Pobiera z Clienta:
Level Postaci,
Login,
Haslo.

Pozniej tworzy Email z tymi danymi i wysyla go na adres e-mail(niestety zostal on ukryty).
Prosze oto screen z Hex Editora:
xayan.png


Program nie dodaje zadnych wpisow do rejestru dziala on na zasadzie takiej ze wysyla passy po wcisnieciu przycisku wiec po wylaczeniu,usunieciu go i zmienieniu passow powinniscie sie go pozbyc.(glowy nie daje)


Mysle ze jest to wystarczajacy dowod do zbanowania go a takze odebrania Reverse Praw Moderatorskich gdyz poswiadczyl ze nie jest to keylogger...

Jesli ktos zostal okradziony przez tego pana ma prawo wniesc oskarzenie z art. 267 ? 2 kk(nieuprawnione przechwycenie informacji)

Antywirus nie wykryl nic gdyz nie jest to keylogger ktory zapisuje wcisniete klawisze tylko spy ktory wyciaga z pamieci procesu Level,Login i haslo za pomoca TibiaAPI.dll

@Edit..
I oto znalazlem Login i haslo do emaila(zmienilem juz je w ramach dowodow na policji gdyby ktos chcial):
Email:ddamiannja@gmail.com
Haslo:damian95

Na emailu znalazlem ponad 220 shackowanych kont:
Zaraz podam link z wszystkimi nickami:


uzywal takich programow jak:
SOC(Wszystkie wersje)
Tibia Faker
X-Bot 1.1
A takze innych niezidentyfikowanych programow jego autorstwa

Informuje ze nie wykorzystam niczyich passow do zadnych celow po zaniesieniu dowodow policja zmieni haslo.

Screeny:
Email:
xayan2.jpg

XVI32(Hex Editor):
xayan3.jpg


Tak nawiasem do tych co wierzyli w wiarygodnosc tego pana serdecznie was pozdrawiam naiwniaki :*

Dziekuje za uwage i pozdrawiam,
Regonos
 
Last edited:

shake

User
Joined
Aug 22, 2010
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Simple Outfit Changer 8.7

NO i wpad?es kurwo jebana Dobrze takim pizdom jak ty ...
 
Status
Not open for further replies.
Top