What's new

[Sinner]Galeria

Status
Not open for further replies.

Sinner

ChoSen|One
Joined
Apr 6, 2008
Messages
350
Reaction score
58
Age
30
Witam,
od czasu do czasu si?d? przed PhotoShopem i z regu?y na w?asn? r?k? pr?buj? co? wykona?. P?ki co moje prace to efekt zabawy z r??nymi narz?dziami - trening.

Efekty przedstawione chronologicznie:

#1

2uo74t2.png



#2

293dcup.jpg



#3

2mrel4h.png


#4

4ufevp.png

Poprosz? o s?owa krytyki oraz oceny u?ytkownik?w.
 

Vvex

Banned
Joined
Jun 28, 2009
Messages
460
Reaction score
91
Odp: [Sinner]Galeria

1. Wed?ug mnie najlepsza praca, fajne t?o, ciekawy efekt i dobrze dopasowany napis. 9/10
2. Ciekawa kolorystyka. xD 7/10
3. Dobrze dobrane t?o , jednak s?abo wtopiony render. 7/10
4. R?wnie? bardzo ciekawa praca, jednak ma?o widoczne s? te bronie. T?o nie zbyt ciekawe, m?g?by? jakie? fajne efekciki doda? :) 6/10

Poprosz? o s?owa krytyki oraz oceny u?ytkownik?w.

G??wnie to musisz popracowa? nad t?em oraz wtapianiem render?w. Ale og?lnie jest dobrze :)
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: [Sinner]Galeria

Jedynka wydaje si? najlepsza, ale w tym drugim renderze, na soft light (?agodne ?wiat?o), czy tam zmienione krycie, powiniene? wymaza? teksturk? z twarzy.
W jedynce napis nawet ujdzie, ale w reszcie jest po prostu s?aby.

Reszty nie b?d? oceni?, bo nie zachwyca, co nie znaczy ?e jedynka zachwyca.
 

Xfiree

User
Joined
Dec 14, 2009
Messages
21
Reaction score
2
Odp: [Sinner]Galeria

Prace z numerem 1 i 3 moim skromnym zdaniem s? najlepsze z ukazanych tutaj. Lecz w pracy trzeciej zabrak?o leciutkiego nasycenia dla Pani. A w pierwszej przesadzi?e? z tym.

1 - 5/10
2- 6.5/10
 

Xfiree

User
Joined
Dec 14, 2009
Messages
21
Reaction score
2
Odp: [Sinner]Galeria

3. Dobrze dobrane t?o , jednak s?abo wtopiony render. 7/10

Render? : o Ja tam nic z takich rzeczy nie widze bardziej mi to podchodzi pod wyci?ty obrazek na miary sygnatury dodanie kilku p?dzli i innych rzeczy. Ale Render ca?kiem tego nie widze.
 

Yeshu

New User
Joined
Jul 18, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: [Sinner]Galeria

Prace numer 1 i 3 wydaj? mi si? chyba najlepsze.
Maj? bardzo du?y entuzjazm i wyg?rowane kolory, kt?re swobodnie wp?ywaj? na grafik? zdj?cia.

Praca numer 1. Bardzo wyg?rowany kolor lekko czarny, z odchylonymi zdj?ciami ( 1... 2. )

Praca numer 3. Bardzo pi?knie dobrane barwy. Niebieskie t?o a w nim ukryty konik, naprawd? ?wietnie.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: [Sinner]Galeria

Jak dla mnie 1 praca najlepsza, poniewa? lubi? eminema i Rap xD. Dobra kolorystyka, pasuje do osobowo?ci eminema, tw?j podpis fajnie wyszed? :p za 1 prac? 10/10 a reszta dla mnie 7/10, nie lubi? takiej kolorystyki, efekty takie sobie.
 

fartuch

User
Joined
Jul 18, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: [Sinner]Galeria

To ja skomentuje to jako osoba ktora siedziala w tym kilka lat ;) i na wyzszym poziomie

1.ramka, kompletnie nie pasuje, nie potrzebna jest, napis troche sie nie trzyma klimatu
2. Tu niestety nic mi sie nie podoba ;/
3. Ta praca najlepsza, tylko dodal bym wiecej cieni, oraz swiatla, jakis lekki brush etc, no i inny napis ;)
4. a ta prace trudno mi skomentowac, nic zabardzo w niej nie widze, miales wizje dobra, ale realizacja troche padla ;)

mam nadzieje ze nie bedziesz sie zaraz denerwowal ze komentaze jakies mocniejsze ;)
pozdro i czekam na dalsze prace !
 
Status
Not open for further replies.
Top