What's new

Sork czy Drut

Status
Not open for further replies.

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Elo. Mam pytanie do was kogo wzaisc sorka czy druta. MAm 39 sorka i 1 druida <lol> ale druid ma leczace czary, lodowe ue, i ostatnia lodwa ruzge. Moze robic icicle, avalanche. A sork ma ogniawa rozge, I co dobre robi SD. Czym lepiej grac ?? jak sie sprawdzaja obydwaj na exp. (solo)
 

Aranbloed

Active User
Joined
Dec 7, 2009
Messages
63
Reaction score
2
Odp: Sork czy Drut

Kto co woli ; Dla mnie Sorc lepszy
Ile ludzi tyle teorii kim lepiej gra?.
Dam ci rad? graj t? postaci? kt?r? ci si? fajniej gra ( wko?cu Tibia to zabawa )
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Sork czy Drut

Je?li masz zamiar kupi? Premium Account to graj Druidem. Tak jak pisa?e? ma on czary lecz?ce, lodowe itp. itd. Lecz ja na twoim miejscu gra?bym Sorcerer'em, poniewa? ju? ma wyrobiony jaki? level (le? ze mnie)...

Niestety obydwoma profesjami na pocz?tku mo?esz mie? waste (zale?y od tego jak grasz) i to przemawia za gr? sorcerer'em. Ma on wy?szy level i ?atwiej expi? bez waste...
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
28
Odp: Sork czy Drut

To zale?y czy i na czym chcesz expi?.
Druid -Leczy ,paralizuje ,Ma ataki lodowe <dobre na dragi/dle>
Sorcerer -ma du?o czar?w ofensywnych ,robi SD.

Ja radz? gra? ci Druidem ,na wi?kszych lvlach gra si? nim dobrze.
 

kaacpi II

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
125
Reaction score
5
Age
31
Odp: Sork czy Drut

Ja radze Ci ?eby? gra? sorcem, ale druid jest bardziej porz?dany do hunt?w.
Ja wole sorca i radze Ci nim grac.
 

Szpanero

Active User
Joined
May 26, 2008
Messages
106
Reaction score
7
Odp: Sork czy Drut

Wyb?r jest prosty mianowicie:
Server PVP(na nPVP granie sorkiem wg mnie to glupota bo nie jest on wgl przydatny) lubisz solo hunty badz chcesz byc jakos shooter - Sorcerer

Server nPVP ew.PVP lubisz team hunty jak i solo hunty, dodam ze druid jest bardzo mile widziany w huntach, jezeli masz blokera sadze ze chetnie ci bedzie blokowal bo leczenie sio ratuje sytuacje :) Dodam ejszcze ze druid ma wiele czarow(exori frigo, exori frigo hur) ktore pomoga ci huncic dragi na w miare low lvlach (waste) - Druid

Mysle ze odrobine pomoglem pozdro.
 

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Sork czy Drut

Pomogliscie i dzieki wam za to. :D sorkiem dobije 45 na SD i bede se robil a zagra druidem =D
 
Status
Not open for further replies.
Top