What's new

- ElfBot Skrypt ava (trudny)

Status
Not open for further replies.

Exequter

User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
42
Reaction score
0
Siemacie !!, na sam poczatek chcialem powiedziec zeby nie pisac mi postow typu "to jest niemozliwe" czy tez "wymyslasz swoje zmienne" itp. Jestem osoba ktora gra duzo na mcekach (navi, skrypty) I wzialem sie za skrypt ktorego no nie potrafie napisac. Mianowicie chodzi o to ze gdy rzuce avalanch moja druga, trzecia itd postac powtorzy ten ruch (bez pisania "navsay NICK ava" bo taki skrypt posiadam). Jest to trudny skrypt bo czyta ruch osoby I go powtarza a ja nie znam takich zmiennych :x. Ale jest do zrobienia xd, przynajmniej nie dla Kikimory xD. Dzieki
 

Snurq

Advanced User
Joined
Dec 30, 2008
Messages
150
Reaction score
13
Odp: Skrypt ava (trudny)

Funkcja Aimbot w Elfie. Aim type Aval Rune, reszte ju? chyba wiesz jak ustawi?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Skrypt ava (trudny)

przynajmniej nie dla Kikimory xD
dafuq xd

@up
No to nie do konca jest dobra odpowiedz, bo czasem jebiesz ava, czasem parale, sd, mw, biegasz, uzywasz czarow itp itd. Na wszystkich mckach... W elfie nie masz w aimbocie tak rozbudowanych opcji, mogl by caly czas spamowac ava, a nie o to w tym chodzi.

@top
Wszystko jest do zrobienia.
Jak ci aimbot nie pasuje to jebnij skrypta ktory na nav napisze komende do jebniecia kiedy pojawi sie napis used xx achalnche rune czy jak to tam pisalo. Wszystko bedzie dzialac z automatu i nie bedziesz musial pisac bo bot bedzie pisac ;) Trudne? Proste w chuj, tylko musisz myslec czasem a nie spamowac ludziom na gg i prosic o milion skryptow xd
 

Exequter

User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
42
Reaction score
0
Odp: Skrypt ava (trudny)

Podzial ten ktory nie wie ze komenda avalanche nie dziala tylko trzeba kombinowac xd. Tak tylko ze ten skrypt bedzie musial wysylac wspolrzedne w ktore rzucilem ava I oni beda musieli rzucic ava dokladnie w te wspolrzedne. Jezeli o to chodzi xd. A elf jezeli dobrze mysle nie oferuje takich rzeczy tylko moze rzucic dana rzecz iles tam kratek wzgledem leadera ale to trzeba napisac na navi, I rzucie ava w target.
Tamten skrypt byl dobry, walne sobie przeciez pod hota w tibi /navsay ava '$target.name' tylko ze to nie chodzi o zabicie typa z ava podczas gdy moge z sd tylko np rzuce ava I mc powtorzy ruch. Sprobuje ze wspolrzednymi jakos..
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top