What's new

Inne Spam powodujacy lagi

Status
Not open for further replies.

Maciekxx

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
280
Reaction score
16
Witam,
Kole? na moim ots co? spamuje bez exhausted i nie wiem co to jest, wiem tylko tyle ze pojawia si? na nim taki efekt jak by u?ywa? na sobie parala bez exhausted. Wbija?em na jego posta? i nie ma przy sobie nic ciekawego tylko itemki kt?re dostaje na start. My?l? ze mo?e to by? jaka? ukryta w silniku komenda lub czar. Silnik kt?rego u?ywam to tfs 0.4 po tibia 8.6.
Prosz? o pomoc!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Spam powodujacy lagi

Jesli komenda to sprawdz talkactions. Posprawdzaj wszystkie komendy ktore twoim zdaniem moga przeszkadzac. Np komende na blessy wiesz, ze mozesz pominac, bo potrzeba pieniedzy, a mowisz, ze on ich nie ma.
Mogl by to tez byc jakis item, ktory po uzyciu robi takie gwiazdki. Np czaszka magiczna. Tez mozesz poszukac, czy jej gdzies nie trzyma.
Do tego powiedz, czy przy ddoawaniu do vip listy kogos pojawia sie ten efekt, jesli tak to mozliwe, ze wlasnie przez ten "nowo" odkryta luke to robi. Wtedy rozwiazanie bedzie stosunkowo latwe.

Mozesz przeszukac caly folder data, czy w ktoryms pliku jest uzywany ten efekt. Jesli bedzie to bedziesz miec pare plikow do przejzenia. Wtedy dosc szybko wylapiesz czego uzywa. Wystarczy ze wpiszesz do szukania "CONST_ME_MAGIC_RED" lub "CONST_ME_MAGIC_GREEN" i bedziesz szukac tez w tresci plikow nie tylko w nazwach. Powinienes cos znalesc.
 
Joined
Aug 2, 2011
Messages
20
Reaction score
4
Odp: Spam powodujacy lagi

Witam! Natrafi?e? na go?cia - dzieciaka co pr?buje zrobi? crasha, je?eli nie ma magebomby(znanego bota do ...xxx... mi?dzy innymi), tylko Elf bota to nic ci raczej nie zrobi, ale wtedy musisz si? liczy? ?e masz wykorzystane do 50% ramu bo jak przekroczy to troch? lipa :D.Takich ludzi odrazu banuj na ip - pernamentnie na 999 dni ustaw sobie w configu ?e ip ban ma trwa? np. 999 dni i ju? - to nie jedyna metoda.
Tu rozwi?zanie:
1. Otw?rz config...
2. Znajd?:
maxMessageBuffer = 4 -> zmie? na 3! //Je?eli pomyli?em si? prosz? poprawi?, ale uwa?am ?e tyle wystarczy.
bufferMutedOnSpellFailure = false -> to ograniczy chmurki jak na paralu je?eli zmienisz na 'true'
3. Voila.
 

Maciekxx

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
280
Reaction score
16
Odp: Spam powodujacy lagi

Dzieki za pomoc ;p(i tak nie pomoglo sam znalazlem blad)
do zamkni?cia.
 

kwaczk

Advanced User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
238
Reaction score
11
Odp: Spam powodujacy lagi

Maciekxx, napisz jaki blad to byl, moze kto inny ma taki sam problem, i ja tez ciekaw jestem? Co powodowalo ten spam? jakas komenda? moze /attr? Napisz plz:D
 
Status
Not open for further replies.
Top