What's new

SOTM #6 - Vancouver 2010!

Status
Not open for further replies.

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
1. W g?osowaniu wzi?? udzia? mo?e ka?dy zarejestrowany u?ytkownik serwisu ze sta?em d?u?szym ni? dwa tygodnie i ponad trzydziestoma postami oraz nie paosiadaj?cy bana (przy podliczaniu g?os?w).
2. Uczestnik konkursu mo?e wzi?? udzia? w g?osowaniu, jednak nie mo?e g?osowa? na swoj? prac?.
3. Przedstawione tu prac? s? zgodne z podanymi wymaganiami: rozmiary 350x150 px ; tematyka 'Vancouver 2010' ; format .PNG lub .JPEG; zg?oszone na PW do 25.03.2010r. godz. 15.00; nie prezentowane wcze?niej na forum.
Je?eli Twoja praca nie zosta?a tutaj przedstawiona, albo Tw?j g?os nie zostanie policzony znaczy, ?e by? on niezgodny z powy?szym regulaminem konkursu, wszelkie skargi i za?alenia przyjmuj? na PW.
Jesli zobaczycie, ?e jaka? praca zosta?a z'RIP'owana, prosz? o natychmiastowe zg?oszenie tego poprzez zostawienie notatki w moim profilu, b?d? napisanie w temacie.

Praca nr 1:
n6e00m.jpg


Praca nr 2:
33xknr4.jpg


Praca nr 3:
qnjlvp.jpg


Praca nr 4:
rjejah.jpg


Z powodu chwilowej nieobecno?ci mojego konta wszyscy ci, kt?rzy chcieliby jeszcze wys?a? swoje prace a tego nie uczynili, mog? to zrobi? do jutra, do godziny 18:00. Po tej godzinie temat otworz? i (je?li b?dzie trzeba) dodam nowe prace. G?osowanie potrwa jak zwykle do ko?ca miesi?ca.
 

Runemaker

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
346
Reaction score
38
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

G?osuj? na prac? numer 2, poniewa? bardziej przypad?a mi do gustu, z bli?ej nie znanego mi powodu. Ma w sobie to co?
 

hubiii

Active User
Joined
Oct 10, 2008
Messages
132
Reaction score
19
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

R?wnie? g?osuj? na prac? nr 2. Bardzo ?adnie oddane szczeg??y i padanie ?wiat?a.
 

Kuba9965

Active User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
115
Reaction score
12
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

Prace s?abe ;p
Najbardziej podoba mi si? praca nr 1 fajny efekt z tym ?niegiem chocia? tam po prawej stronie to ci nie wysz?o.
 

Niunio

Advanced User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
154
Reaction score
12
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

G?osuj? na prac? nr. 2
Dlaczego?
Jest ?adniejsza od reszty, kolory ?adniejsze i w og?le, a po za tym bardziej oddaje temat.
 

Kacper Zioom

Active User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
133
Reaction score
12
Vancouver 2010 Praca nr. 3 :>

Vancouver 2010 Praca nr. 3 :>

A jak ta dla odmiany...​
Oddam g?os na prac? numer. 3 \o/


Dlaczego?
Poniewa? moim zdaniem ta sygnatura #3, wyr??nia si? z tych wszystkich innych i bardzo mi si? podoba ten napis "Le? Adam, Le?!". I oczywi?cie dlatego, ?e jest tam m?j ulubieniec, Adam Ma?ysz. :)



Pozdrawiam,
Kacper Zioom.
 
Last edited:
K

Krecioo

Guest
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

G?osuj? na sygnatur? numer 1. Jest ona wykonana estetycznie, kolory s? zno?ne. G??bia i ?wiat?o le?? na ca?ej linii. Wydaje mi si?, ?e do tej pracy panoramiczna ramka (i do tego taka gruba) nijak pasuje.

Kolejny SOTM i kolejne s?abe prace. Nast?pnym razem musz? zwi?kszy? frekwencje swoj? prac?.
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

Wed?ug mnie najlepsza jest praca numer 2. - jej kolorystyka oraz pomys? jest wed?ug mnie najoryginalniejszy.
 

Xedrium

Active User
Joined
Mar 3, 2010
Messages
120
Reaction score
9
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

nie paosiadaj?cy bana
Liter?wka.
@topic
G?osuj? na prac? numer 3, poniewa? lubi? skoki narciarskie, autor napisa? dobry tekst, jedyn? wad? tej sygnatury jest jaka? baba na nartach...
 

Geza1927

Senior User
Joined
May 23, 2008
Messages
538
Reaction score
91
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

G?os oddaj? na prac? numer 1.
Bardzo ?adnie wygl?da, fajne efekty.
 

nonie

New User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

1 Praca Dobre kolory Wszystko ! :):p:D:D
 

maniac100

Active User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
51
Reaction score
0
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

Praca nr 4​

Jest ?adna, podobaj? mi si? kolorki i og??em pozdrawiam pana, kt?ry to zrobi? :p
 

Virczek2

User
Joined
Mar 17, 2010
Messages
26
Reaction score
1
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

G?osuj? na prac? numer 2, poniewa? bardziej przypad?a mi do gustu, z bli?ej nie znanego mi powodu. Ma w sobie to co?
 

MiQi

Advanced User
Joined
Dec 10, 2008
Messages
284
Reaction score
10
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

G?osuj? na prace nr. 2
?adne efekty i detale jako jedyna wpad?a mi w oko, lecz wszystkie s? na niskim poziomie.
 

adamigo

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
167
Reaction score
16
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

G?osuj? na prace nr. 2
?adne efekty i detale jako jedyna wpad?a mi w oko, lecz wszystkie s? na niskim poziomie.

Detale w jednoelementowej pracy...
Koledzy g?osuj??

Temat powinien by? zamkni?ty, z powodu czasu. Mamy 4 kwietnia, g?osowanie mia?o odbywa? si? do ko?ca miesi?ca.
 

Kruq

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
62
Reaction score
8
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

Wszystkie prac? s? ?adne na sw?j spos?b , ale naj?adniejsz? prac? jest praca numer dwa. Jest ona zwi?zana z tematem , ?adnie i estetycznie wykonana , rzuca si? w oczy oraz bardzo fajnie si? prezentuje z nich wszystkich .
Praca DWA
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

Konkurs zako?czony - wygrywa praca nr 2, autorstwa u?ytkownika Ellesis. Praca nr 1 nale?y do Adamigo, nr 3 do Runemakera, nr 4 do Xenosima. Liczone by?y tylko g?osy zgodne z regulaminem.

Prosz? o zamkni?cie temat?w i przyznanie medalu zwyci?zcy.
 

MiQi

Advanced User
Joined
Dec 10, 2008
Messages
284
Reaction score
10
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

Detale w jednoelementowej pracy...
Koledzy g?osuj??
Temat powinien by? zamkni?ty, z powodu czasu. Mamy 4 kwietnia, g?osowanie mia?o odbywa? si? do ko?ca miesi?ca.
A co prawda kole w oczy i jeszcze by?o na ciebie mniej g?os?w przyzna? by?, ?e prace Ellesis jest lepsza od twojej i za tego posta powiniene? dosta? ostrze?enie, bo nic nie wnios?e? do tematu.

Gratuluje Ellesis i ?ycz? dalszych sukces?w :).​
 

adamigo

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
167
Reaction score
16
Odp: SOTM #6 - Vancouver 2010!

A co prawda kole w oczy i jeszcze by?o na ciebie mniej g?os?w przyzna? by?, ?e prace Ellesis jest lepsza od twojej i za tego posta powiniene? dosta? ostrze?enie, bo nic nie wnios?e? do tematu.
Gratuluje Ellesis i ?ycz? dalszych sukces?w :).​

Tamten wni?s?. Ten, kt?ry w?a?nie czytasz, pewnie nie wniesie. Wi?c obaj dostaniemy po ostrze?eniu. Popracuj nad gramatyk?, a ja popracuj? nad grafik?. Wtedy b?d? same plusy, Ciebie ktokolwiek zrozumie, a ja co? osi?gn? w ?yciu. Nie chodzi o to, ?e na moj? prac? by?o mniej g?os?w, bo ja dopiero si? ucz?, ale my?l zanim napiszesz cokolwiek.

Salute, temat do zamkni?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top