What's new

- ElfBot sprawdzanie best hita

Status
Not open for further replies.

Kaco

Senior User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
588
Reaction score
9
dalo by sie zrobic skrypta ktory wysylal by do nas prywatna wiadomosc jaki byl nasz best hit?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: sprawdzanie best hita

Skrypt na zapisywanie best hita:
PHP:
auto 200 listas '' | if [$token.'$curmsg.content'.3 >= $besthit && $token.'$curmsg.content'.2 == 'deal' ] set $besthit [$token.'$curmsg.content'.3]
I osobny skrypt na wysylanie pm:
PHP:
pm '$name' '$besthit'
Ten pierwszy wlaczasz i zostawiasz caly czas wlaczony. Jak chcesz sprawdzic wysylajac pm to uzywasz tego 2.
 

Kaco

Senior User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
588
Reaction score
9
Odp: sprawdzanie best hita

noo nie wiem czy to dziala ten 1 wlaczam i zostawiam a jak klikam na ten 2 to wysyla prywatna wiadomosc ale jak patrze np w ekran widze ze zajebalem za 500 a jak uzywam skrypta na prywatna wiadomosc wychodzi ze best hit to 350 wtf?:D

@edit
kiedys gralem z kumplem na otsie i mowil ze na rp ma pota kompatybilnego ze spearem . bo jak wiemy jak spamujemy pota to rzadziej trafiamy ze speara .a wiec da sie zrobic skrypt na pota kompatybilnego ze spearem?
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: sprawdzanie best hita

noo nie wiem czy to dziala ten 1 wlaczam i zostawiam a jak klikam na ten 2 to wysyla prywatna wiadomosc ale jak patrze np w ekran widze ze zajebalem za 500 a jak uzywam skrypta na prywatna wiadomosc wychodzi ze best hit to 350 wtf?:D

@edit
kiedys gralem z kumplem na otsie i mowil ze na rp ma pota kompatybilnego ze spearem . bo jak wiemy jak spamujemy pota to rzadziej trafiamy ze speara .a wiec da sie zrobic skrypt na pota kompatybilnego ze spearem?

No to nie wiem, powinien niby dzialac : d

Co do pota i speara wystarczy ogarnac zeby nie spamowal potiona bot...
Czyli np w skrypcie dodac wait 1000, a jak w healingu to ustawic opoznienie na 1000. Wtedy bedzie uzywac co sekudne i spear zdazy poleciec.
 

Kaco

Senior User
Joined
Jan 30, 2010
Messages
588
Reaction score
9
Odp: sprawdzanie best hita

okey dzieki. skrypt tez dziala z tego co widze. :))
 
Status
Not open for further replies.
Top