What's new

Inne Stawianie 2 serwrow na tym samym IP

Status
Not open for further replies.

Adamszsz123

New User
Joined
May 23, 2013
Messages
7
Reaction score
0
Jak to zrobic np. zeby byly 2 stronki 2 acc makery.
Jeden juz mam gotowy teraz chce zroic 2 serwer tylko nie wiem jak sie do tego zabrac szukalem czegos ale nic znalezc nie moge ;;/
Trzeba by pewnie zalo?y? jak?? drug? domene no-ip i hm..
 

Matt

Banned
Joined
May 9, 2013
Messages
595
Reaction score
46
Odp: Stawianie 2 serwrow na tym samym IP

2 serwer?w na tym samym IP wed?ug mnie nie postawisz. B?dziesz musia? u?y? portu 7172 je?li chcesz postawi? drugi serwer. 2 domeny no-ip oczywi?cie zrobisz i b?d? dzia?a?. Wi?c moim zdaniem b?dziesz musia? u?y? portu 7172 do postawienia drugiego serwera. Co do postawieniach dw?ch acc to nie wiem czy Ci to wyjdzie, poniewa? w?tpi?, aby? da? rad? 2 acc makery postawi?. Lecz ju? co innego je?li posiadasz serwer wykupiony z 2 adresami IP.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Stawianie 2 serwrow na tym samym IP

@up
Wystarczy wrzucic acc makera do kolejnego folderu i wszytsko bdzie dzialac...
Przykladowo jak masz acc maker w folderze /var/www to wrzucasz do /var/www/1 a drugi do /var/www/2. Wtedy po wejsciu na stronke np stronka.pl/1 bedziesz miec accmaker pierwszy dla jednego serwera a na stronce stronka.pl/2 bedzie dla drugiego serwera. Na domyslnej stronce stronka.pl mozna wrzucic linki do 1 i do 2 i jakies ladne obrazki i wszystko dziala. Przy instalacji podajesz gdzie jest config ktorego serwera i wszystko dziala.
Co do samych tfsow to postawic mozesz tylko jednego na jednym porcie, bo inaczej wywala, ze jest zablokowany przy uruchomieniu. Dlatego kolejny serwer musial by byc na innym porcie...
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Stawianie 2 serwrow na tym samym IP

MultiWorld i b?d? dwa serwery na jednym porcie i jeden acc maker

Notka moderatorska:
Wszystko zosta?o ?adnie wyja?nione, wi?c zamykam.
Matt.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top