What's new

- ElfBot Skrypt Navigacji !!

Status
Not open for further replies.
Joined
Mar 7, 2015
Messages
44
Reaction score
0
Witam.
Czy jest taki skrypt lub do zrobienia w navigacji ze jak powiem Attack w skr?cie "a" to zacznie mi bi? tego targeta kt?rego ma zaznaczony leader navi ? :)
Z g?ry dzieki ;) Pozdrawiam
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Skrypt Navigacji !!

W Aimbot zaznacz
Word triggering enabled
Execute automatically

I wpisz tak jak napisa?em ni?ej
Combo Shot - attack

Wygl?da to tak:
aimbot_przyklad_komendy.png


oraz wpisz nick lider'a.
W tym przypadku, gdy lider napisze, np. na nawigacji attack NickGracza, bot zaatakuje tego gracza.
Teraz wchodzisz w hotkeys i przyk?adowo na F3 ustawiasz taki skrypt: navsay 'attack [$target.name]'
W tibii na F3 ustawiasz sd i za ka?dym razem jak kogo? zaatakujesz sdkiem, to Twoje mc te? zaatakuj? cel sdkiem:)
 
Joined
Mar 7, 2015
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Skrypt Navigacji !!

A jak bym chcia? zeby moje mc bily z czaru begi bugi to jak to mniej wiecej bedzie wyglada?o ?

auto 100 dontlist | foreach 'newmessages' $nav6 if [$nav6.isnavi && $nav6.content == 'a'] {$target.name | end}

Bo chodzi mi o to ze jak napisze " /navsay a " to wszystkie chary zazczna bic tego kt?rego ma zaznaczony lider
 
Last edited:

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Skrypt Navigacji !!

Dla mc:
auto 200 isattacking say 'bugi bugi'

Oraz musisz zastosowa? to, co napisa?em wy?ej, zamiast 'attack' wpisz sobie w aimbocie 'a', na jakim? hotkeyu ustaw skrypt:
navsay 'a [$target.name]'

Po klikni?ciu na ten hotkey mc zaatakuj? cel i zaczn? go bi? z tego bugi bugi.
 
Joined
Mar 7, 2015
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Skrypt Navigacji !!

Dzi?ki dzia?a :)

A zrobi? by? skrypt ze przerwa na chwile leczenie runkom o id 'xxx' przy 50% hp i u?ywa itemku o id 'yyy' ?
 
Last edited:
Joined
Mar 7, 2015
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Skrypt Navigacji !!

Chodzi mi o skrypt kt?ry b?dzie przerywa? leczenie run? jak b?dzie mia? 50% hp i uzywal itemu o id 'yyy' co ma exsaused 15 sekundowy

I do tego skrypty navigacji ze jak napisze 'f' czyli follow to posta? przybiegnie z pozycji powy?ej 1000 jak ja b?d? na pozycji mniejszej ni? 1000 . Widzia?em gdzie? to ale nie skopiowa?em i nie mog?em znale?? :/
 
Last edited:
Joined
Mar 7, 2015
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Skrypt Navigacji !!

Pomo?e ktos bo potrzebuje skrypty navigacji ze jak napisze 'f' czyli follow to posta? przybiegnie z pozycji powy?ej 1000 jak ja b?d? na pozycji mniejszej ni? 1000 . Widzia?em gdzie? to ale nie skopiowa?em i nie mog?em znale?? :/
 
Status
Not open for further replies.
Top