What's new

-Windows XP sterowniki

Status
Not open for further replies.

holm

User
Joined
Aug 12, 2013
Messages
14
Reaction score
0
czesc znacie jakis program do odczytywania moich sterownikow? i zeby od razu je pobieralo bo ja tego sam nie ogarne :D i jak ego programu uzywac, jakie informacje sa wazne czy cos
 

Matt

Banned
Joined
May 9, 2013
Messages
595
Reaction score
46
Odp: sterowniki

Spr?buj programem DriverEasy.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: sterowniki

Wydaje mi si?, ?e nie ma lepszego narz?dzia do odczytania sterownik?w od Windowsowego Menad?era Urz?dze?. Programy do odczytywania oraz pobierania/aktualizowania oprogramowania zazwyczaj s? p?atne i w mi?dzyczasie pobieraj? r??norodne g?wna, kt?re obci??aj? system.
Osobi?cie wola?bym po?wi?ci? godzin? czasu na sprawdzenie sterownik?w, a nast?pnie zaktualizowanie ich ni? u?era? si? z g?wno wartymi programami.
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: sterowniki

super sterownik niestety musisz i?? po niego na warezy ;] lub kupi? :D
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: sterowniki

Tu niema nic do ogarniania
karta graficzna:
Intel: powinno pobra? automatycznie
nvidia:
ATI Radeon:

Pozosta?e sterowniki - je?li co? ci nie dzia?a szukasz:
firma urz?dzenia model z nalepki drivers
dla przyk?adu:
Skoro nawet na myszk?, do kt?rej sterownik jest wbudowany w windowsa jest napisany oficjalny sterownik to i na twoje urz?dzenia powinien si? znale??.

Tylko raz spotka?a mnie do?? absurdalna sytuacja, gdzie do pobrania sterownika do anteny wi-fi w laptopie potrzebny by? internet(po formacie, musia?em pendrivem przerzuca? xD),
wi?c powiniene? mimo wszystko sobie poradzi?. Szukaj sterownik?w tylko do tych urz?dze?, kt?re ci nie dzia?aj?.
 

holm

User
Joined
Aug 12, 2013
Messages
14
Reaction score
0
Odp: sterowniki

karta graficzna: NVIDIA GeForce 6150SE nForce430
procesor: AMD Athlon(tm) 64 processor 4000+
karta sieciowa:NVIDIA nForce 10/100 Mbps Ethernet i pisalo takze karta sieciowa 1394
karta dzwiekowa:Realtket high definition audio - tylko tyle pisalo
prosze o podanie linkow do gotowych sterownikow do pobrania okej? wynagrodze wielka iloscia reputow i podziekowan
 

Fataldark

User
Joined
Aug 9, 2013
Messages
22
Reaction score
2
Odp: sterowniki

ja u?ywam: Driver Genius Professional Edition i zawsze ?ci?ga mi wszystkie sterowniki po formacie dysku :D
 
Status
Not open for further replies.
Top