What's new

[Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Saelasti

Advanced User
Joined
Apr 1, 2014
Messages
192
Reaction score
25
Cze??.

Powstaj?cy od pewnego czasu projekt poszukuje ludzi na stanowisko 2x mapper, oraz 1x pixelmaster?w, kt?rzy nie boj? si? wyzwa? i chc? pom?c w rozwijaniu naszego serwera bazuj?cego na role-playing game, ale brakuje nam do szcz??cia waszego talentu w dziedzinie wylewania wyobra?ni na ekran za pomoc? map edytora tudzie? programu do tworzenia zawi?ych konstelacji pikseli tworz?cych nieprawdopodobny obraz, kt?ry zapiera dech w piersiach.
Zale?y Nam dok?adnie na 2 utalentowanych mapperach, kt?rzy pomog? zbudowa? ca?y krajobraz inaczej map? projektu Sofs razem z g??wnym mapperem na czele. Prace nad projektem trwaj? po cichu, ale tym co szykujemy powalimy Was wszystkich z n?g, poniewa? takiego serwera arena ots nie widzia?a, ale zobaczy z czasem.

Og?lny wz?r podania wygl?da tak:

1. Imi?:
2. Wiek:
3. Do?wiadczenie:
4. Przyk?adowe prace:
5. Kontakt (Mail/GG):

Wz?r dot., r?wnie? pixelmasterzyst?w.

Pozdrawiam i zapraszamy!
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Nie opisa?e? co to jest Sofs, mo?e to Shrek w tibii, nie wiem.
Przedstawcie troch? serwer.

Pozdrawiam.
 

Saelasti

Advanced User
Joined
Apr 1, 2014
Messages
192
Reaction score
25
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Z ch?ci? opisa?bym Ci chocia? troch? historii/fabu?y Naszego projektu, ale niestety nie mamy zamiaru aktualnie ujawnia? prawie niczego, pracujemy z Zespo?em po cichu, a informacje w postaci np., zapowiedzi serwera zobaczy? b?dzie mo?na za jaki? czas. Podobnie dzia?a? projekt znany prawie ka?demu (Eternal Kingdoms), a wi?c my tak?e dalsze prace odbywa? b?dziemy nadal w tajemnicy, a osoba do??czaj?ca albo obecna w Zespole wie o wszystkim, a tak?e dostaj? dost?p do specjalnego forum.
Mog? tylko napisa?, ?e Sofs to inaczej Story of Snawsong czyli historia ?ab?dziego ?piewu, fabu?a, a nawet jej zarys s? ju? gotowe, a wiele wi?cej informacji na forum projektu, kt?rego udost?pni? Wam nie mog?, ale Zesp?? posiada do niego dost?p, tam przedstawiamy i omawiamy wszystko razem.

Zainteresowani mapperzy i pixelarty?ci z do?wiadczeniem, wiedz?, czasem i zapa?em do pracy zapraszani s? do tego tematu w celu z?o?enia podania. W wybranymi kandydatami przeprowadz? rozmow? na gg lub mailu w celu dokonania pe?nej weryfikacji danych osoby.
Wtedy te? kandydat otrzymuje wszelkie informacje o projekcie w postaci tekstu wys?anego do niego i linku do forum, gdzie wszystko aktualnie si? odbywa.

A wi?c... zapraszamy! ;)
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Mam przyjemno?? wsp??tworzy? w/w serwer oczywi?cie zajmuje si? map?.
Chcia?bym zach?ci? do sk?adania poda?, liczy si? pomys?owo?? i estetyka prac, oczywi?cie nie ustawiamy wysoko poprzeczki, ka?dy ma szanse do nas do??czy?, mo?ecie r?wnie? liczy? na wskaz?wki, r??nego rodzaju pomoce (gotowe budynki,ska?y, ?cie?ki itp.)

Mile widziana osoba zajmuj?ca si? architektur?.

Pozdrawiam,
Seya
 

Danonix

Advanced User
Joined
Apr 5, 2009
Messages
260
Reaction score
50
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

R?wnie? jestem cz?onkiem zespo?u jako programista, kt?ry tworzy acc maker'a i mog? Wam powiedzie?, ?e b?dzie to ca?kowita nowo?? w ?wiecie OTS'?w jak wcze?niej wspomnia? Matheo. Serdecznie zapraszam do do??czenia do zespo?u, nic nie tracisz, wiele mo?esz zyska? :)
 

Saelasti

Advanced User
Joined
Apr 1, 2014
Messages
192
Reaction score
25
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Od?wie?am i przypominam!
Poszukiwani: 2x Mapper, 1x Pixelartysta.

Formularz:
1. Imi?:
2. Wiek:
3. Do?wiadczenie:
4. Przyk?adowe prace:
5. Kontakt (Mail/GG):
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

@Seya ty prz?dziesz tworzysz Batorego co nie ? wi?c dlaczego piszesz na torg ?e czasu macie ma?o ?e realne ?ycie itp a tu widz? w nast?pny projekt jeste? zaanga?owany.... powiedzia? by? chodziarz prawd? u?ytkownikom a nie czekali tyle czasu na batory a ty zajmujesz si? czym? innym....
 

Saelasti

Advanced User
Joined
Apr 1, 2014
Messages
192
Reaction score
25
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Story of Snawsong to projekt opieraj?cy si? o Tibie 7.6, poniewa? to w?a?nie do tej wersji klienta ka?dy cz?owiek z Zespo?u posiada sentyment i ch?? prac. Mapa projektu b?dzie powstawa?a na bazie Fabu?y o kt?r? dba Miko?aj, grafik i pisarz projektu.
Oferowa? b?dziemy graczom wiele nowych system?w, zastosowa?, quest?w, grafik etc. Mo?na b?dzie zobaczy? przede wszystkim:

  • System kowalstwa, kt?ry zaciekawi na pewno ka?dego w grze! System ten zostanie napisany inaczej i lepiej ni? obecne, kt?re s? na r??nych serwerach. Nie b?d? omawia? wi?cej i zdradza? szczeg???w, poniewa? sami zobaczycie za jaki? czas dzia?anie w grze.
  • Targowisko czyli sprzedawa? b?dziemy mogli w grze za pomoc? specjalnego systemu, kt?rym nie b?dzie market, a podobny, du?o lepiej zaprojektowany. Jako jedyny projekt pod 7.60 i og?lnie b?dziemy posiada? system targowiska na Naszym ACC tj., stronie. S? w internecie takie, to prawda. Nasz system marketu dost?pny na stronie zaskoczy Cie ca?kowicie nie tylko wygl?dem, ale dzia?aniem i funkcjami!
  • Zarz?dzanie w?asn? gildi? z poziomu strony, czat dla cz?onk?w nale??cych do niej i wiele wi?cej! Opisane wszystko zosta?o na Naszym forum, kt?re to s?u?y Nam pod podstawk? aktualnie i zbieranie wszystkiego, a w niedalekiej przysz?o?ci stanie si? wielk? platform? Naszego projektu Sofs.eu

Piszemy tak?e autorskiego klienta na bazie ?r?de? OTClienta dzi?ki czemu botom i nielegalnym oprogramowaniom m?wimy - Cze??!
Nasz klient b?dzie wyposa?ony w ca?kiem now? grafik? g??wn?, nowe itemy, nowe wygl?dy czar?w/potwor?w itd, funkcje, d?wi?ki itd. Nie b?d? zdradza? wi?cej informacji i? pracujemy po cichu, a konkretn?, pierwsz? zapowied? projektu powinni?my zaprezentowa? za jaki? czas.

Co do Tibi 7.60 i jej istnienia w og?le.

Dalej s?dzicie, ?e Tibia 7.6 umar?a dawno temu lub umiera nadal?
Je?eli powstanie serwer z w?asn? map? zaprojektowan? pod fabu??, nowymi systemami, w?asnym klientem, wieloma nowo?ciami to wiem, ?e odniesie on wielki sukces na arenie ots?w.
Chcia?bym doda?, ?e pod 7.60 niema 'skillowania na exicie', czyli nie mo?emy powi?ksza? Naszych umiej?tno?ci b?d?c offline, dzi?ki kt?remu wi?kszo?? serwer?w si? nieuczciwie promuje, przez co pompowana jest liczba graczy online, zamiast 10 robi si? 100.
Mapping na 7.60 nie upad? i nigdy nie upadnie. Niekt?rzy te? nie trawi? tej wersji z przyczyny masowej ilo?ci "otesuf na chamaczi z edytowanym j?rki? pot 7.6". Wiesz u?ytkowniku, nie ka?dy noob potrafi sobie poradzi? z SQL mimo poradnik?w, dlatego wi?kszo?? wyjadaczy starej wersji siedzi na XML yurku~. Ludzie po prostu wol? wi?cej zabawy z nowymi grafikami Cipsoftu ni? starego, eleganckiego, prostego stylu, kt?ry klient Tibii 7.60 oferuj? sam w sobie.​


Ja aktualnie nie mog? nic wi?cej ni? zaprosi? Was do sk?adania poda?, czekamy! :)
 
Last edited:

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Cze??.
Od dzisiaj ja tak?e jestem cz?onkiem projektu i z tego co uda?o mi si? do tej pory wywnioskowa?, to jest on nie tylko bardzo ambitnym pomys?em, albowiem te? zniewalaj?co szybko prosperuj?c? w swoich wyimaginowaniach ide?. S?owem wyj?ciowym - i zarazem wst?pnym - chcia?bym zaprosi? ka?d? kompetentn? i profesjonaln? osob? do do??czenia; taka okazja nie zawsze si? pojawia, a wi?c carpe diem i sk?adajcie podania : ).

Pozdrawiam.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

To w sprawie tego serwera piszesz do mnie na PW? ; ))))
 

Saelasti

Advanced User
Joined
Apr 1, 2014
Messages
192
Reaction score
25
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Suche informacje:

Kogo szukamy?

Trzech mapper?w, aby wykonywali map? do projektu, kt?rym Sofs podbije aren? serwer?w. Pierwszy mapper, do?wiadczony, kt?ry si? zg?osi obejm? stanowisko g??wnego mappera w projekcie.

Czego wymagamy?

Przede wszystkim kompetencji. Osoba zg?aszaj?ca si? ma ju? mie? do?wiadczenie i umiej?tno?ci. Nie mamy czasu na dzielenie ekipy na mniej i bardziej utalentowan?. Projekt trzeba doci?gn?? do ko?ca!
Kolejn? spraw? jest regularne po?wi?canie projektowi czasu. To wa?ne by robi? zlecenia na czas.
Ostatnia rzecz, to umiej?tno?? pracy z zespo?em. Oczywisto??.

Wynagrodzenie:

Obecnie dla nowych os?b mo?emy zaoferowa? w?asne wyspy i pacc na pewn? ilo?? dni (zale?nie od wk?adu).

Nie czekaj, zg?o? si? – warto!
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Og?lnie, to to co wymagacie do tego co oferujecie jest bardzo ?mieszne. Za siedzenie przy mapie wiele godzin tygodniowo oferujecie: "w?asne wyspy i pacc na pewn? ilo?? dni".
Nie wiem co to w?asne wyspy, ale pewnie chodzi tu o satysfakcj? ze stworzenia w?asnej wyspy dla serwera oraz jak?e cenne pacc dni. Hmm... A mo?e ty wykonaj ca?a map?, nast?pnie zrzeknij si? GODa, rozdaj pieni?dze z sms shopa potrzebuj?cym i graj sobie na serwerze z ci??ko zarobionymi pacc dniami? ?mieszne jak dla mnie...

Nie podali?cie ?adnych konkretnych informacji o serwerze, ?adnych informacji o aktualnym stanie prac ( ile macie mapy, ile miast na mapie, jak wygl?da progress z pixelartami, fabu??, map?... ). Jedynie co opisali?cie to 3 systemy, z kt?ry 2 s? dost?pne w internecie i mo?na sobie dowolnie dostosowa? do w?asnych potrzeb. Nie m?wi? ju? o ich funkcjonalno?ci, bo market cipsoftu jest bardzo wygodny i co wa?ne szybki w obs?udze. Nie s?dz?, ?e mo?ecie zaoferowa? co? bardziej funkcjonalnego i wygodniejszego dla gracza, poniewa? zarz?dzanie z acc makera mo?e i b?dzie fajne, ale zar?wno mniej wygodne.

Zastanawia mnie te? ile macie tej fabu?y, o kt?rej tak g?o?no piszesz i ile procent z niej jest wprowadzone do gry. Wydaje mi si?, ?e to puste s?owa z twojej strony...


Wszystko to napisa?em tylko z jednego powodu. Zacz??o mnie zastanawia? jak super musi by? to projekt, ?e wypisujesz takie rzeczy:

poniewa? takiego serwera arena ots nie widzia?a
Ta, a co ciekawego macie ju?? (tylko zaznaczam macie, a nie b?dziecie mie?!)

fabu?a, a nawet jej zarys s? ju? gotowe
Rozumiem, czyli macie ju? wszystkie questy, rozmowy z npc, ksi??ki etc.?

Nasz klient b?dzie wyposa?ony w ca?kiem now? grafik? g??wn?, nowe itemy, nowe wygl?dy czar?w/potwor?w itd, funkcje, d?wi?ki itd.
No tak, b?dzie a co z tego jest aktualnie? Ja b?d? milionerem i b?d? mia? w?asny samolot, 3 wille i 3 ?ony. :)


Pi?knie piszecie, ale jak m?wi?, zastanawiaj? mnie fakty o tym serwerze, a nie plany (daleko) przysz?o?ciowe.
Pozdro, czekam na odpowied?.
 

Saelasti

Advanced User
Joined
Apr 1, 2014
Messages
192
Reaction score
25
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Og?lnie, to to co wymagacie do tego co oferujecie jest bardzo ?mieszne. Za siedzenie przy mapie wiele godzin tygodniowo oferujecie: "w?asne wyspy i pacc na pewn? ilo?? dni".
Nie wiem co to w?asne wyspy, ale pewnie chodzi tu o satysfakcj? ze stworzenia w?asnej wyspy dla serwera oraz jak?e cenne pacc dni. Hmm... A mo?e ty wykonaj ca?a map?, nast?pnie zrzeknij si? GODa, rozdaj pieni?dze z sms shopa potrzebuj?cym i graj sobie na serwerze z ci??ko zarobionymi pacc dniami? ?mieszne jak dla mnie...

Nie podali?cie ?adnych konkretnych informacji o serwerze, ?adnych informacji o aktualnym stanie prac ( ile macie mapy, ile miast na mapie, jak wygl?da progress z pixelartami, fabu??, map?... ). Jedynie co opisali?cie to 3 systemy, z kt?ry 2 s? dost?pne w internecie i mo?na sobie dowolnie dostosowa? do w?asnych potrzeb. Nie m?wi? ju? o ich funkcjonalno?ci, bo market cipsoftu jest bardzo wygodny i co wa?ne szybki w obs?udze. Nie s?dz?, ?e mo?ecie zaoferowa? co? bardziej funkcjonalnego i wygodniejszego dla gracza, poniewa? zarz?dzanie z acc makera mo?e i b?dzie fajne, ale zar?wno mniej wygodne.

Zastanawia mnie te? ile macie tej fabu?y, o kt?rej tak g?o?no piszesz i ile procent z niej jest wprowadzone do gry. Wydaje mi si?, ?e to puste s?owa z twojej strony...

Ka?dy kto do??cza do Nas pracuje ?e tak powiem 'charytatywnie', dla tego klimatu, kt?ry ta wersja mia?a i przede wszystkim dla siebie. Powiem Ci, ?e odk?d mam m?j Zesp?? 10 ludzi z tym Ja na czele nikt nie spyta? mnie co z p?atno?ciami, ile za to dostan? bla bla, nie nie by?o czego? takiego bo ka?dy chc? pracowa? i stworzy? taki serwer ludzie po prostu si? tym ekscytuj?. :wink: M?j Zesp?? pracuje teraz ca?y czas, zaczynamy pisa? apki pod OTClienta, kt?rego to u?yjemy pod projekt ca?kiem innego ni? pozosta?e, poniewa? funkcje i systemy w Nim zawarte b?d? powalaj?ce gracza/widza z n?g. Mapper, Skrypter, Programista etc., - ka?dy z tych ludzi dostanie pieni?dze po pewnym czasie okresu startu projektu, poniewa? projekt nie b?dzie zarabia? tylko na sprzedawaniu pacc, a na reklamach r??nego rodzaju, kampaniach itp itd. Wtedy ka?dy otrzyma pieni??ki za solidn? prac?, kt?r? w?o?y? w ots i prawa autorskie oczywi?cie b?d? obowi?zywa?.


Nie podali?my bo by?o z pocz?tku pisanie wyra?nie, ?e pracujemy po cichu i nie ujawniamy praktycznie ?adnych informacji, wi?c mog?e? drogi kolego czyta? posty dok?adniej, wi?c przepraszam Cie, ale nie mogli?my tych informacji wyjawi?. Teraz na forum Tibia net i nie tylko pojawi?o si? ciut wi?cej informacji nt., tego ?e projektu, ale niestety ludzie s? pewnie ciekawscy i pragn?cy zobaczy? co tam b?dzie i dlatego poczekaj?. Szukamy do projektu kilku mordeczek, dlaczego tak od?wie?amy temat i opisujemy wi?cej. Co do tych Twoich drobnych informacji to mog? powiedzie?, ?e z map? okej budujemy rookgaard, kt?ry si? u Nas pojawi, ale mainland oczywi?cie te?. Zaczynaj?c gr? b?dziesz j? rozpoczyna? bodaj?e (tego nie wiemy na pewno) w Mie?cie-Piekle, gdzie by si? wydosta? musisz poszuka? wyj?cia lub i?? do NPC (mamy do ustalenia), szukamy dlatego teraz pilnie mappera g??wnego i 2 pobocznych do tworzenia tego krajobrazu ?wiata Sofsa. :smile:

Tak si? sk?ada, ?e mo?emy zaoferowa? graczowi co? wi?cej i to du?o wi?cej. Wypisa?em te systemy z racji i? one by?y ustalane z samego pocz?tku praktycznie zwane podstawowymi, kt?re na pewno u Nas b?d?, ale Ty si? zn?w mylisz kolego. Mamy ??cznie 3 programist?w w Zespole, kt?rzy posiadaj? wr?cz ogromne do?wiadczenie w tym co robi? i funkcje Naszego ACC b?d? du?o lepiej napisane i zmodyfikowane. Przedstawi? Ci pomys? na jedn? z nich, aby? zobaczy?, ?e pracujemy nad du?o lepszymi funkcjami (post z Naszego forum Sofs):

B]Domki czyli 'House my life!'[/B]:

a) Domy i rezydencje - Bardzo wazna rzecz na Naszym serwerze. Domki na stronie b?d? zapewne pod tak? nazw?, a dok?adniej ich zak?adka. Po klikni?ciu w ni? chcia?bym ujrze? list? z wyborem/zaznaczeniem opcji np.,: Wykupione, Na aukcji, Do sprzedania etc. czyli mo?liwo?? pogl?du tego w tej zak?adce. Tak to informacje o domku czyli pe?na nazwa, doda?bym zdj?cie domku w postaci kwadratu czy co? ?adnie ?adowane w kt?rym? j?zyku. Tak to na pewno cena domku si? musi pojawi?, w?a?ciciel, czy posiada pacc czy facc, po?o?enie domku czyli dok?adne wsp??rz?dne itd.
Gracz zarejestrowany i w pe?ni potwierdzony b?dzie posiada? mo?liwo?? zarz?dzania domkiem z poziomu acc makera. Przede wszystkim
  • b?dzie m?g? wystawi? domek na aukcj? (posiadaj?c pacc ma wi?cej mo?liwo?ci, to wiadome),
  • przyjmowa? nowe osoby,
  • mo?liwo?? do??czenia do obecnych gildii przez acc lub jej utworzenie,
  • zarz?dzanie cz?onkami gildii i ich "rangami/przydomkami",
  • specjalny czat dla cz?onk?w gildii i ludzi maj?cych pacc, facc takiej opcji nie dostaj? i nie mo?e do??czy? do rozmowy ani jej utworzy?.
to tylko malutkie propozycje, ale wiem, ?e razem stworzymy to o wiele bardziej funkcjonalne ni? si? pisz?.


_________________________________________________
poniewa? takiego serwera arena ots nie widzia?a

Mam tutaj racj? k??ci? si? nie b?d?. Projekt, kt?ry tworzymy to zupe?nie co? nowego i innowacyjnego, a szczeg?lnie, ?e b?dzie to pod klientem Tibi 7.6, ale do dyspozycji mamy bardzo du?o. Pisa? b?dziemy powoli tzn., ju? zacz?li?my systemy, kt?re na pewno zastosujemy na starcie, nasz programista poprawi source i ca?y kod szczeg?lnie game.cpp kt?re odpowiada za ca?? gr? w kliencie b?dzie to bardzo zoptymalizowane, b?dzie inny du?o lepszy system chodzenia wszystko b?dzie wida? w kliencie, b?d? deszcze i ?nieg i ?lady b?d? pozostawa?, automatyczny 'updejter' klienta, grupowanie ma?ych przedmiot?w i wiele wiele wi?cej czego wypisywa? nie b?d? niestety. Za jaki? czas na pewno pojawi si? pierwsza ma?a zapowied? serwera.​


Dalej nie mia?em ochoty si? zbytnio wypowiada?. Mamy godzin? prawie 6 nad ranem, jestem skopcony jak ?winia, ledwo patrze na oczy, ale staram si? pisa? i ko?cz?c dodam co? jeszcze.
Pi?knie piszecie, ale jak m?wi?, zastanawiaj? mnie fakty o tym serwerze, a nie plany (daleko) przysz?o?ciowe.

Fakty poznasz za jaki? czas aktualnie pracujemy w ciszy i spokoju tylko Zespo?em ca?ym. Inni forum Naszego nie zobacz? tylko Ci, kt?rzy zostan? przyj?ci do ekipy. Dlaczego nie zobacz?? Dlatego, ?e nie posiadaj? uprawnie? do przegl?dania.
Wyjdzie na pewno zapowied? niebawem to tam si? wszystkiego dowiesz i na koniec dodam, ?e nie musia?e? mi kolego za?mieca? tematu tym bezu?ytecznym postem. :tongue:

Id? spa?, 5!
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Sofs]Historia ?ab?dziego ?piewu... - mapperzy, pixelarty?ci

Ma?o kto b?dzie Ci co? robi? za darmo, zreszt? nawet doros?e osoby. Projekt sam w sobie jest ciekawy, a na ile realny? Tworzenie serwer?w RPG, zw?aszcza w Tibii mija si? z celem, chyba ?e macie jakie? za?o?enia co do tego przedsi?wzi?cia. Sam z kumplem tworz? serwa, kt?ry b?dzie znacznie wi?cej oferowa? ni? to co mo?e przedstawi? zwyk?y serwer RPG. Je?eli macie czas tworzy? co? zajebistego to super, ale nie spodziewajcie si? nagle tysi?ca graczy. Stopniowo poma?u, a nie na odpierdol r?bcie wszystko.
 
Top