What's new

Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

Status
Not open for further replies.

Krecio

New User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

@up
To jest silnik 8.4 tu nie masz folder?w "Account" i "Player", jak ju? wcze?niej kto? napisa? trzeba robi? postaci przez phpAdmin
 

Kluseq

New User
Joined
Jun 11, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

SQL jest anty noobskie ;f

?al Slayer YurOTS 8.4 v11 ju? jest ^^
 
Last edited:

afro

New User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

Super ots :up::up:
ale mi niestety aol niedzialal a jak zmienilem skrypta to wogule juz nic niedzialalo ;(;(
 

Krecio

New User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

"Wszystko super, dzia?a silnik, robi? si? postacie, ale jest jeden problem, gdy si? loguje na konto i wybieram postacie to nie da si? wej?? na serwa, ci?gle jest napis "connecting to the game world.Please wait" Bardzo bym prosi? o pomoc.


Edit. mam domene no-ip i niestety nie da sie wejsc przez nia na serwer, wiecei co jest przyczyna?"

Przepraszam za "spam", ale bardzo potrzebuje pomocy.
 

Jamraj

New User
Joined
Jul 5, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

No nie?le , nie?le . Dam repucika , jak b?dzie mi pi?knie ?miga? . < ale mi si? zrymowa?o> .
No du?a , bardzo du?a mapka . A z t? samoobs?ug? to nawet , nawet .
A pytanko , czy ten ViP City to jest tylko dla Pacc'a ? Czy normalnie ka?dy pierwszy lepszy mo?e wej?? do niego ? :confused:
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

miasta maja ciekawe nazwy, ale
-potwory maja nieciekawe nazwy,
-na pierwszym obrasku niezgadzaja sie do siebie: sciany, lawa, flagi barbarzynskie (tymbardziej ze nie sa taki same), kamienie szlachetne i npc (jego wyglad),
-w temple kamien, yalahar, flagi barb., sciana, metalowa podloga, sciatla (te eenergie) i swiatla te od dzungli nie pasuje wszystko do siebie,
-ss3 nie pasuja sciana (te niebiesko biale) do lawy (nie zabardzo), JAKA KOLWIEK ROSLINNOSC DO LAWY, kamienie, a napewno nie pasuje biala sciana do lawy!,
-ss4 roslinnosc i ogien? lol, nie pasuje!!!,
-ss5 enchanted ice*, ogien do lawy- zal niepasuje, co do reszty to pociag nie zabardzo bym wstawil do enchantowania, i koncowki sa urwane od szyn,
-ss6 enchanted energy*, tak, moze pustynia pasuje troche do energi, ale lawa tylko do ognia,
-ss7 co wymacie z ta lawa!!??- pasuje tylko do ognia!, a pozatym raczej dobrze wykonane
ENCHANTING NOTE: jabym zamienil lawe w ench.ice na wode, lawe energi na wode (woda akurat pasuje do obu), a earth = swamp, bo ziemia to natura w tibi tez.
-ss8 to byl screen nr1,
-ss9 energia i ogien to wrodzy lodu!!!, jaki zal, jak mozna ogien dac we miescie lodu! to jakis daltonizm, energia tez nie pasuje, flaga nareszcie trafiles-pasuje tu, a potwory na scianach, to albo tylko od wewnatrz albo zewnatrz,
-ss10 ozdoby na scianach, flaga i podloga do drugiej nie pasuje do siebie, glupio wyglada oddzielenie dp od miasta taka podlogom, lepiej zrobic inna podloga w miescie!,
-ss11 jak fire, to chociaz czerwone diamenty, flaga nie pasuje, dywan lepszy czerwony lub bronzowy,
-ss12 jakas flora lub ozdoby???, az tyle swiatel nie trza,
-ss13, sciany, podlloga, schody nie pasuja do siebie, i tyle ozdob na sciany to za duzo,
-ss14 zla sciana do metalowej podlogi jak dla mnie, filary zle, a kamienie tez nie pasuja,
-ss15 swiatla, filary i podlogi nie pasuja do siebie, i dobrze, ze mozna sie tam przemieszczac...,
-ss16 lawa, sciana i biala podloga moze byc, ale po co ta metalowa podloga?,
-ss17 maper ma mala wyobraznia...,
-ss18 nie nawidze jak ktos miesza angielski z szlabami magicznymi, to juz z 7.5 chyba pamietam, wystarczy znac sylaby i masz super serv,
-ss19 do czego tu ogien???,
-ss20 look ss18, dobrze chociaz ze przed siebie,
-ss21 nie ma xD
tyle co do serva, maper nic nie umie, mapa 1/10 slaba, jak tu moze byc napisane POPRAWIONE BLEDY???
 
Last edited:

Kaelthass

User
Joined
Jul 7, 2009
Messages
19
Reaction score
8
Age
34
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

Na mapie niby all monster's s? ale jak zapisuje map? i chce wczyta? ots to wyskakuje komunikat : "Fatal [OTMB loader] Unknow OTMB version deteced.
Co to znaczy? Czego brakuje? Mam najnowsz? wersj? RME Editora.
 

Rozczochrany

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
175
Reaction score
1
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

silnik jest super
 

radzioo

New User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

kur nie dziala mi baza danych kur... pomocy nie ma tego pliku co sie zabpisuje baze danych tego o naziwe frogen w tych plika a to piurko sam se wzileme od mojego wczesniejszego ots i nie ma harow tyh co tera som zrobione new plis o pomoc moje nr gg 13408272 porsze o pomoc nynagrodze reputem i godem na mojm ots
 

damianbdg2

New User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
8
Reaction score
0
Age
56
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

ots dziala ale lipny bo na duzy exp
 

Kebabik

Active User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
106
Reaction score
10
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

Unknow OTMB version deteced. mam to samo niech ktos sie na ten temat wypowie bo nie da sie mapy edytowac !!!!!!!:curse::curse::curse::curse:
 

kaszub9991

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
184
Reaction score
5
Odp: Slayer Yurots 8.4 v7 <NOWY SILNIK>POPRAWIONE BLEDY

Rehost, Prosz?!!!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top