What's new

Skrypter do wynaj?cia

Status
Not open for further replies.

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Stanowisko: Skrypter LUA*

Wiek: 17

Do?wiadczenie: Swoje datapacki (zar?wno evo jak i rpg), kilka real map (niekt?re skrypty wci?? mam) (vastoria), kilka RPG (nazw nie pami?tam).

Interesuj? mnie: OTS powy?ej 9.8+, najlepiej ju? dzia?aj?cy, je?li takim projektem si? zajmujesz - pisz (z wyj?tkiem na anime, tym si? nie zajmuj?).

W zamian oczekuj?: je?li serwer b?dzie zajebi?cie grywalny to mo?e nawet wystarcz? punkty w sms shop, jednak?e raczej PLN czy nawet € (przelew, PayPal).

Przyk?adowe prace: patrz sygnatura.

Kontakt:
  • GG: 7050674
  • Skype: szakixxxkarol
* nie zajmuj? si? balansowaniem potwor?w, profesji czy jakim? dobieraniem kolor?w do NPC'?w.
 

XXV

Active User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
117
Reaction score
25
Odp: Skrypter do wynaj?cia

* nie zajmuj? si? balansowaniem potwor?w, dobieraniem kolor?w do NPC'?w czy balansem profesji.

O, to ja mog? si? tym zaj?? - 100z?(ea.) za dob?r kolor?w u npc.
 
Last edited:

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Odp: Skrypter do wynaj?cia

Nie wiem czy wiesz, ale na real OTS kolory u NPC musz? by? takie same, ?eby dzieci (jak mniemam takie jak ty) nie plu?y si?, ?e chc? "ccki za buga", wi?c co niekt?rzy licz?, ?e skrypter napisz? NPC od questa a p??niej b?dzie si? pierdoli? 2 godziny z szukaniem odpowiednich kolor?w do XMLa.

Swoj? drog? skoro nie masz nic sensownego do powiedzenia to na chuj si? w og?le wypowiadasz? Wchodzisz do tego dzia?u tylko po to, ?eby pospamowa? i nabi? sobie post?w maj?c nadziej?, ?e tutaj moderatorzy nie pilnuj? co kto pisze?

A je?li to twoja oferta to ?mia?o za??? temat, na pewno posypi? si? odpowiedzi od ch?tnych miliarder?w zza oceanu.
 

Cziquita

Active User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Skrypter do wynaj?cia

Polecam Sheykiego, wiem co potrafi, razem troszk? skryptowali?my (w?a?ciwie to wymieniali?my si? podpowiedziami) wi?c wiem, ?e du?o potrafi i nie opierdala si? ;)
 

Matt

Banned
Joined
May 9, 2013
Messages
595
Reaction score
46
Odp: Skrypter do wynaj?cia

Polecam u?ytkownika bo jest naprawd? dobry w tym co robi, np. sam system giermk?w m?wi za siebie.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Skrypter do wynaj?cia

Osobi?cie znam umiej?tno?ci Sheykiego, i gdy szuka?em skryptera do Withes Burial to ?aden nie by? w stanie podo?a? moim zadaniom a? trafi?em na niego.
W 2h wykona? wszystkie moje zlecenia.
Powiem tak, nie opierdala si? i wykonuje swoje prace tak aby by?y dopi?te na ostatni guzik.

Pozdrawiam i Polecam tego u?ytkownika.
 

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Skrypter do wynaj?cia

hello there. Umiesz car system? winda na ots? npc gadaj?ce mi?dzy sob? i atakuj?ce gracza? misje: latanie od npc do npc i robienie co chc? (np. id? przesu? d?wigni?, podaj brancha na w?zek); animacja itemu xxx (w tle bezw?adnos?, przeniesienie o xx kratek - co? jak system latania, i teleportu na inn? mapk??); dodatkowy skill w kliencie, platforma pozioma, platforma pozioma i kolizja przedmiotu od platformy (efekt + znikanie); trucizna (inna) - condition dodatkowe; nowy ?ywio?. taki serwer zamierzamy zrobic potrzebujemy skryptera, je?li nim chcesz byc - napisz, 38431013. Pozdrawiam, oferujemy solidn? wyp?at?, nawet 100% za pierwsze 3 dni po starcie z sms shopu.
 

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Odp: Skrypter do wynaj?cia

hello there. Umiesz car system? winda na ots? npc gadaj?ce mi?dzy sob? i atakuj?ce gracza? misje: latanie od npc do npc i robienie co chc? (np. id? przesu? d?wigni?, podaj brancha na w?zek); animacja itemu xxx (w tle bezw?adnos?, przeniesienie o xx kratek - co? jak system latania, i teleportu na inn? mapk??); dodatkowy skill w kliencie, platforma pozioma, platforma pozioma i kolizja przedmiotu od platformy (efekt + znikanie); trucizna (inna) - condition dodatkowe; nowy ?ywio?.

Pogrubione umiem, podkre?lone wykracza poza LUA, reszty nie rozumiem. Czekam na odp na GG.


@Dubler (pewnie i tak tego nie przeczyta)
"dodatkowy skill w kliencie" - w kliencie, nie w silniku => wykracza
"trucizna (inna) - condition dodatkowe;" - dodatkowa grafika w kliencie => czyli z deka wykracza
"nowy ?ywio?." - niby si? da na upartego co? wyskroba?, ale w C++ by?oby 1000x pro?ciej
 
Last edited:

Kenor

Senior User
Joined
May 23, 2009
Messages
967
Reaction score
21
Odp: Skrypter do wynaj?cia

Pogrubione umiem, podkre?lone wykracza poza LUA, reszty nie rozumiem. Czekam na odp na GG.

Animacja w kliencie z bezw?adno?cia gracza (nie mo?na si? rusza?), gdy pozniej tp, co? jak takeoff w grach 3D, klikasz przyk?adowo na helikopter jest animacja, lecisz, i po jakims czasie tpkuje cie na inna mapke (b?dzie mi to potrzebne do innego projektu - ju? tibijskiego); platforma pozioma, co? jak kolejka linowa(gracz si? przesuwa razem z ni?, a nie mo?na z niej spa??); platforma pozioma i kolizja, np. hmmm, cos sie przesuwa o xx kratek p??niej ta cz??? znika xd to tyle (np. du?y kufer uderza w ?cian? i ?ciana sie kruszy (nie ma jej w tym miejscu)), jeszcze sobie przypomne to napisze.
 
Status
Not open for further replies.
Top