What's new

[sprzedam] premium scroll 25 z?otych

Status
Not open for further replies.

BonusBGC

New User
Joined
Aug 5, 2013
Messages
8
Reaction score
0
Typ transakcji: Je?eli chodzi o szybko?? transakcji chcia?bym do?adowanie do sieci t-mobile w formie telekodu. Mog? poczyni? r??ne kroki w celu uwierzytelnienia transakcji. Wszelakie pytania, w?tpliwo?ci mog? rozwia? pod numerem GG. Odpowiem na wszelakie pytania :)

Przedmioty: Pacc 30 dni w formie premium scrolla
?wiat: Premium Scrolle znajduj? si? na ?wiecie Eternia
Cena: 25 z?otych za sztuk?
Preferowana forma p?atno?ci: Najlepiej pasuje mi w tym miejscu do?adowanie do sieci T-mobile w postaci telekodu, mam du?e wydatki na utrzymanie hosting?w dlatego preferuj? tak? w?a?nie form?.
Kontakt: Szybko i bezpo?redni kontakt z moj? osob? ka?dy zainteresowany mo?e uzyska? pod numerem Gadu-Gadu - 48252447


Uwagi: Wielkie wietrzenie magazyn?w po update zwi?zanym w zmianach w PVP. Po prostu teraz ju? raz na zawsze ko?cz? przygod? z tibi?, zmiana priorytet?w ?yciowych :). Tak?e mi s? ju? zb?dne wszelakie piksele w tej grze. Chcia?bym to sprzeda? graczom kt?rzy sobie w ten spos?b umil? czas. Cena my?l?, ?e chyba niewyg?rowana. Je?eli chcia?by? pacc na konto a twoja g??wna posta? jest na innym serwerze mog? pom?c w szybkim opuszczeniu rook'a (posiadam full eq na rooku oraz gp kt?re jestem wstanie wypo?yczy? na ten czas przewa?nie ~p??torej godzinki), po czym mo?esz aktywowa? swojego pacca na ca?e konto. Pozdrawiam
 

Garbusek

Active User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
71
Reaction score
0
Odp: [sprzedam] premium scroll 25 z?otych

Boze znowu ten oszust, mysli, ze jak zaslonil nick to nikt nie rozpozna :>
 

BonusBGC

New User
Joined
Aug 5, 2013
Messages
8
Reaction score
0
Odp: [sprzedam] premium scroll 25 z?otych

Co ma piernik do wiatraka? Je?eli macie mnie szykanowa? to zapraszam na priv a nie spamujecie w moim temacie.
Posiadam 3 premium scrolle 20 z? sztuka.
 

Garbusek

Active User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
71
Reaction score
0
Odp: [sprzedam] premium scroll 25 z?otych

O co Ci teraz chodzi? Najpierw mnie oszukales a teraz zgrywasz niewinnego pieska
 
Status
Not open for further replies.
Top