What's new

Spam boty i posty

Status
Not open for further replies.

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Witam ot?? na forum coraz cz??ciej pojawiaj? si? spamboty i ja mam plan kt?ry temu zapobiegnie po zarejestrowaniu jest ranga nowy i ona mo?e tylko 1 post da? do poczekalni a reszta zablokowana i dop?ki moderator nie zaakceptuje konta to ta osoba nie mo?e pisa? post?w ;)
ps. po miesi?cu si? odblokuje bo spam boty nie b?d? wiedzia?y o co chodzi i usun?? te pajace te strone :D ( w sensie usun?? ze swojej listy spamu ;s bo nie bedzie dzialal proste? :D)
 

Marcinos24

Active User
Joined
May 19, 2013
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Spam boty i posty

Moderatorzy maj? problem z zaakceptowaniem kilku temat?w w serwerach, a co dopiero akceptowa? po 50~ user?w dziennie. :p Znacznie szybciej usun?? to g?wno, ni? blokowa? zwyk?ym userom pisanie na forum.
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: Spam boty i posty

lub te? w jakim? stopniu zablokowanie ip tych bot?w? hmm? i kluczowych s??w uwaga od teraz nie mo?na nic wspomina? o kredytach got?wkowych :D ~last spambot XD
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Spam boty i posty

Moderatorzy maj? problem z zaakceptowaniem kilku temat?w w serwerach, a co dopiero akceptowa? po 50~ user?w dziennie. :p Znacznie szybciej usun?? to g?wno, ni? blokowa? zwyk?ym userom pisanie na forum.
Serio, SKONCZ PIERDOLIC. Dorosnij czlowieku, nie nudzi Ci sie juz to prowokowanie? Wchodze codziennie o 20 i akceptuje wszystkie tematy ktore spelniaja wymogi regulaminu. Bierzesz te argumenty z dupy tylko po to, zeby nam jeszcze bardziej dopierdolic, ogarnij sie.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Spam boty i posty

Moderatorzy maj? problem z zaakceptowaniem kilku temat?w w serwerach, a co dopiero akceptowa? po 50~ user?w dziennie. :p Znacznie szybciej usun?? to g?wno, ni? blokowa? zwyk?ym userom pisanie na forum.

My?l?, ?e je?li nie radziliby sobie z takimi b?ahostkami, to nie piastowaliby swoich pozycji, poza tym nowe tematy si? pojawiaj?, wi?c raczej im to problemu nie sprawia ;]

#
Ka?dy spos?b w ko?cu pomin?, zawsze to by?o i zawsze b?dzie, moderatorzy zrobi? swoje usuwaj?c niepotrzebne posty/tematy i po sprawie, po co si? wdawa? w dodatkowe opcje, kt?re i tak nic nie zmieni?.
 

Pico

Tak
Joined
Mar 8, 2013
Messages
135
Reaction score
21
Odp: Spam boty i posty

Co do blokady IP, nic to nie da poniewa? boty rozsy?ane s? najprawdopodobniej przez proxy, a nie zablokujemy przecie? ca?ego ?wiata. ; ) Zosta?o ostatni dodanych par? rzeczy tak?e ?le i tak nie jest.
 

Marcinos24

Active User
Joined
May 19, 2013
Messages
78
Reaction score
4
Odp: Spam boty i posty

Serio, SKONCZ PIERDOLIC. Dorosnij czlowieku, nie nudzi Ci sie juz to prowokowanie? Wchodze codziennie o 20 i akceptuje wszystkie tematy ktore spelniaja wymogi regulaminu. Bierzesz te argumenty z dupy tylko po to, zeby nam jeszcze bardziej dopierdolic, ogarnij sie.

Do?? cz?sto na sb pojawia si? wpis 'zaakceptujcie mi temat, czekam ju? tydzie?'. Nie siedz? ju? na forum tyle co kiedy?, a mimo wszystko nadal widz? tego typu wpisy, mo?e od kilku dni si? to zmieni?o, dzi?ki Tobie Aaviqu. Oceniam prac? po owocach i niepotrzebnie mnie tutaj traktujesz agresywnie.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Spam boty i posty

Do?? cz?sto na sb pojawia si? wpis 'zaakceptujcie mi temat, czekam ju? tydzie?'. Nie siedz? ju? na forum tyle co kiedy?, a mimo wszystko nadal widz? tego typu wpisy, mo?e od kilku dni si? to zmieni?o, dzi?ki Tobie Aaviqu. Oceniam prac? po owocach i niepotrzebnie mnie tutaj traktujesz agresywnie.

Mo?e temat ?amie regulamin i nie jest po prostu akceptowany?xd
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: Spam boty i posty

gdy temat jest nie akceptowany z racji regulaminu jest usuwany ^.-
 
Status
Not open for further replies.
Top