What's new

Sprzedam PACC - WSZYSTKIE ?WIATY

Status
Not open for further replies.

19mateusz20

Active User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
64
Reaction score
0
Witam.
W tej aukcji, mam zamiar sprzeda? 17, pacc?w po 30 dni. Sprzedam je za z?oto, na ?wiecie Secura, je?eli kupuj?cy chcia?by, ofert? moge wystawi? na allegro. Nie przyjmuje przelew?w, interesuje mnie tylko z?oto/itemy na Securze. Po zap?acie, od razu wysy?am GAME CODE, na e-maila b?d? GG. Wi?cej informacji, pod numerem GG : 35143137
Zapraszam do kupna, co do ceny mo?na po negocjowa? na GG.
Je?eli jestem niewidoczny, odpisze w ci?gu 12 godzin, je?eli dost?pny od razu.
ZAPRASZAM DO KUPNA / WARTO !-!:p:p:p:p
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: Sprzedam PACC - WSZYSTKIE ?WIATY

kolego up :D ile cc ?

a tak po 1 wez sobie te game kody aktywuj na koncie ;] i one automatycznie b?d? pacc sccrallami ;] i musisz je przenie?? na serwer i sprzedawaj na serwie bezpiecznie dla ciebie i kogo?;] wogole nie my?lisz ;p
 

Fardos

Senior User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
868
Reaction score
34
Odp: Sprzedam PACC - WSZYSTKIE ?WIATY

kolego up :D ile cc ?

a tak po 1 wez sobie te game kody aktywuj na koncie ;] i one automatycznie b?d? pacc sccrallami ;] i musisz je przenie?? na serwer i sprzedawaj na serwie bezpiecznie dla ciebie i kogo?;] wogole nie my?lisz ;p

sorry za ot ale - mo?na sprzeda? tylko 2 pacc scrolle na miesi?c (z jednego acc, a w?tpi? aby mia? ich kilka spe?niaj?cych warunki)
 

19mateusz20

Active User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
64
Reaction score
0
Odp: Sprzedam PACC - WSZYSTKIE ?WIATY

To jest kod, wi?c interesuje mnie cena oko?o 1kk
 

KAROSZ

New User
Joined
Oct 13, 2012
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Sprzedam PACC - WSZYSTKIE ?WIATY

A ty dalej nie dosta?e? bana za ten thief -,- Jak ja si? bawi?em w sprzedawanie game cod?w to ty ju? ludzi w huja cie?e?. Ale pustaki -,-
 

19mateusz20

Active User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
64
Reaction score
0
Odp: Sprzedam PACC - WSZYSTKIE ?WIATY

w "huja", to ty sobie z kolegami lecie? mo?esz. jakby? nie widzia?, to jest mo?liwo?? allegro wi?c zamknij morde ;))
 

maszekk

Advanced User
Joined
Oct 5, 2009
Messages
173
Reaction score
6
Odp: Sprzedam PACC - WSZYSTKIE ?WIATY

Nazwa tematu to 'sprzedam pacca - wszystkie ?wiaty' a potem piszesz ?e tylko secura ;F
 

19mateusz20

Active User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
64
Reaction score
0
Odp: Sprzedam PACC - WSZYSTKIE ?WIATY

"sprzedam pacca - wszystkie ?wiaty", czyli gift code, mo?na u?y? na ka?dym ?wiecie, a przyjmuje zap?ate na Securze w cc lub itemach
 
Status
Not open for further replies.
Top