What's new

Skacz?ce FPS'Y

Status
Not open for further replies.

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Witam
Mam ogromny problem, poniewa? posiadam sprz?t zakupiony za du?e pieni?dze, nie chce go tutaj wypisywa?, ale jest bardzo dobry, mam radeona 9600 series, najnowsze do niego sterowniki (sprawdza?em z 10 razy), directx 11, windows 7 64 bit.

Je?li na mapie nie ma du?ego obci??enia (np., znikaj?ce warlocki itp.), to mog? mie? nawet 150 fps?w, ale jak tylko co? wymagaj?cego si? pojawi, np. czary innych graczy to mam ?rednio 2 fpsy! Problem wyst?puje na openGL i directx 9, na 5 dzia?a lepiej, ale s? inne b??dy graficzne.

Directx dzia?a bez problemu, nie ma b??d?w, bo sprawdza?em, procesor zu?ywa na Tibie maks 1,2%, nie jest Tibia dla niego ?adnym obci??eniem, sprawdza?em tryby zgodno?ci, bawienie si? procesorami itd.. Zmienia?em wszystkie ustawienia w karcie graficznej itp., wszystko na marne. Nie wiem co zrobi?! Komputer mam czysty od wirus?w, prosz? o pomoc. DODAM, ?e w innych grach gram na maks detalach, bez najmniejszej zacinki, internet mam mega szybki na ?wiat?owodach.

A w g?upi? gr? opart? na kwadratach nie mog? zagra?, bo si? po prostu nie da porusza? postaci?.
 
Status
Not open for further replies.
Top