What's new

- ElfBot Skrypt na zasmiecanie depo

Status
Not open for further replies.

Hell Marker

Active User
Joined
Aug 14, 2010
Messages
62
Reaction score
0
witam. szukam skryptu na zasmiecanie depo.
Chce zeby rzucal na depo itemki (1 gp , 1 platynke)
i tak spamowal.
_-_-_-_-_-ELFbot_-_-_-_-_-
id depo : 3499
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Skrypt na zasmiecanie depo

PHP:
auto 100 dropitemsxyzamount [$posx+1] [$posy-2] $posz IDGP 1 | wait 100 | dropitemsxyzamount [$posx+1] [$posy-2] $posz IDPLAT 1
Nie wiem czy w ogole by sie dalo tak, ze konkretnie na depo akurat, ale da sie tak, ze 2 kratki od ciebie rzuca.
Pozycje musisz sobie dopasowac odpowiednio do depo i miejsca w ktorym bedziesz stac.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Skrypt na zasmiecanie depo

Sorry, ale z tym skryptem Ci nie pomog?, gdy? nie lubi? takich ludzi jak ty
(zazdroszcz?cym innym czego?, w tym przypadku pixeli)
Tak wgl. po co Ci taki skrypt? Zasypiesz komu? co? i co z tego b?dziesz mia?? NIC, wi?c po ch*j robisz takie poj*bane rzeczy.

Mo?e i dostan? za tego posta warna, ale musia?em powiedzie? co o takim czym? my?l?
 

Hell Marker

Active User
Joined
Aug 14, 2010
Messages
62
Reaction score
0
Odp: Skrypt na zasmiecanie depo

nie dziala. auto 100 dropitemsxyzamount [$posx+1] [$posy-2] $posz IDGP 1 | wait 100 | dropitemsxyzamount [$posx+1] [$posy-2] $posz IDPLAT 1

kolega up@
Cisza jak ci nie pasuje to wypad z tematu
 

Xaimeii

Active User
Joined
Nov 22, 2011
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Skrypt na zasmiecanie depo

Wypad z tematu ? Kupi?e? go sobie ?...
Mam takie samo zdanie jak DanJ93,?a?ujesz komu? itemk?w i chcesz mu za?mieci? depo...no brawo ! -.-
Mam ten skrypt ja go u?ywam w porywnaniu do ciebie w wywalaniu itemk?w z depo na pod?og? ?eby nie mie? syfu...
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Skrypt na zasmiecanie depo

nie dziala. auto 100 dropitemsxyzamount [$posx+1] [$posy-2] $posz IDGP 1 | wait 100 | dropitemsxyzamount [$posx+1] [$posy-2] $posz IDPLAT 1
kolega up@
Cisza jak ci nie pasuje to wypad z tematu

Jak nie wpisujesz nawet id itemow ktore ma rzucac to nie ma jak dzialac... W miejsce idgp wpisz id gp(3031 chyba), w miejsce idplat wpisz id platyny(3035 chyba). Nie pamietam, dlatego wpisalem tak, zebys mogl uzupelnic.


@offtop
@panowie up
Kazdy gra jak chce, jak ktos chce byc noobem, okradac i oszukiwac ludzi to niech oszukuje, czemu takim tez nie pomagac...
@Xaimeii
Nie wolisz skrypta na zbieranie itemkow z depo do bp? Jak wszystko wyrzuca na ziemie to moze wyrzucic tez twojego itema, a nawet jesli nie, to noob ktory bedzie to rzucac rzuci nastepne smieci zanim podniesiesz swoj przedmiot. W sumie jak masz skrypta ktory tylko smieci rzuca na ziemie to wystarczy, ze wezmiesz na podnoszenie itemu ktory jes cenny a byl zasypywany, bo wtedy zdazysz podniesc swoj item zanim poleca nastepne smieci, a recznie nie. Jak bys chcial a nie masz to napisz do mnie moge ci wyslac. Sam zadko zostawiam cos na depo, ale jak sie zdazy to nigdy dluzej niz 3 minuty nie stoje i nigdy nie trace zadnych itemow :D Czasem nawet dla zabawy takim pokazuje jak mozna ich latwo orobic zeby sie zdziwili, ze mozna tez w 2 strone...
 
Status
Not open for further replies.
Top