What's new

Inne Sms Shop biznes host

Status
Not open for further replies.

Norus

Active User
Joined
Dec 10, 2010
Messages
92
Reaction score
1
Witam poszukuje skryptu na sms shop pod??czony pod Biznes-host


Korzystam z tibi 7.6


Chodzi mi o taki sms shop(Dzia?a):




Chodzi mi o to ?e bedzie tez sprawdza?o czy kod jest poprawny czy nie bo bez tego jest nie u?yteczny.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Sms Shop biznes host

Ten co podajesz dziala na homepayu. Albo admin to debil i napisal, ze bh obsluguje. Albo bh ma jakies swoje konto na hpayu i udostepnia. Albo jakims cudem tresc sms jest taka jak w homepayu jesli wysylasz na biznes host :O
Nie wiem czy bh daje w ogole jakas opcje zeby dalo sie to zrobic. Musi po ich stronie pojawiac sie info czy sms jest prawidlowy czy nie i dopiero skrypt z twojej strony to sprawdza...
No i bh to jest serwerownia a nie strona platnosci. Wiec nikt tego praktycznie nie uzywa w ten sposob. Skrypt nie istnieje, lub maja go pojedyncze osoby ktore sobie napisaly. Takze gotowiec nie jest dostepny a nikt ci go za darmo raczej pisac nie bedzie, bo szkoda czasu.
Nie korzystalem z biznes hosta, bo jest chujowy i drogi, juz pare ladnych lat, wiec nie wiem jak to tam wyglada. Jak juz wybierasz tani slaby hosting z mozliwoscia smsow to lepiej brac w mintshoscie bo to jest to samo tylko ze 3 razy taniej...
 

Norus

Active User
Joined
Dec 10, 2010
Messages
92
Reaction score
1
Odp: Sms Shop biznes host

a jaki hosting polecasz???

I jaki sms shop dla osoby kt?ra nie ma 18lat?
 

Norus

Active User
Joined
Dec 10, 2010
Messages
92
Reaction score
1
Odp: Sms Shop biznes host

odpada brak 18 lat.
 

Veasily

User
Joined
Dec 28, 2013
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Sms Shop biznes host

Nie musisz mie? sko?czonych 18 lat, wystarczy ?e posiadasz konto w banku.
 

Norus

Active User
Joined
Dec 10, 2010
Messages
92
Reaction score
1
Odp: Sms Shop biznes host

no a konto w banku 18...
 

Veasily

User
Joined
Dec 28, 2013
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Sms Shop biznes host

Konto w banku mo?esz za?o?y? posiadaj?c ju? 13 lat tak zwane izzy.
 

Norus

Active User
Joined
Dec 10, 2010
Messages
92
Reaction score
1
Odp: Sms Shop biznes host

Aha. A inna droga ?eby nie musia? konta?
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Sms Shop biznes host

Na konto rodzic?w...
Zak?adaj?c konto w homepay czy te? dotpay potwierdzasz tam, ?e masz 18 lat, wi?c aby mie? sms shopa musisz mie? sko?czone 18 lat, b?d? osoba na kt?r? b?dzie konto.
 

Norus

Active User
Joined
Dec 10, 2010
Messages
92
Reaction score
1
Odp: Sms Shop biznes host

Seria i numer dowodu osobistego*:
Numer PESEL*:
Nazwa banku*:
Numer konta*:

---------- Tre?? dodana o 11:04 ----------

czyli np na biznes hosta sie nie da? :(
 

Baabuseek

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
449
Reaction score
45
Odp: Sms Shop biznes host

Trolololo.. Odchodzimy od tematu. Oczywi?cie taki skrypt istnieje, pod biznes-host, profit, dotpay pod ka?dy bardziej znany serwis. Niestety skrypt jest p?atny wi?c nie mo?na go po prostu udost?pni?.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Sms Shop biznes host

@up
Pod profit, homepay, dotpay, daopay, paypal, paygol, zaypay i inne istnieja i mozna znalezc wszedzie skrypty za free.

Biznes host to nie jest firma zajmujaca sie platnosciami tylko serwerami. Tam masz tylko opcje doladowania sobie portfela... Moze i by sie dalo jakos to obejsc, zeby skrypt dzialal pobierajac z zalogowanego panelu info na temat ostatnich wplat(jesli takie cos jest). Ale to nie jest strona przystosowana pod takie platnosci. Oni nie maja zadnego systemu dzialajacego do operowania platnosciami. Sami korzystaja z uslug homepaya z tego co widze. Wiec w sumie generalnie wysylanie smsow na ich konto by jakos zadzialalo. Zwykly skrypt od homepaya lekko przerobic i powinno byc ok.
Pogrzebac w funkcjach takich jak function check_code_homepay($code,$usluga) czy function check_tcode_homepay($code,$usluga) i zamiast danych twojego konta dodac dane konta biznes hostu w homepayu. Albo jesli nie da rady w ten sposob to sprawdzanie wyslac przez strone biznes hostu, bo masz nawet w linku miejsce na kod...
XXX&aktywuj=Aktywuj
Ale jako, ze homepay dosc pomocny w tych sprawach to wystarczy do nich napisac z zapytaniem czy by czegos nie poradzili na to. A moze i gotowego skrypta rzuca. Bo to zawsze polowa idzie do nich, wiec chetni do zbierania klientow. ;P
 

Norus

Active User
Joined
Dec 10, 2010
Messages
92
Reaction score
1
Odp: Sms Shop biznes host

Ja ju? mia?em taki skrypt dzia?aj?cy ale komp mi sie pomsu? defragmentacja dysku i po pliku wiec lipa a p?aci? te? nie mam zamiaru za co? co mi dochod?w ie przyniesie,
 

Baabuseek

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
449
Reaction score
45
Odp: Sms Shop biznes host

@Kikimora
Cytat z biznes-host
Przyk?adowe u?ycie:



Zwracane warto?ci:
-1 - brak parametru kod
-2 - brak parametru uid
2 - kod zosta? ju? u?yty
3 - kod nie zosta? znaleziony - kod nie jest poprawny

Przy weryfikacji poprawnej zwracana jest sekwencja: 1:wartosc_smsa
Potrzeba jest wi?cej informacji?
 

Norus

Active User
Joined
Dec 10, 2010
Messages
92
Reaction score
1
Odp: Sms Shop biznes host

no ja w?a?nie to samo chcia?em napisa?

---------- Tre?? dodana o 10:32 ----------

http://tibia.net.pl/threads/568282-Sms-shop-zmienianie-a-dodawanie?p=1610010#post1610010

Tutaj przyk?ad sms shopu biznes hosta.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Sms Shop biznes host

@Moozie
Nie wiedzialem, ze gdzies jest udostepnione api, a jakos nie moglem do niego trafic...
Ulatwia to pare rzeczy bo nie trzeba kombinowac ;P
 
Status
Not open for further replies.
Top