What's new

-Tibia 11 Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Status
Not open for further replies.

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Zapraszam Was Na OTS Grupy #CNNO Czas Na Nowy OTS


START: 25.07.2017r 18:00

#####################
ABY OTRZYMA? DARMOWE PKT NALE?Y WYKONA? 3 RUCHY:
1. Polubi? post i napisa? sw?j NICK z gry w po?cie:

2. Polubi? fanpage:

3. Do??czy? do wydarzenia i zaprosi? znajomych (ilo?? wedle uznania):

#####################

Jest to serwer RPG z ma?ym exp stages.
Znajdziecie na nim wiele quest?w, ale w stylu mmo - czyli aby wykona? ka?dy z nich potrzebowa? b?dziesz
zgranej ekipy, pe?nego BP pot?w, run i co najwa?niejsze: odwagi do jego wykonania
Ka?dy znajdzie dla siebie expowisko, na kt?rym sp?dzi wiele godzin, aby jego posta? by?a jak najlepsza.

EXP STAGE:
1-50 level x150
51-100 level x100
101-130 level x75
131-150 level x50
151-180 level x25
181-200 level x9
201-250 level x5
251-400 level x4
401-800 level x3
801 level x2


Rywalizuj, zdobywaj do?wiadczenie, walcz o panowanie nad serwerem i bycie najlepszym!
Ja Urban - jako jedyny tw?rca tego OTSa oraz grupy #CNNO dla kt?rej to w?a?nie stworzy?em ten serwer, zapraszam wszystkich
fan?w Tibii do wsp?lnej gry. Stara?em si?, aby ju? na samym starcie gracz czyli Ty m?g? zobaczy?,
jak bardzo jedyny w swoim rodzaju
jest serwer CNNO. Wszystko robi?em sam, dlatego na forum ka?dy pomocny post z opini?, propozycj? jest na wag? z?ota.
Prowadz? w?asn? firm?, kt?ra ?wiadczy us?ugi programistyczne, wi?c idealnie wiem jak
sprawi?, aby ka?dy Klient (czyli w ?wiecie gier Gracz) by? zadowolony ze ?wiadczonych us?ug przez moj? osob?.
Wiele lat prowadzenia facebookowej grupy Czas Na Nowy OTS sprawi?, ?e najbardziej Tibijczycy pragn? OTSa
sta?ego, komunikatywnego, gdzie mo?na zagra? ze swoimi przyjaci??mi i podbija? w?a?nie z Nimi r??ne serwery.
Mam nadziej?, ?e to w?asnie CNNO b?dzie otsem, kt?rego zapami?tasz na d?ugie lata.
Jednak bez Ciebie Tibijski Wojowniku nic nie osi?gn?, dlatego najwi?ksz? uwag? zwracam na Wasze propozycje.

Potiony: Na serwerze ko?cz? si? runy/potiony, poniewa? ?eby stworzy? prawdziwy klimat mmorpg i prawid?owy klimat PVP,
nie mog? pozwoli? na niesko?czono?? wykonywanych akcji. Pami?tam za swoich czas?w gry w Tibi?,
jak podczas atakowania/ucieczki dodatkowym bod?cem by?a sytuacja, gdy wiedzia?e?,
?e targetowi ko?cz? si? poty
lub w?a?nie Tobie. Oczywi?cie dost?p do run/pot?w jest bardzo prosty - wystarczy u?y? np. d?wigni.

Przedmioty: Przedmioty nie maj? du?ych zmian w obronie, sile itp. Oczywi?cie swoje propozycje mo?esz sk?ada?
na forum.

Potwory: Stworzone s? tak i jest ich na tyle du?o, aby ka?da profesja nie mia?a problem?w w zdobywaniu do?wiadczenia.

Eventy: Exp to nie wszystko, wi?c pami?taj o PVP oraz 4FUNie - w ko?cu masz tu sp?dzi? ?wietnie czas na tyle, aby
w?asna matka wyrzuca?a Ciebie z domu na podw?rko.
("Ile to mo?na gra? na tym komputerze, daj mu odpocz??!!!!").
Ratuj swoje ukochane miasto, walcz?c z falami potwor?w w najazdach.
Wykonuj taski, misje, zdobywaj achivementy.

SmsShop: Stworzony jest bardziej pod utrzymanie (sponsoring dedyka), ka?dy kto mnie dobrze zna z #CNNO grupy wie, ?e dla mnie
pieni?dze to nie wszystko i pomagam we wszelakich sprawach dotycz?cych OTS?w (niekt?rzy uwa?aj? mnie za
chodz?c? encyklopedi?, bo znam Tibi? od strony skrypt?w/konfiguracji jak w?asn? kiesze?) cz?sto za nawet
przys?owiowego 4paka piwa Nie obawiajcie wi?c si?, ?e Ci kt?rzy maj? przedmioty za SMS b?d? niezniszczalni.
Gdybym tak to zrobi?, to ju? na starcie straci?bym wiele dobrych graczy, bo uwa?am graczy, kt?rzy d??? do celu
ci??k? prac? jak i graj?cych r?cznie za pere?ki.

Team: Ka?dy mo?e spr?bowa? do??czy? do supportu #CNNO, lecz nie ka?dy mo?e si? nadawa?.
Wszystko zrobi?em sam,
a gdy serwer wystartuje b?d? mia? jeszcze wi?cej pracy w skryptach i to w mniejszym czasie (nie od?o?? niczego
na przyk?adowo "za tydzie?", poniewa? ludzie b?d? chcieli zmian, poprawek od r?ki),
dlatego potrzebuj? graczy, kt?rzy
zna? b?d? serwer i pomog? nowym graczom. Nie b?dziecie mieli jednak dodatkowych "mocy" jak teleportowanie kogo? do siebie, tworzenie item?w, stawianie potwor?w - na ka?dym otsie znajdzie si? zawsze kto? (pr?dzej czy p??niej), kto adminem niszczy klimat gry.

Punkty na Start: Darmowe punkty zdoby? b?dzie mo?na tylko i wy??cznie przy starcie serwera. To Wy piszecie
bieg historii OTSa, dlatego ka?dy z Was b?dzie m?g? przez pierwsze 24h od startu otrzyma? darmowe punkty.
Jak je zdoby?? Zapoznaj si? z postem: . Wszystko tam jest opisane.
Masz nowe pomys?y na eventy, systemy, itemy, potwory ale nigdy nie mia?e? mo?liwo?ci stworzenia ich?
Ja sprawi?, ?e stworz? owy system specjalnie dla Ciebie! W odpowiednim dziale na forum dowiesz si? wszystkiego.
Kontakt do mnie masz zawsze pod r?k?. Mo?esz porozmawia? ze mn? na grupie, grze, TS3 itp.
Nie zdo?am opisa? Ca?ego Serwera.. Go trzeba Zobaczy?! Wejd?! Zagraj! Zobacz na w?asne oczy!
Do zobaczenia!
OTS: www.cnno.online

Trailer:

3.png


4.png


5.png


6.png


7.png


8.png


9.png


10.png


11.png


12.png


13.png


14.png


15.png


16.png


17.png


18.png


19.png


20.png


21.png


23.png



 

vexler222

Advanced User
Joined
Feb 12, 2012
Messages
337
Reaction score
11
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Fajnie si? zapowiada tylko po co te tp'eki na expy :/ Lepiej by?oby gdyby na expy trzeba by?o doj?? skoro jest to ots "RPG".
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Mia?em okazj? wej?? na serwer oraz mog?em uczestniczy? w ma?ym stopniu w jego rozwoju.
W 100% polecam.
 

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Fajnie si? zapowiada tylko po co te tp'eki na expy :/ Lepiej by?oby gdyby na expy trzeba by?o doj?? skoro jest to ots "RPG".

Robi?em go sam, jakbym mia? mappera pod projekt to bym tak zrobi?.... niestety zbyt du?o czasu by mnie kosztowa?o dodatkowo tworzenie mapy full RPG :)
ale s?uszna uwaga :)
 
Last edited:

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Zapowiada si? nie?le, wida?, ?e w?o?y?e? w serwer du?o pracy.

Fajna strona, do?? niespotykana. Jej jedyny minus to czas ?adowania, ale to mo?e by? zas?ug? mojego drewnianego internetu xD
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Widz? ?e bazujesz na datapacku mojego autorstwa, derina.pl mi?o popatrze?, powodzenia :) jako ?e sam robi?em mapk? nie uwa?am ja za cud ale mo?e doda?es du?o nowych teren?w.
 

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Widz? ?e bazujesz na datapacku mojego autorstwa, derina.pl mi?o popatrze?, powodzenia :) jako ?e sam robi?em mapk? nie uwa?am ja za cud ale mo?e doda?es du?o nowych teren?w.

Mi?o mi :) Gdyby? mia? kiedy? czas i ch?ci rozbudowa? map?, to ch?tnie z?api? z Tob? wi?kszy kontakt ;) Po starcie przemy?l i jak co?, to pisz.

Pozdrawiam
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Map? robi? tylko pod sw?j serwer, nie mapuje a tym projektem nie zajmuje si? jako? od kwietnia 2015 roku ;p
 

Pablo bill

Active User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
51
Reaction score
4
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Fajnie si? zapowiada tylko po co te tp'eki na expy :/ Lepiej by?oby gdyby na expy trzeba by?o doj?? skoro jest to ots "RPG".

Wchodzenie w teleport czy wielogodzinny bieg przez tiquande nie wp?ywa w ?aden spos?b na okre?lenie "RPG", ale wiem ?e chodzi o ten thrill w dotarciu na expowisko.

Zapowied? - meh
*Trailer - bardzo dobry
*screeny - meh
*formatowanie - przeci?tne
*tekst(wyb?r informacji kt?re udost?pnisz) - dobre

Strona - meh (
czyli aby wykona? ka?dy z nich potrzebowa? b?dziesz
zgranej ekipy, pe?nego BP pot?w, run i co najwa?niejsze: odwagi do jego wykonania
oczekujesz odwagi od graczy ale highscores na stronie wy??czone ;/ )
Stage - podoba mi si? jak "g?sty" jest od 181 do 801

Nie wiem jak prosperuje to CNNO co? tam, ale my?l? ?e je?li reklamujesz pod t? nazw? to ma jak?? tam moc. Reklama w dzisiejszych czasach musi by? "spot on" ?eby cokolwiek dzia?a?o. Po tym jak serwer wystartuje nie widz? niestety nic co mog?o by zapewni? przetrwanie otsa, ale mam nadziej? ?e wiesz co? czego ja nie wiem.
Pisz? du?o tylko wtedy kiedy widz?, ?e kto? ma pomys? w g?owie i niekompetencja nie jest czynnikiem z kt?rego serwer mo?e upa??. Mam nadziej?, ?e kto? ci nawrzuca pomys??w do g?owy i powiedzie ci si? mimo, ?e uwa?am ?e protok?? jeszcze nie zosta? przetarty w Polsce je?li chodzi o evo.
/ Ostatni taki ots nie umar? z powodu braku zainteresowania czy s?abego wykonania tak?e ci??ko b?dzie to przebi?. Powodzenia
 

Eiko

Advanced User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
184
Reaction score
16
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

A jakby da? troszk? mniejszy Exp?
1-50 level x130
51-100 level x80
101-130 level x50
131-150 level x35
151-180 level x15
181-200 level x7
201-250 level x3
251-400 level x2
401-800+ level x1
Bo fajnie sie gra na mniejszysz lvl,ja i tak bym da? exp jeszcze ni?szy ?eby wbicie tego 100-150 lvl nie by?a to kwestia kilku godzin,je?eli ma to by? fajny Rpg i si? troch? utrzyma?,bo tak ka?dy wbije zaraz po 300 porobi questy i co dalej? Nuda i wychodzi z expa.
Co? takiego :
1-50 x5
51-100 x4
101 -990 x3

. A jeszcze pytanie czy s? nowe poty ?
 
Last edited:

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Nie ma nowych pot?w, poniewa? nie ma zmodernizowanych czar?w, przedmiot?w, potwor?w (ale s? dodane usp i ump).
Exp stages nie mo?e by? mniejszy, poniewa? mapa i potwory nie s? przystosowane a? tak bardzo.
[MENTION=2041]Pablo[/MENTION] - Szanuj? i dzi?ki za kom. Masz wiele racji, bo nie ka?dy potrafi "zaplanowa?" prawid?owo reklam?, otsa i skrypty na nim, tym bardziej jak dzia?a sam.
 
Last edited:

Never Back Down

Active User
Joined
Sep 6, 2015
Messages
86
Reaction score
1
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Robi?em go sam, jakbym mia? mappera pod projekt to bym tak zrobi?.... niestety zbyt du?o czasu by mnie kosztowa?o dodatkowo tworzenie mapy full RPG :)
ale s?uszna uwaga :)

To niezly otsik od Sooh'a ;D Pod 8.6 by? .
[MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic
Serwer polecam znam administratora i zna sie ch?opok na rzeczy .
 

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Zapraszam do wsp?lnej gry :)

Ci, kt?rzy s? przyzwyczajeni do 8.6 te? znajd? tu miejsce, poniewa? cooldown jest obni?ony.
Du?o os?b boi si? wej?? na serwer - zapewniam, ?e jak zagrasz 10 minut na serwerze, zostaniesz ju? na wiele godzin ;) Warto jest sprawdzi? projekt #CNNO otsa, kt?ry jest po??czeniem klienta 8.6 (mapa i skrypty) z najnowsz? wersj? 10.99-10
S? r?wnie? darmowe pkt na start dla ka?dego, poniewa? ten OTS nie jest zrobiony na "hajs", a dla Was drodzy gracze :)
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Mo?esz rzuci? mi kilka punkt?w na mounta za pomoc, czy zg?aszanie propozycji b??d?w ;p jedyny serwer na kt?rym czasem gram.
 

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Ju? W ?rod? 2.08.2017 Wprowadzone Zostanie #CNNO Update V1

Co Zostanie Dodane?:



- Nowe expy z oramond catacombs

- Uruchomiony zostanie system Boss?w

- NPC Yana, a wraz z ni? nowe przedmioty za ?etony:

Mayhem - Critical Hits
Remedy - Life Leech
Carving - Mana Leech


- Prey System


- Jak najwi?ksza ilo?? propozycji, kt?re znalaz?y si? na forum

- Naprawione zostan? b??dy, kt?re zosta?y mi zg?oszone

- Przewiduj? rozdanie PKT wszystkim graczom, kt?rzy aktywnie graj? na #CNNO OTS

Wi?cej grzech?w nie pami?tam, za wszystkie jednak ?a?uj? i postanawiam popraw? ;)

 

czaja152

User
Joined
Jun 5, 2017
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Fajny ots, aktualizacje, administracja dla graczy, przyjemnie sie gra.
POLECAM ! :)
 

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

O godzinie 21:00 wszystkich ch?tnych, kt?rzy chc? razem z ekip? #CNNO zrobi? Questy, zabi? Bossy z najazd?w i otrzyma? darmowe PKT do Store - zapraszam na serwer
Do zobaczenia w grze!
 

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Zapraszam!
 

Skleja

Advanced User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
355
Reaction score
4
Odp: Start OTSa grupy #CNNO: Czas Na Nowy OTS #CNNO 25.07.2017 18:00

Dnia 02.09 20:00 wprowadzone zostanie update v2
Ka?dy gracz online (100lv+) otrzyma 300pkt do Item Shop (starczy na ca?e EQ).
Jeste?my Online ju? ponad miesi?c - Zapraszam wci?? do wsp?lnej gry!


1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.jpg

 
Status
Not open for further replies.
Top