What's new

Sprawa w html

Status
Not open for further replies.

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
mam do was sprawe jak zrobic takie cos
mam przyciski radio np:
Code:
<FORM ACTION="....">
<input type="hidden" name="a" value="dolmet" />
					<div id="imie-w"><label for="imie"><font color="Blue">Imi?</font></label> <input type="text" size="5" name="imie" id="imie" /></div>

					<div id="nazwisko-w"><label for="nazwisko"><font color="Blue">Nazwisko</font></label> <input type="text" size="5" name="nazwisko" id="nazwisko" /></div>
					<div id="wiek-w"><label for="wiek"><font color="Blue">Wiek</font></label> <input type="text" size="5" name="wiek" id="wiek" maxlength="3" /></div>
					<div id="miasto-w"><label for="miasto"><font color="Blue">Miasto</font></label> <input type="text" size="5" name="miasto" id="miasto" /></div>
</fieldset>
Wybierz Kare:
<fieldset style="background-color : #000000">
<INPUT TYPE=RADIO NAME="xd" id="lr0" checked="checked  VALUE="1"><label for="lr0"><font color="Green">Psychopata Z tasakiem</font></label> </BR>
<INPUT TYPE=RADIO NAME="xd" id="lr0" checked="checked  VALUE="2"><label for="lr1"><font color="Green">Alkoholik</font></label> </BR>
<INPUT TYPE=RADIO NAME="xd" id="lr0" checked="checked  VALUE="3"><label for="lr2"><font color="Green">Pajac Uliczny</font></label> </BR>
<INPUT TYPE=SUBMIT VALUE="Generuj">
jak zrobic ze dopiero po wybraniu jednego z guzika "radio", wpisaniu wszystkich danych i nacisnieciu generuj wyskoczy mi to co chce np [pizza size - large]
wiem ze tam sa jakies form action ale nawet niewiem o co w nich chodzi to trzeba jakis kod php;/ a nieiwem jaki;/
 
Status
Not open for further replies.
Top