What's new

Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Status
Not open for further replies.

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Witam,

Ze wzgl?du na du?y spam na moje gadu odno?nie mojego wcze?niejszego tematu, w kt?rym chcia?em robi? podobne us?ugi postanowi?em temat otworzy? na nowo. Poni?ej znajdziecie wszelakie informacje odno?nie tego, czym chc? si? zaj??, oraz cenach itp. Tak?e nie b?dzie sensu Prosi? o "More Info" na Gadu-Gadu.

"Je?eli nie masz czasu, uczysz si?, masz zaliczenia w szkole etc. a nie chcesz wpa??, u?ywaniem bota to jest to temat dla Ciebie. Przede wszystkim troch? o mnie. Podczas mojego 3-letniego sta?u w tej grze dorobi?em si? kilka postaci, na kt?rych mo?na/warto zawiesi? oko. Naprawd? mam do?wiadczenie, wi?c nie b?dziecie si? musieli martwi?, o swoje konto. Drug? spraw?, na kt?ra chcia?em zwr?ci? uwag?, to to, ?e nie przyjmuj? kasy po wykonanej us?udze, tylko przed. Nie mam zamiaru pracowa? za darmo, a je?eli komu? si? nie podoba ten warunek, to zawsze mo?e opu?ci? temat. Ok, przejd?my to sedna" :

Odno?nie Przechodzenia rooka :


Odbywa si? ono w okresie od 30-60 minut. Nie raz mo?e to potrwa? troch? d?u?ej, gdy? mo?e Mi co? wypa??. Koszt zale?y oczywi?cie od ?wiata. Podczas us?ugi mo?liwy jest kontakt na gadu, w celu uwierzytelnienia prowadzonej us?ugi.

Jak to wygl?da. Ot?? zg?aszacie si? w tym temacie, w kt?rym podajecie Numer gadu, na kt?ry Ja napisz?. Ustalamy regu?y, itp. Nast?pnie podaj? Informacje dotycz?ce wp?aty (przelew sms). Gdy tylko konto zostanie zasilone zabieram si? do roboty. Je?eli w ci?gu 5-6 godzin us?uga nie zostanie wykonana w?wczas mo?esz za??da? zwroty kasy.

Skillowanie :

Podobnie jak wy?ej, aczkolwiek tutaj potrzebne Mi b?dzie wi?cej informacji :

- Od jakiego, do jakiego skilla mam pracowa?.
- ?wiat, na kt?rym b?dzie wykonywana czynno??.
- Profesja (wiadomo ... Knight/Paladin).

Lvlowanie

Do wykonania czynno?ci b?d? potrzebowa? LVL'a postaci, oraz do kt?rego mam go trenowa?, ?wiat, oraz profesj?. Przydadz? si? te? informacje dodatkowe (ile kasy mo?na wyda? na Hunt itp).


Og?lnie :

Je?eli Masz zamiar zam?wi? us?ug? na skillowanie Paladinem wymagane s? kamienie w depo. Inaczej us?uga zostanie anulowana. To samo tyczy si? huntu. Bez ?adnej kasy du?o nie zdzia?am.

Po wi?cej info odsy?am na Gadu Gadu.

10074408.
 

Klyvith

User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
29
Reaction score
3
Age
31
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Wczoraj kupilem przechodzenie rooka. Zaplacilem 5 zl a po 25 minutach otrzymalem passy ! Ten koles jest boski. Teraz bede zamawial u niego skillowanie.

Polecam wszystkim - 100 %
 

dawid19995

New User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Secura
Skillowanie 52:47-70:70
zaplata 10zl

Polecam w 100% ;]
 

Klyvith

User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
29
Reaction score
3
Age
31
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Typ Us?ugi - Skillowanie
?wiat : Refugia
Profesja : Knight
Skille : 20/20 do 60/60

Zap?ata - 10 z?. Jestem pewien, ?e wszystko przebiegnie znakomicie, jak w poprzedniej us?udze.
 

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Witam. Jako, ?e Onebip bardzo mnie zawi?d?, zmieniam serwis, na onePay.

Wszystkich, kt?rym nie odpisa?em, odprawi?em z g?ry przepraszam, ale jak wiadomo by?y ?wi?ta, nie mia?em na to czasu, a nie u?ywam bota.

Zapraszam do Zam?wie?.
 

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Promocja do sylwestra (potrzebuje 10 z?, do Pacca). Ka?de zlecenie jest wykonywane z podwojn? zni?k?. Chcesz zobaczy? ? napisz !
 

Klyvith

User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
29
Reaction score
3
Age
31
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Powiem wam tylko, ?e kole? jest pewny w 100 %. Us?ugi zamawia?em dwa razy, i by?y wykonane bardzo szybko.

1. Rook. 20 minut i by?em na mainie.
2. Skillowanie ... na nast?pny dzie? char by? wyskillowany.

Polecam go?cia. Aktualnie char ma 43 lvl. Dzi?ki CI, i oby? jak najszybciej kas? dosta? !
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Typ Us?ugi - Skillowanie
?wiat : Olympa
Profesja : Knight
Skille : 41/36 do 70/70

Ile za to zap?ace?

@Edit:

mi? raczej nie
 
Last edited:

Lisciu15

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
176
Reaction score
7
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Uwaga !!

Od dzisiaj wprowadzona jest nowa zasada. Wszystkie us?ugi s? zg?aszane w tym temacie. B?d? one musia?y czeka? na aktywacj?, p??niej dopiero osoba ta wysy?a pieni?dze, oraz Podaje Passy. Pow?d ?! Za du?y spam. Prawie do wszystkich dosz?a wiadomo??, ?e Usun??y Mi si? wasze kontakty, i ?e musicie do mnie na gadu napisa?, jedna jedyna osoba robi mi w?a?nie awantur?, ?e jestem oszustem ;/

Czemu ? ;)

Do dyspozycji mam 4 MC (sorry, ale te? chc? gra?), kt?re do tej pory by?y zaj?te. Pan DevLord Zam?wi? skillowanie. A ?e kolega si? nie zg?osi?, i nie poda? pass?w, to zacz??em wykonywa? zlecenie Pana, kt?ry jako jedyny by? na tyle m?dry, ?eby napisa? posta, tak jak kaza?em.

I jeszcze raz :

Od tej pory ka?da us?uga, kt?ra nie b?dzie Pisana w temacie zostaje anulowana. !
 
Last edited by a moderator:

Cicec

New User
Joined
Jan 2, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Typ Us?ugi - Skillowanie
?wiat : Olympa
Profesja : Knight
Skille : 30/30 do 70/70
 

Cicec

New User
Joined
Jan 2, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Typ Us?ugi - Wyj?cie z Rook
?wiat : Candia
 
Last edited:

Cellfo

New User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Typ us?ugi-wyj?cie z Rooka
?wiat- Saphira
 

Cicec

New User
Joined
Jan 2, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Nie polecam Service min?? jaki? miesi?c od z?o?enia zam?wienia i zap?aty a do dzi? nie zosta? wbity ani jeden skill. Gdy poprosi?em o zwrot pieni?dzy m?wi? ?e narazie nie ma a p??niej nawet ju? nie odpisywa? na GG:curse:
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Skillowanie, Lvlowanie, Wbijanie Mlvl. Zobacz !

Te? nie polecam. Wbij mi tylko 5 skili i m?wi?, ?e net mu si? jebie, a na gg by? ca?y dzie?.
Kasy r?wnie? mi niezwr?ci?, w profilu da? mi notk?, ?ebym poda? sw?j nr. na kom?rk? to mi zwr?ci pieni?dze, ale nie pieni?dzy do dzisiaj nie zobaczy?em.
 
Status
Not open for further replies.
Top