What's new

-Tibia 8.54 <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Status
Not open for further replies.

Rybak113

Active User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
72
Reaction score
1

Po d?ugiej przerwie, podczas kt?rej wiele si? zmieni?o, w ko?cu powraca serwer, na kt?ry wszyscy czekali! W ko?cu nadszed? czas na ZUPE?NIE ODMIENIONY

logojv.jpg


UWAGA! Niespodzianka! Dla graczy, kt?rzy osi?gn? najwy?szy poziom przeznaczone s? NAGRODY! Dok?adnie tak, dla graczy, kt?rzy zajm? pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce mamy ?wietne nagrody, o ??cznej warto?ci ponad 300z?, kt?re czekaj? na CIEBIE! Wi?cej informacji na stronie serwera.

Serwer startuje w Pi?tek, 16. kwietnia 2010 o godzinie 17:00! Konto mo?esz za?o?y? ju? teraz, na stronie, .

PretorOTS.pl to serwer typu 4FUN H-EXP co oznacza ?wietn? zabaw?, bez mozolnego expienia! To nie kolejny serwer, gdzie GM zabija swoich graczy, czy banuje ich bez powodu - tutaj pozycj? GM posiadaj? profesjonalne, bezstronne osoby, nie graj?ce na serwerze! Dzi?ki temu masz pewno??, ?e nie dostaniesz bana bo zabi?e? 2giego chara GMa, czy jego koleg?.

tproom.jpg


Dane PretorOTS.pl
  • IP: pretorots.pl
  • PORT: 7171
  • Acc Maker:
  • TIBIA: 8.54
  • EXP: Rate, 15k - 3k
  • SKILL, MLVL: 300x
  • LOOT: 5x

PretorOTS to PIERWSZY polski dzia?aj?cy serwer ze skryptem Bomberman!

Na serwerze PretorOTS dost?pna jest gra Bomberman - Znu?ony expieniem lub warem? Rozerwij si? graj?c w Bombermana!




Zasady gry s? proste - zniszcz wszystkich przeciwnik?w u?ywaj?c bomb, nie daj?c si? przy tym samemu zabi?! W grze dostepne s? bonusy, kt?re zwi?kszaj? ilo?? lub zasi?g bomb, lub twoj? szybko??!

Dowiedz si? wi?cej: :

Je?li zostaniesz zabity nie martw si?! Jedyne co mo?esz straci? to honor, ca?y tw?j ekwipunek oraz skille i poziom zostaj? na swoim miejscu! Teleport na arene znajduje si? w depo.


Na serwerze znajdziesz:
  • Profesjonaln? obs?ug?
  • Serwer Dedykowany 100Mbps
  • BOMBERMANA!
  • 24/7 bez lag?w
  • Nagrody dla najlepszych o ??czej warto?ci ponad 300z?!
  • Wojny glidii - sprzwd?, czy dasz rad? zwyci??y?!
  • Ogromn?, unikalnie przerobion? map? Evolutions
  • Ogromne ilo?ci nowo dodanych potwor?w
  • Multum nowych item?w i broni
  • Skrypty stworzone specjalnie dla tego OTS
  • Klimat i prawdziw? przyjemno?? z gry
  • Najazdy potwor?w i Boss?w
  • Unikalne questy
  • Nowe profesje, czary i runy!
  • Questy wymagaj?ce zabicia silnych Boss?w
  • I wiele, WIELE innych...
NOWE ITEMY:
itempf.jpg


UWAGA! Niespodzianka! Dla graczy, kt?rzy osi?gn? najwy?szy poziom przeznaczone s? NAGRODY! Dok?adnie tak, dla graczy, kt?rzy zajm? pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce mamy ?wietne nagrody, o ??cznej warto?ci ponad 300z?, kt?re czekaj? na CIEBIE! Wi?cej informacji na stronie serwera.

Przypominamy, serwer startuje w Pi?tek, 16. kwietnia 2010 dok?adnie o godzinie 17:00! Czy ju? w pe?ni u?wiadomi?e? sobie, ?e nie mo?esz tego przegapi?? Za??? konto ju? teraz i b?d? z nami w Piatek, o 17:00!

potwsm.jpg


Pozdrawiamy, zesp?? - najlepszego H-EXP serwera w sieci!
 

Henyo83

New User
Joined
Apr 11, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

no no... OTS zapowiada si? ?adnie, skrypt bombermana, nagrody :):):), b?de tu gra? razem z kolegami ;)
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Zajebisty OTS! ;]
Na pocz?tku my?la?em ?e tylko z ss ale dzisiaj chyba by? malutki Falstarcik chwiliowy i sprawdzi?em OTS. Dla mnie bomba bd gra? do wakacji co najmniej. Zapraszam innych na rozpocz?cie. Tani SMS Shop, nowe, lepsze monstery i w og?le co tu bd pisa?.. Zobaczycie sami.

JESZCZE RAZ ZACH?CAM WSZYSTKICH NA START !
 

Rybak113

Active User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
72
Reaction score
1
Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

bump , zapraszamy na start 16.04 o 18:00 !
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Ots mi si? nie podoba. Po pierwsze Bomberman ... GrimOts wpad? na ten oryginalny pomys? i ju? si? zaczyna - za nied?ugo na ka?dym noobskim EVO/RL b?dzie boomberman ;/
Po drugie SMS SHOP!!! to normalnie pora?ka. Jest strasznie drogi i za du?o tego jest.
Tak sobie dla maga obliczy?em, aby mie? full set plus potrzebne itemy wychodzi jakie? 1700 pkt'ow czyli 4x sms za 10 zl + inny sms. Domy?lam si?, ?e ten ots b?dzie na tej zasadzie :
Masz kase -> masz itemy
Masz itemy -> jeste? bogiem nie do zabicia


@DOWN
NA ?ADNYM ots'ie nie widzia?em boombermana a gram na ots'ach d?ugo wi?c dla mnie to oni wpadli na to.
Na twoim ots'ie b?dzie pewnie gotowy skrypt. Tam maj? do tego outfity itp.
Co do sms shopa nic nie odpisa?e? wi?c rozumiem, ?e mam racj?. Nie ma co wbija?. Dla mnie to ots dla kasy i tyle ;/
 
Last edited:

Rybak113

Active User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
72
Reaction score
1
Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

@UP

co do bombermana, to uno, ?e bombermana wymysli? Hudson Soft w 1983, a patrz?c nawet na scen? OpenTibia, screeny z dzia?aj?cym skryptem bombermana widzia?em na otland ju? z 2008 roku, wi?c Grim, z ca?ym szacunkiem, nie by? pierwszy.

Zapraszam na start, ju? w Pi?tek o 18:00!
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Tak sobie dla maga obliczy?em, aby mie? full set plus potrzebne itemy wychodzi jakie? 1700 pkt'ow czyli 4x sms za 10 zl + inny sms. Domy?lam si?, ?e ten ots b?dzie na tej zasadzie :
Masz kase -> masz itemy
Masz itemy -> jeste? bogiem nie do zabicia
Nie wiem jak ty to obliczy?e? ale okej... Hmm... Bo o ile si? nie myle to ?eby mie? full set trzeba mie? 450 to znaczy... Legi + Wand/ Rod + Armor + helmet. Poboczne potrzebne itemy. SD( 50 - 100 pkt )Bootsy (200 pkt) Vip (100 pkt) MR (75- 100 pkt) a Ci jakim? cudem wysz?o 1700. Nono.. Wed?ug mnie to to jest 950 pkt a nie 1700. Na Grim OTS nawet jeszcze nie ma SMS Shopu wi?c czemu m?wisz ?e tu jest drogi sms shop? A i tak szczerze to ja nie znam OTS kt?ry nie jest robiony dla pieni?dzy. Ty my?lisz ?e jaki? go?ciu b?dzie specjalnie p?aci? kase co kilka miech?w ?eby inni sobie pograli? < LoL2 >

Mi osobi?cie ots si? bardzo podoba z ss. Szkoda jednak ?e tak ma?u ludzi chyba b?dzie gra? no ale m?wi si? trudno.

A tak na marginesie pytanko do GM. Czy reklamowa?e? ots na innych stronach?
 
Last edited:

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

@UP
Czy ja por?wnuj? ten ots do Grim ots? Grim nie ma sms shopu bo startuje w wakacje :O jeszcze nawet nie ma ACC wi?c o czym ty m?wisz? Czy?by jaki? kolega rybaka?
Tam po raz pierwszy zobaczy?em pomys? o Boombermanie w tibi. Dla mnie ots powinien by? dla gry... Sms shop powinien posiada? itemy dost?pne do zdobycia w grze, bez kt?rych mo?na sobie poradzi?. Tutaj tak nie ma.. Gra?em na ots'ach gdzie tak by?o. Gm'owi chodzi?o o rozgrywk?. Nie patrzy? ile zarobi?. To chyba jasne, ?e je?eli ots b?dzie ciekawy to ludzie b?d? kupowa? itemy z sms, ale po co robi? 5000 item?w tylko dla kasy?
Jak obliczy?em? Proste :
Ca?e Eq dla maga/druida wychodzi :
450 pkt'ow ( Armor, Legi, Helmet, Shield, Wand )
Do tego dochodz? jakie? dodatki, kt?re te? s? ?mieszne. Po kilka rodzaj?w Uh/SD/Manaruny :O

No wi?c :
Dost?p do boss?w 100 pkt'ow
PRETOR boots 200 pkt'ow
Transform Ring 400 pkt'ow - 2x hp :O tutaj wida?, ?e maj?c ten item ju? masz DUUU?O wi?ksze szanse na prze?ycie wi?c wa?ne....
Vip Acces 100 pkt'ow

++ jeszcze runy itp...
Gra na ots'ie b?dzie wygl?da?a tak, ?e lejesz sie z kim? z inna profa na tym samym lvl'u z takim samym eq [ bez sms ] i nikt nikogo nie zabije. Kto? b?dzie mia? itemy - zabije innych z latwo?ci?. Expienie b?dzie pewnie takie :
Go - UE - Go - UE - Go - UE
 

Rybak113

Active User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
72
Reaction score
1
Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Uwaga - zmiana czasu startu. Serwer startuje w Pi?tek 16.04, ale nie o 18:00 tylko o 17:00. B?d?cie z nami!
 
Joined
Mar 31, 2010
Messages
19
Reaction score
0
Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Odp: <START 16.04 - 18:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Buhahahah ten ots ju? raz startowa?. NIE POLECAM GO! WESZ?O 50 OS?B I GRA? SI? NIE DA?O.
 

Sokolll

Active User
Joined
Apr 4, 2010
Messages
120
Reaction score
1
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Master Darkrose Mo?e ots si? po prawi? ? Mo?e zmienili dedyka mo?e b?dzie lepiej ^^ ch?tnie zagram jutro start yupi ;]
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Nie wiem czemu tak ma?o ludzi dopiero za?o?y?o konto na tym OTS. Ludzie wi?kszo?? ots'?w gdzie gra 100 + graczy maj? po?ci?gane all z net'a. A to jest jeden z kilku OTS'?w gdzie mo?na expi? na ka?dym lvl nie trac?c na VIP. Ja osobi?cie jeszcze raz
ZAPRASZAM WSZYSTKICH! A WY ZAPRASZAJCIE KOLEG?W.

A ty GM we? jako? zareklamuj ten OTS ja na twoim miejscu zamiast takich wysokich nagr?d to bym da? ?e za 1 miejsce 8 dych a reszte przeznaczy?bym na jakie? reklamy. We? zareklamuj za pomoc? sms, to jest najelpszy spos?b. Zr?bcie jeszcze tak ?e first 100 os?b kt?re zrobi konto dostan? 150 pkt w sms shopie.
 
Last edited:

Rybak113

Active User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
72
Reaction score
1
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Co do k?opot?w przy ostatnim starcie, z?o?y?y si? na to 2 b??dy - wadliwy dysk twardy w dedyku i ?le skonfigurowany system - obydwa zosta?y poprawione, wi?c nie powinno by? ju? problem?w i lag?w, ale jak b?dzie zobaczymy, gdy b?dzie wi?cej ludzi online.

Co do reklamy,
Mamy strategie reklamow?, kt?r? wdro?ymy jutro na kilka godzin przed startem. jest skuteczna, wi?c na start powinno by? troch? ludzi, a dalej wierzymy, ?e si? rozkr?ci.
 

MichauJP

New User
Joined
Apr 16, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

?a?, start ju? dzi?, nie moge si? doczeka? ;)))))
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Jeszcze lekko ponad 1h i start!
Zach?cam wszystkich do gry. Teraz ka?dy ots to RL MAP gdzie nie ma nic dodanego ani zmienionego a tutaj jest zupe?nie na odwr?t.
 

Sokolll

Active User
Joined
Apr 4, 2010
Messages
120
Reaction score
1
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Jeszcze 1h ale nie kurde :/
czy gm oddaje punkty kt?re wys?a?em za po przedni start??
 

OTSiarz13

Advanced User
Joined
Sep 21, 2009
Messages
178
Reaction score
6
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

PretorOTS startuje za:
0 dni, 0 h, 54 m, 19s!
Ja juz zrobi?em konto i moge cie zapewnic Rybak113 i innych tez ze bede gra? bo mi sie podoba !! Jest Spoko i Zapraszajcie Koleg?w !!!!!!!!!
Nick: Kzn Druid
 
Last edited:

Rybak113

Active User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
72
Reaction score
1
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

Jeszcze 1h ale nie kurde :/
czy gm oddaje punkty kt?re wys?a?em za po przedni start??


Wszystkie pkt zostaly zwrocone na konta. Zaloguj sie na konto, ktore zrobiles przy ostatnim starcie



W razie jakich kolwiek w?tpliwo?ci, czy pyta?, mo?na zawsze pisa? na podany numer Gadu-Gadu: 22012679
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

3 MIN DO STARTU !
R?BCIE KONTA. ZAPRASZAM WSZYSTKICH.
Ja ju? nie moge si? doczeka?. ; d
 

Rybak113

Active User
Joined
Dec 7, 2008
Messages
72
Reaction score
1
Odp: <START 16.04 - 17:00> Nagrody 300z? - BOMBERMAN - PretorOTS.pl

OTS Wystartowa?!
 
Status
Not open for further replies.
Top