What's new

Spike Sword - Rookgard

Spike Sword - Rookgard

  • Prawda

    Votes: 0 0.0%
  • Fa?sz

    Votes: 0 0.0%
  • Prawda

    Votes: 0 0.0%
  • Fa?sz

    Votes: 0 0.0%
  • Prawda

    Votes: 0 0.0%
  • Fa?sz

    Votes: 0 0.0%
  • Prawda

    Votes: 0 0.0%
  • Fa?sz

    Votes: 0 0.0%
  • Prawda

    Votes: 0 0.0%
  • Fa?sz

    Votes: 0 0.0%
  • Prawda

    Votes: 0 0.0%
  • Fa?sz

    Votes: 65 44.5%
  • a:2:{i:5211;a:5:{s:12:"polloptionid";i:5211;s:6:"nodeid";s:7:"2442010";s:5:"title";s:6:"Prawda";s:5:

    Votes: 0 0.0%
  • a:2:{i:5742;a:5:{s:12:"polloptionid";i:5742;s:6:"nodeid";s:7:"2442010";s:5:"title";s:6:"Prawda";s:5:

    Votes: 0 0.0%
  • a:2:{i:7645;a:5:{s:12:"polloptionid";i:7645;s:6:"nodeid";s:7:"2442010";s:5:"title";s:6:"Prawda";s:5:

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:9976;a:5:{s:12:"polloptionid";i:9976;s:6:"nodeid";s:7:"2442010";s:5:"title";s:2768:"a:2:{i:57

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:12544;a:5:{s:12:"polloptionid";i:12544;s:6:"nodeid";s:7:"2442010";s:5:"title";s:2768:"a:2:{i:

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:15817;a:5:{s:12:"polloptionid";i:15817;s:6:"nodeid";s:7:"2442010";s:5:"title";s:4278:"a:1:{i:

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:22018;a:5:{s:12:"polloptionid";i:22018;s:6:"nodeid";s:7:"2442010";s:5:"title";s:5790:"a:1:{i:

    Votes: 81 55.5%

  • Total voters
    146
Status
Not open for further replies.

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Czy to prawda ?e da si? zdoby? spike sword na Rooku?
I wog?le gdzie znajde key kt?rym otworz? drzwi do Mino Maga?
 

Daniel133

New User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
2
Reaction score
1
hm... mi sie wydaje ze sie nie da bo najlepszym mieczykiem na rooku jest Katana ale po co by byl ten Spike Sword jak nikt nie moze go miec :confused::confused:

a tu mam jeszcze pytanie kiedy bedde mogl zrobic wlasny temat wiem ze niepowinienem tego tu dawac PRZEPRASZAM ale prosze o odpowiedz
 
Last edited by a moderator:

ekon1

New User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Spike Sword - Rookgard

Raczej nie da si?.
 

nimus

Active User
Joined
Oct 23, 2008
Messages
87
Reaction score
0
Odp: Spike Sword - Rookgard

Hehehe ja mam spike sword na rooku ;d
 

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: Spike Sword - Rookgard

Ja s?dze ?e to jest powalony mit ale du?o ogladalem na youtube filmikow jak ludzie ukladali w odpowiedniej kolejnosci potwory i pozniej jakas czaszke i polewali krwia czy czyms i nagle you see golden key ale co smieszne nie pokazalo ile to wazy.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Spike Sword - Rookgard

Ja s?dze ?e to jest powalony mit ale du?o ogladalem na youtube filmikow jak ludzie ukladali w odpowiedniej kolejnosci potwory i pozniej jakas czaszke i polewali krwia czy czyms i nagle you see golden key ale co smieszne nie pokazalo ile to wazy.
To by?o fake.

Hehehe ja mam spike sword na rooku ;d
A ja mam nawet pi?? --'.

Moim zdaniem albo quest nie istnieje, albo jest zablokowany. ?wiadczy?a o tym reakcja gm?w, gdy zobaczyli spajka na rooku.
 

Alleluja

User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
18
Reaction score
2
Odp: Spike Sword - Rookgard

Spike Sword na rooku chyba nie istnieje :down:. Ale z drugiej strony mo?e i jest :up:
 

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: Spike Sword - Rookgard

Moim zdaniem albo quest nie istnieje, albo jest zablokowany. ?wiadczy?a o tym reakcja gm?w, gdy zobaczyli spajka na rooku.

E mogl bys opowiedziec bardziej o tym? znaczy skad gmowie sie dowiedzieli, kto go mial oraz na jakim swiecie jesli mozesz poniewaz ja jestem pogromca mitow i sprawdze wszystko dokladnie na kazdym swiecie.
 

Nutaharion

Active User
Joined
Jul 24, 2008
Messages
133
Reaction score
4
Age
31
Odp: Spike Sword - Rookgard

To by?o fake.
A ja mam nawet pi?? --'.
Moim zdaniem albo quest nie istnieje, albo jest zablokowany. ?wiadczy?a o tym reakcja gm?w, gdy zobaczyli spajka na rooku.


1. Reakcja by?a podczas Test Servera kiedy to jeden z CMem?w usun?? zablokowane drzwi ?eby pokaza? ?e TP od mino maga prowadzi do temple. Dodaj?c ?e rozwi?zanie jest ?atwiejsze niz my?limy i zamiast trudzenia si? z my?lami post?pmy jak cz?owiek pierwotny (cokolwiek to mia?o znaczy?)

2 reakcja by?a spowodowana brakiem.... drzwi po otwarciu servera zaraz po update, odkrywc? by?a jedna z postaci zaprzyja?nionych z graczem Potty on Harmonia (nie wiem czy dobrze zapisa?em) wzamian za odkrycie problemu i szybk? interwencj? grono CipSoftu pozwoli?o na zachowanie broni, lecz decyzja by?a inna... bro? usuni?to. A to ?e niby CM przeni?s? j? na main ro plotka by podwa?y? prac? ludzi i stworzy? pr?b? wywalenia kt?rego? z cz?onk?w teamu z roboty ;) Na szcz??cie pozostali pracownicy ufali CMowi a nie rozsianym plotkom
 

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: Spike Sword - Rookgard

Acha, wiec istnial? ale go usuneli :) ale nie rozumiem jednej rzeczy jesli tp prowadzi do temple to skad zdobyl owa bron?
 

arts1991

Advanced User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
375
Reaction score
34
Age
33
Odp: Spike Sword - Rookgard

@up
Takie potwierdzenie by?o podczas Test Serwer , owy quest jest zablokowany.
 

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: Spike Sword - Rookgard

Ciekawe tylko za co...
boja sie ze rookslayterzy beda lepsi niz main playerzy? lol..
duzo poglosek bylo na temat istnienia tego sworda i nawet znam goscia ktory mial go na Selenie... Devil-Demon << ale okazalo sie ze to byl fake.. zrobil film na youtube i przerobil go pozniej... a ja go spotykalem na rl wiele razy..
 

Vera11

User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Spike Sword - Rookgard

Co wy Jeden gada ze Spike Sword na Roku nie istnieje drugi cos tam ... Omg
1) Spike Sword jest na rooku mozna go zobaczyc na wodzie (Nort-East) lezy na kamieniu
2) Zdobycie... hmm w to jednak nie watpie jak spike sword jest to da sie go zdobyc..
Gm tak sobie wstawil itemke bo mu sie nudzilo.. Tak jak na POH sa drzwi od 999lvl;/

Wiec ja wierze ze sie da zdobys Spike Sworda.
 

Jimmer

Przodownik
Joined
Mar 27, 2009
Messages
107
Reaction score
24
Odp: Spike Sword - Rookgard

Kolejny s?aby fake ;]
Przeczytaj komenty filmiku, nawet sam autor si? przyzna?.
Spike Sworda nie jest dost?pny na rooku. Koniec, kropka. To tylko legenda...

Pozdrawiam
Jimmer
 
Joined
Nov 9, 2008
Messages
37
Reaction score
0
Odp: Spike Sword - Rookgard

Ja my?l? ?e to jest fa?sz poniewa? nigdy nie s?ysza?em od kiedy gram w tibie ?eby kto? mia? na rooku spike sword ... Nikt mi o tym nie m?wi? i jak tu niekt?rzy Katana na roku jak dla nas jest najlepsza .. :)
 

Sarvarex

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
206
Reaction score
6
Odp: Spike Sword - Rookgard

A wogole ten film jest nie dokladny..
Jak zdobyl klucz i idzie pokazuje ze go ma to nie wyskakuje ile on wa?y.. wiec to raczej fake.. ;]
 

kowall-pl

User
Joined
Nov 2, 2008
Messages
43
Reaction score
0
Odp: Spike Sword - Rookgard

Moim zdanie nie da sei zdoby? spike sworda na roku te filmiki na youtube to tylko fake

a dlaczego uwa?am ?e go si? zdoby? nie da poniewa? jeszcze nigdy go nie widzia?em naprawd? a wiec daje Odpowied? ,?e si? nie da
 
Status
Not open for further replies.
Top