What's new

Star Wars

Status
Not open for further replies.

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Na forum nie ma takiego tematu, ale na pewno jest wielu fan?w serii Star Wars ;] Nie mog?em d?u?ej patrze? na te tematy typu 'dragon ball!1!11!', albo 'naruto roxxx!1111'' dlatego, ?e jestem po prostu wrogiem tych dw?ch anime (bez obrazy dla fan?w ^^). Mo?na tutaj pogada? o ksi??kach, filmach, grach George'a Lucasa, ulubionych scenach z film?w, albo wymieni? si? uwagami na temat tego filmu.

Podobno w Wielkiej Brytanii rz?d wprowadzi? religi? Gwiezdnych Wojen, tak?e tam jest co? w rodzaju 'mszy ?wi?tej', tyle, ?e mo?na tam pos?ucha? o mocy itp.

Tutaj mam taki ?mieszny filmik (I am your father, tylko z czeskim dubbingiem ^^)


Tutaj troszk? fabularny filmik amatorski ;d






To tyle, may the Force be with you!;)
 

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: Star Wars

te "Ja sem tw?j otec" ju? by?o na forum -.-
Te filmiki s? s?abe -.- wola? bym teletubisie ogl?da? -.- -.- -.-
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Star Wars

Czeski dubbling zajebisty. Taka powa?na scena, a tam tak ?miesznie to brzmi. xd Ten filmik amatorski mog? okre?li? tylko takim wyra?eniem: " o bo?e..." xd

Ja i tak najbardziej lubi? cz??? wojny klon?w. xd Nie wiem dlaczego, po prostu ta cz??? przypad?a mi do gustu najbardziej.

Pozdrawiam.
 

FKE

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
38
Reaction score
5
Odp: Star Wars

Haha, ogl?da?em t? zemst? jedi i ocet, ale i tak najbardziej wol? epizod VI. Jestem fanem tego filmu ;o
 

Rozbrykany

Active User
Joined
Aug 25, 2008
Messages
106
Reaction score
7
Age
28
Odp: Star Wars

"Luck im your father". Moja ulubiona scena chyba ka?dy j? zna :p
 

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Odp: Star Wars

Refresh! Czy ju? tak ma?o fan?w star wars jest?
 
N

Napster

Guest
Odp: Star Wars

R?wnie? jestem fanem SW. Moj? ulubion? cz??ci? jest chyba III, ewentualnie V. W trzeciej fabu?a jest niez?a, tak samo akcja, muzyka. Wszystko jest pokazane tak jak by? powinno. To jest jedyny odcinek, kt?ry si? ko?czy 'bole?nie'.

@down:
Ale w I cz??ci nikt nikogo nie wyje*** z "serwera". W III cz??ci w og?le nie by?o weso?o, wi?kszo?? potoczy?a si? fatalnie.
 
Last edited:

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Odp: Star Wars

@Nap
Nie tylko ta cz??? nie ma Happy-Endu. Pami?tasz pierwszy epizod? Gdy kto? ogl?da star wars pierwszy raz i od pocz?tku, najcz??ciej jego ulubion? postaci? jest Qui-Gon Jin, kt?ry ginie z r?ki Darth Maula pod koniec filmu.
 

Silnikarz

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
282
Reaction score
27
Age
29
Odp: Star Wars

m?wcie co chcecie! Dla mnie Luk Skywalker, by? gejemx)x)x)x)x)x)x)

@topic

A tak na serio to moj? ulubiona cz??ci? jest III Poniewa? Wtedy Anakin Przechodzi na Ciemn? Strone Mocyyyy :p:p
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Star Wars

Ja te? jestem fanem Star Wars. Mam wszystkie cz??ci na p?ytkach DVD, mam plakaty i inne pierdo?y zwi?zane ze Star Wars. Znakomita saga. Ogl?da?em ju? chyba wszystko co z nimi zwi?zane nawet bajeczk? Clone War :) Kt?ra cz??? najbardziej mi si? podoba? Trudno powiedzie?, dla mnie wszystkie s? znakomite i trudno wytypowa? ten najlepszy.

Film jest genialny pod ka?dym wzgl?dem

[evil]10/10[/evil]
 
Status
Not open for further replies.
Top