What's new

[SQL]B-FOX Project by GM Omen!

Status
Not open for further replies.

vDk

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
111
Reaction score
19
Przecie? ju? dosta? ostrze?enie ;-) patrz uwa?nie.
 

Tibiarz180

New User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Nie wiem o co ci chodzi po prostu nie moge tego silnika urochomic moja win dlatego prosi?em o pomoc zal mi takich ludzi jak ty "nooby te? ludzie!!''
 

Xeder

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
63
Reaction score
2
Ludzie ten silnik jest uszkodzony sciagnolem go i addony nie dzialaja daje rzeczy on zabiera ale addon nie ma, po drugie kazda postac na poczatku bez pacc ma all addony i tu outfit.xml nic nie pomoze :/ juz prubowa?em :/
 

Gm Rhaor

New User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Po 1 nie dzialaja outfity... Po 2 nie dziala Blessed Wooden Stake , Obsidian Knife a Po 3 nie dziala CityBank bo jak piszesz zeby wziol 1 gp bierze 2 a na koncie i tak masz 1 ;]. Jak dla mnie slinik uszkodzony ale niektore skrypty sa fajnie i mozna przeniesc do serverka w wersji xml tak jak ja ;P.
 

Siemozz

Active User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
111
Reaction score
5
Po 1 nie dzialaja outfity... Po 2 nie dziala Blessed Wooden Stake , Obsidian Knife a Po 3 nie dziala CityBank bo jak piszesz zeby wziol 1 gp bierze 2 a na koncie i tak masz 1 ;]. Jak dla mnie slinik uszkodzony ale niektore skrypty sa fajnie i mozna przeniesc do serverka w wersji xml tak jak ja ;P.
Zgadzam sie z tob? , ?e skrypciki mo?na wrzucic na swojego ots ;p
Silnik nawet spox tylko szkoda tego wooden stake i addons ;/
 

Masiar

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
274
Reaction score
21
Po 1 nie dzialaja outfity... Po 2 nie dziala Blessed Wooden Stake , Obsidian Knife a Po 3 nie dziala CityBank bo jak piszesz zeby wziol 1 gp bierze 2 a na koncie i tak masz 1 ;]. Jak dla mnie slinik uszkodzony ale niektore skrypty sa fajnie i mozna przeniesc do serverka w wersji xml tak jak ja ;P.

mistrzu a nie umiesz tego sam zrobic?!
wszystko to co ty wymieni?e? to na innych forach i na tym te? to jest tego od metra...
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Jest nowa wersja 7.0, postaram si? dzi? doda?.
 

mateusz

New User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Mi jest dobry SQL bo mi taki pasuje xD
Dzieki za silnik tylko mape musze zmienic =]
 

Rifoox

New User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
1
Reaction score
0
tak tak ta mapka jest i mo?e cudna ale by sie zda?a na XML xD mam tego otsa na XML
tylko na 8.0 ale all jest i to sie liczy tylko uptade zrobi? i jest git
 

Elf

Sing blue silver
Joined
Apr 12, 2008
Messages
409
Reaction score
50
Age
33
Powiem kr?tko: To jest kupa, a nie projekt :p
Jedyn? rzecz?, kt?r? umie autor (GM Omen), to CTRL + C i CTRL + V z innych ?r?de? oraz przer??nych for.
 

Snav

User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
36
Reaction score
0
B-FOX jest Rox moze te inne silniki TFS co Gesior robi rl acc to tez jest Fajny ale nie uzywalem jak dla mnie B-FOX 10/10!
 

Red Dragon

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
183
Reaction score
3
Stronka B-Fox 7

Stronka B-Fox 7

Tutaj macie stronke gdzie w dziale download jest silnik B-Fox 7 Seven v2
Link:
Ja go mam i jest git ^^
 

Melek2

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
89
Reaction score
4
POd sqlel jest Bardzo latfo hostowac otsa moim zadaniem lepiej sie go chostuje pod Qleala nie xml:):);):D:cool:
 

Elf

Sing blue silver
Joined
Apr 12, 2008
Messages
409
Reaction score
50
Age
33
mistrzu a nie umiesz tego sam zrobic?!
wszystko to co ty wymieni?e? to na innych forach i na tym te? to jest tego od metra...
(Dopiero teraz zauwa?y?em)
Ale widzisz Masiarze, Cayman w swoich changelogach wymienia poprawki plik?w XML, co jest kompletnym debilizmem i popisem. Wiec jesli juz chce si? popisa?, to niech si? zajmie tymi bl?dami, a nie uzytkownicy szukaj? na forach.
Zreszt?, to jedyna rzecz, kt?r? mo?na poszpanowa?, bo w silniku nie ma nic ciekawego, czego by nie by?o w innych - i nie m?wcie mi tu o Evo, gdy? Xidaozu porzuci? projekt prawie rok temu stwierdzaj??, ?e to g?wno.
 
Last edited:

gracz

New User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
2
Reaction score
1
;o

;o

dajcie link do tego silniczka
bo nie wiem gdzie jtes xd
 

Rifoox

New User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
1
Reaction score
0
chcia? bym was zapyta? czy wam dziala enchantowanie bo mi nie dzia?a
 
Status
Not open for further replies.
Top