What's new

Sprzedam 3 postacie na 1 koncie.

Status
Not open for further replies.

DemonKauczuk

New User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Witam. Mam na sprzeda? 3 postacie w kultowej grze Tibia. Sprzedaje je poniewa? nie mam czasu na gre , ze wzgl?du na nauke w szkole i przygotowywanie si? do Egzaminu Gimnazjalnego.Postacie znajduj? si? na 1 acc.
A postacie to:
Zetonox 63 knight - (SS by? robiony 3 dni temu wi?c level troszke doszed?) W kasie jest oko?o 29cc.
Regis Morte - 72 Paladin (Zobaczycie sami co na nim jest . Ale naprawde warto ;) )
Azura Masters - 39 paladin (pusty)
Zachecam do kupna postaci:)Bo Naprawde warto:) Przyjmuj? zap?ate w Do?adowaniach - Nie interesuje Mnie wymiana bo jak pisa?em w tibie gra? nie b?d?:)
gg - 7136679
skype - dcrapuimperatorsk8

@P.S
To moje pierwsze konto ktore sprzedaje wi?c nie mam ?adnych zadowolonych klient?w:) Pozdrawiam :p

@P.S 2
Postacie maj? RKeya :) Ale bez obaw - podaje tu? przy sprzeda?y:)
 

DemonKauczuk

New User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Sprzedam 3 postacie na 1 koncie.

Wiem ze po 24h sie bumpuje . Ale temat zlecial strasznie w dol :(

Bumpik?

Go up ?

Kupujcie:!
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Sprzedam 3 postacie na 1 koncie.

Witam. Mam na sprzeda? 3 postacie w kultowej grze Tibia. Sprzedaje je poniewa? nie mam czasu na gre , ze wzgl?du na nauke w szkole i przygotowywanie si? do Egzaminu Gimnazjalnego.Postacie znajduj? si? na 1 acc.
A postacie to:
Zetonox 63 knight - (SS by? robiony 3 dni temu wi?c level troszke doszed?) W kasie jest oko?o 29cc.
Regis Morte - 72 Paladin (Zobaczycie sami co na nim jest . Ale naprawde warto ;) )
Azura Masters - 39 paladin (pusty)
Zachecam do kupna postaci:)Bo Naprawde warto:) Przyjmuj? zap?ate w Do?adowaniach - Nie interesuje Mnie wymiana bo jak pisa?em w tibie gra? nie b?d?:)
gg - 7136679
skype - dcrapuimperatorsk8
@P.S
To moje pierwsze konto ktore sprzedaje wi?c nie mam ?adnych zadowolonych klient?w:) Pozdrawiam :p
@P.S 2
Postacie maj? RKeya :) Ale bez obaw - podaje tu? przy sprzeda?y:)


Cze??, fajny z Ciebie oszust. Slime ju? dawno tak nie wygl?daj?. Stamina 55:30 a od paru miesi?cy jest zmieniona na 42. I jeszcze co?:
Profession: Knight
Level: 63
World: Xantera
Residence: Ab'Dendriel
Last login: Oct 15 2009, 23:38:45 CEST

Wi?c pytam si? jakim cudem masz t? posta? i 3 dni temu robi?e? zdjecie jak nie logowa? si? ju? kila dobrych miesi?cy.
 
Status
Not open for further replies.
Top