What's new

Skrypty & Kody Skrypt za Cash.

Status
Not open for further replies.

Pheronike

Active User
Joined
Mar 1, 2012
Messages
53
Reaction score
1
Tak jak w temacie. Potrzebuje skryptu na w?asno??, p?ac? przelewem 30 z? za wykonanie go.

Po jego wykonaniu prosz? o jego nie publikowanie.

Wi?cej info pw. :p
 

Beztroski

Banned
Joined
Nov 18, 2013
Messages
221
Reaction score
4
Odp: Skrypt za Cash.

Kurwa skrypt na Cash m?wi to od chuja. Sie okre?l cz?owieku dok?adnie w temacie o co Ci chodzi mo?e sie znajdzie jaki? darczy?ca. JPRD nie napiszesz normalnie tylko trzeba traci? czas.
 

Thorge D

Advanced User
Joined
Jul 24, 2014
Messages
300
Reaction score
29
Odp: Skrypt za Cash.

Czytaj ze zrozumieniem.
Skrypt za cash (got?wk?) nie na cash.
 

Pheronike

Active User
Joined
Mar 1, 2012
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Skrypt za Cash.

Czytaj ze zrozumieniem.
Skrypt za cash (got?wk?) nie na cash.

Like +.

Jako ?e zg?osi?o si? kilka do mnie os?b, chcia?abym by? uczciwa, dlatego zlecam zadanie temu kto si? pierwszy do mnie zg?osi? - D****z.
 

Thorge D

Advanced User
Joined
Jul 24, 2014
Messages
300
Reaction score
29
Odp: Skrypt za Cash.

Nie wybiera?bym pierwszej osoby, kt?ra si? zg?osi?a, a cz?owieka, kt?ry posiada do?wiadczenie, wi?c si? zastan?w by? potem nie musia?a droga kole?anko p?aka?, ?e kto? Cie ojeba? na g?upie kilka-na?cie z?otych, taka rada ode mnie.
 

Pheronike

Active User
Joined
Mar 1, 2012
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Skrypt za Cash.

@Thorge, rozumiem Twoje obawy. Je?li poprzednia osoba nie podo?a, zg?osz? si? do Ciebie. Poniewa? napisa?e? jako drugi.

P?aka? raczej nie powinnam, codziennie pracuj?. A je?li dana osoba podo?a, mo?liwe ?e b?d? z ni? wsp??pracowa? o wiele d?u?ej.

Tym bardziej ?e kod kt?rego wymagam, jest bardzo skomplikowany i wymaga du?ej pracy. - Dlatego wola?abym sprawdzi? ka?dego p?ki nie znajd? w?a?ciwej osoby.

Tak, czy inaczej, wy?l? Tobie kontakt do mnie na PW, bardzo mo?liwe ?e si? szybko do Ciebie odezw?. Tym bardziej ?e wydajesz si? osob? do?wiadczon?:)
 
Last edited:

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Skrypt za Cash.

Nie wybiera?bym pierwszej osoby, kt?ra si? zg?osi?a, a cz?owieka, kt?ry posiada do?wiadczenie,
Dantez ma doswiadczenie wiec mysle ze niem a co sie bac, ze ojebie czy nie zrobi ^^
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Skrypt za Cash.

W razie czego, te? mog? jaki? skrypt napisa?.
 

Thorge D

Advanced User
Joined
Jul 24, 2014
Messages
300
Reaction score
29
Odp: Skrypt za Cash.

Czyli chodzi o Danteza, tak? To polecam tego Pana, poniewa? ma do?wiadczenie ch?opak w tym co robi ew. s?u?? pomoc?.
 
Status
Not open for further replies.
Top