What's new

Soul Points - brak regeneracji

Status
Not open for further replies.

vlad

New User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Witam, wracam do gry w Tibie po do?? d?ugim czasie nieobecno?ci.:lol:
Moja posta? jest druidem, zacz??em robi? runki, gdy wykorzysta?em ju? wszystkie soul points, zgodnie z poradnikami i r??nymi definicjami poszed?em expi? na potworkach, za kt?re dostaje wi?cej do?wiadczenia ni? m?j lvl.
18 lvl, expi?em 2 godzinki na rotach i moim oczom ukaza?y si? jedynie 9 soul points. :confused:
Jest chyba co? nie tak od ostatnich czas?w. Mo?ecie mnie zaznajomi? z tera?niejszym systemem naliczania soul point?w. Pozmienia?o si? od pocz?tk?w tibii. CIPY strasznie namieszali. :curse:
Prosz? o jak najszybsz? pomoc, poniewa? nie mog? normalnie funkcjonowa? drutem bez SP. :)
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Soul Points - brak regeneracji

1 soul point co 2 minuty, a z promocj? 1 soul point co 15 sec
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Soul Points - brak regeneracji

Witam, wracam do gry w Tibie po do?? d?ugim czasie nieobecno?ci.:lol:
Moja posta? jest druidem, zacz??em robi? runki, gdy wykorzysta?em ju? wszystkie soul points, zgodnie z poradnikami i r??nymi definicjami poszed?em expi? na potworkach, za kt?re dostaje wi?cej do?wiadczenia ni? m?j lvl.
18 lvl, expi?em 2 godzinki na rotach i moim oczom ukaza?y si? jedynie 9 soul points. :confused:
Jest chyba co? nie tak od ostatnich czas?w. Mo?ecie mnie zaznajomi? z tera?niejszym systemem naliczania soul point?w. Pozmienia?o si? od pocz?tk?w tibii. CIPY strasznie namieszali. :curse:
Prosz? o jak najszybsz? pomoc, poniewa? nie mog? normalnie funkcjonowa? drutem bez SP. :)

Jak tylko tyle, to musisz najwyra?niej na co? mocniejszego p?j?? mimo wszystko :) spr?buj cyce pod thais ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top