What's new

Sklep-Tibia.pl (OPINIE)

Status
Not open for further replies.

xZet

Active User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
117
Reaction score
4
Age
26
Witam, jako ?e w sieci jest bardzo ma?o opinii o tym sklepie,postanowi?em za?o?y? taki temat tutaj na Tibia.net.pl.

Je?eli kupi?e? jakie? produkty na sklep-tibia.pl podziel si? swoj? opini?: )

a ja zaczne.
Wczoraj oko?o godziny 11:00 poszed?em do ?abki by zap?aci? za 500k(25z?) zap?aci?em,wr?ci?em do domku i co chwile sprawdza?em czy pieni?dze dosz?y... Zawsze poprzez zap?a? w ?abce pieni?dze na konto sprzedawcy wp?ywa?y w 5-10 min. A tutaj prosz?, czekam,czekam i nie mog? si? doczeka?, wys?a?em do nich ogromn? ilo?? maili na kt?re co chwile dostawa?em odpowied?, zapewniali mnie ?e gdy tylko pieni??ki wp?yn? na konto od razu gp zostan? przelane na konto w banku tibi, a wiec czeka?em,lecz co jak?? godzin? pisa?em do nich nowego maila z pytaniem " czy ju? "... Wiecie pierwszy zakup u nich ba?em si? ?e oszukaj?,jednak dzisiaj z rana dos?ownie jak pieni?dze wp?yn??y do nich na konto o godzinie 12:29 tak ju? o 12:38 pieni?dze by?y w banku. 500k,wszystko si? zgadza?o. Napewno jeszcze raz dokonam u nich zakupu :)


Je?eli z?y dzia? przepraszam.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Sklep-Tibia.pl (OPINIE)

Po co spamujesz im konto mailami? GP wysy?aj? w ci?gu 48h wi?c spam by? zb?dny, a ja kupi?em raz i mia?em w ci?gu 5 minut w banku Tibii.
 

xZet

Active User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
117
Reaction score
4
Age
26
Odp: Sklep-Tibia.pl (OPINIE)

wiem;) Oraz na paragonie pisze ?e realizacja zam?wienia trwa do 3dni roboczych, ale ba?em si? ?e mo?e oszu?ci:)
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Sklep-Tibia.pl (OPINIE)

Ja kiedy? r?wnie? kupi?em i dosta?em pieni?dze po oko?o 15-20 minutach.
 

RPK1906

Active User
Joined
Jan 19, 2013
Messages
146
Reaction score
1
Odp: Sklep-Tibia.pl (OPINIE)

Kupowa?em tam sporo gp, najd?u?ej czeka?em 30-35 min :) polecam
 

xZet

Active User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
117
Reaction score
4
Age
26
Odp: Sklep-Tibia.pl (OPINIE)

znowu zam?wi?em 500k, polecam gor?co,niezawodni w tym co robi? ;) pozdrawiam.
 

Super Czapa

Active User
Joined
Mar 28, 2013
Messages
75
Reaction score
0
Odp: Sklep-Tibia.pl (OPINIE)

Nwm ile gp kosztuj? u cb na serverze ale ja na allegro zap?aci?em ostatnio 23.39 za 1kk a wcze?niej 27z? za 1kk



Jak mo?na tyle kasy wyda? 70z? za 1kk na serverach pvp to ja ci mog? sprzeda? za 50 tylko kupi? za 20-30z? na allegro
 
Status
Not open for further replies.
Top