What's new

~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Status
Not open for further replies.

Kawon

?•Atania.Pl•?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48

amtpw7.jpg


Witam.
Oddaje w wasze r?ce d?ugo oczekiwan? i upragnion? przez wszystkich STIGMA3..

Jest to orginalna stigma3 ?ci?gni?ta prosto od producenta.
Paczka zawiera wszystko to co przedstawi? producent.

Szczeg??y na temat STIGMY tutaj:



OPIS ZE STRONY:
To ju? 3 edycja Stigmy! Znanego silnika w?r?d grona u?ytkownik?w OTS?w.
Poraz kolejny, zesp?? eTibia.pl prezentuje po 3 i p?? miesi?ca ci??kiej pracy, najnowszy i najlepszy zestaw do stworzenia w?asnego OTSa! 3 lata do?wiadczenia w dziedzinie OTS?w pozoli?y na stworzenie najlepiej dopracowanego i najbardziej "przyjaznego" u?ytkownikowi zestawu do stworzenia W?asnego OTSa jaki powsta?!
Stigma3 to OTS oparty o baz? MySQL pod Tibi? 8.50. Zapewnia to maxymalnie stabiln? i bezpieczn? prac?.
Dla wielu os?b baza MySQL i Apache sprawiaj? ogromne problemy uniemo?liwiaj?c uruchomienie w?asnego OTSa.
Jednak nasz zestaw jest w pe?ni zautomtyzowany!
stigma3 w?asny ots 3 kroki
OTS Stigma3, baza MySQL, serwer Apache, Acc Maker, SMS Shop i IP Changer s? instalowane automatycznie za pomoc? instalatora! Wystarcz? 3 klikni?cia by mie? wszystko gotowe! Zobacz na prezentacji jakie to proste.
Ju? nie musisz instalowa? XAMPPa, tworzy? baz?, importowa? tabele, instalowa? acc makera, edytowa? ogromu plik?w itp. Stigma3 to w pe?ni zautomatyzowany zestaw, kt?ry wykona wszystko za Ciebie!
I co najwa?niejsze wszystko zgodnie z tym jak powinien by? stworzony profesjonalny OTS!
Po instalacji baza danych pracuje z prawid?ow? metod? por?wnywania znak?w i u?ywa mechanizmu InnoDB za? tabele s? importowane z triggerami! Te rzeczy to wym?g do stabilnej pracy OTSa! Za? wi?kszo?? pseudo-profesjonalist?w z Allegro nawet o tym nie wie!
A teraz zobacz co spotkasz ciekawego w OTSie Stigma3:
Nowe Itemy - nowe, niespotykane do tej pory itemy, o ogromnej sile. W sam raz do sprzeda?y w Twoim sklepiku SMS!
Outfity - wszystkie outfity z realnej Tibii + troch? nowych! Dzi?ki temu Tw?j OTS b?dzie niepowtarzalny!
Domki - prawie 300 domk?w! Pe?en spis, wraz z cenami i w?a?cicielem znajdzie si? w Twoim Acc Makerze! W niekt?rych domkach mo?na znale?? training roomy!
Konsola po polsku - seria Stigma to jedyne OTSy z konsol? OTS w j?zyku polskim!
Nowe potwory - ca?kowicie nowe, niespotykane potwory jak r?wnie? wszystkie te z RL Tibii.
Oryginalna mapa - jedyna w swoim rodzaju mapa! Po?wi?cili?my jej ponad miesi?c! Nie jest to jaka? kolejna niedopracowana RL Mapa, ?ci?gnieta z forum jak to w przypadku wszystkich OTS?w z Allegro! Jest to niespotykana do tej pory mapa! Oryginalno?? zapewni Twojemu OTSowi wielu graczy! Mapa zajmuje 17mb. Starczy spokojnie dla du?ego OTSa!
Pokoje Teleport?w - 3 najwi?ksze miasta na mapie posiadaj? miejsca z teleportami do expowisk!
Sklepy samoobs?ugowe - w miastach znajduj? si? sklepy samoobs?ugowe! Wystarczy poci?gn?? d?wigni? aby kupi? ca?y plecak danych przedmiot?w!
Training roomy - specjalne pokoje, dost?pne dla wszystkich graczy, w kt?rych mo?na ca?y dzie? skillowa?!
Nowi NPC - ka?dy NPC ma nowe i niespotykane do tej pory imi?! Wymy?lone przez nas! Zapewni Ci to oryginalno??.
Dzia?aj?cy The Oracle - bardzo rzadko spotykany na OTSach. U Ciebie b?dzie! Jednak je?eli chcesz mo?esz wy??czy? wysp? Rookgaard!
System Guildi - mo?liwo?? zak?adania guildi. Wszystko za pomoc? Acc Makera. Tak jak w RL Tibii!
Account Manager - mened?er kont i postaci, alternatywa Account Makera. Domy?lnie jest wy??czony ze wzgl?du na znacznie lepsze mo?liwo?ci Account Makera. Jednak w ka?dej chwili mo?na go sobie ?atwo w??czy?!
Nowe czary i runy - opr?cz tych znanych z RL Tibii znajdziesz tu ca?kiem nowe! Tw?j OTS zrobi furor?!
Krzes?o elektryczne - kto? si? ?le zachowuje? ?amie regulamin? Jako GM, GOD lub CM mo?esz go ?atwo ukara?! Wpisz komend?: /jail "nazwa_gracza np /jail "Odi i przenie? gracza na krzes?o elektyczne w depo miasta Asthor! Teraz ka?dy mo?e wymierzy? mu kar? poci?gaj?c za d?wigni? kt?ra zebiera skaza?cowi 1hp. Kara trwa godzin?. Chyba, ?e go uniewinnisz...
PVP Arena - arena na kt?rej 2 graczy mo?e spr?bowa? swoich si? przeciwko sobie.


SCREEN:
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg



MAPA:
mapa.jpg



No a teraz najwa?niejsze..
DOWNLOAD (umieszczone na moim dedyku wi?c nie wyga?nie):


SKAN: (jak taki nie pasuje to niech mod jaki? zrobi bo upload moim netem zacznie wieczno??,
tak ju? d?ugo trwa?o wysy?anie pliku na mojego serwa..)

24ys3eq.jpg


Pozdrawiam :)
Mam nadziej? ?e pomog?em co niekt?rym :)

//Plik czysty. Nie daje reuploadu, poniewa? tamten link nie wyga?nie!
 

Hadol

Senior User
Joined
May 8, 2008
Messages
998
Reaction score
99
Age
30
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

donwload_safe2.png
 

God Tyran

User
Joined
May 18, 2008
Messages
42
Reaction score
1
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Bardzo ?adny silnik... po porstu nie mam sl?w 10/10
 

Smile OTS

Banned
Joined
Nov 22, 2009
Messages
420
Reaction score
5
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Cz?owieku uratowa?e? mi ?ycie! W?a?nie czego? takiego szuka?em !:D
 

plsaks

Advanced User
Joined
Aug 21, 2008
Messages
217
Reaction score
13
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Nie no silnik Extra Ciekawe jaki b?dzie nast?pny z produkcji etibia.pl ....
 

kolo511

User
Joined
Sep 9, 2008
Messages
22
Reaction score
1
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Dzi?ki jeste? wielki. Leci reput :)
 

maciej4

New User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Siemka
Mam problem podczas instalacji wyskakuje mi wirus- robak
To chyba nie jest gro?ny wirus ?
Co robic ?
Przez tego wirusa silnik mi sie nie chce odtworzy? ;/
Prosze pomoze kto? coo robic ?:(

Notka moderatorska:
sklejone
 
Last edited by a moderator:

Cont3

Active User
Joined
Mar 25, 2009
Messages
57
Reaction score
5
Age
31
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

wy??cz antywirusa...

Cudo<3 ThX:p
 

Donotban

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Trzeba by? sko?czonym, zapyzia?ym idiot?, ?eby kupi? (nie ?ci?gn??) Stigm? 3. Tak naprawd? jest to g?wno owini?te w z?oty papier. ?a?o?? cz?owieka ujmuje. Nie widz? tutaj ?adnego profesjonalizmu, poza jedn? rzecz?. Mianowicie zajebistej prezentacji produktu. Musz? przyzna?, to stoi na ?wietnym poziomie. Reszta nie wygl?da ju? tak kolorowo, jak setki zdj?? nak?aniaj?cych do zakupu.

Obejrze? "mapk?" (trzeba by?o zastosowa? cudzys??w), przejrze? skrypty i pobawi? si? chwilk? - za darmo - ujdzie. P?aci?? Kpina ; d. Ka?dy user posiadaj?cy umiej?tno?? wej?cia w gogliki m?g?by sam skompletowa? ten elo pr0 zajebisty zestaw, wierzcie mi.

Poka?cie mi gdzie tutaj mog? zobaczy? ten rzekomy profesjonalizm:
5.jpg


Pff. To ja ju? wol? Evo.

Nie mog? te? dostrzec tego profesjonalizmu u ekipy, kt?ra pisze zdania "Edytor nazywa si? RME Map Editor" (partia nazywa si? PiS i Sprawiedliwo?? xD).

Tyle ode mnie na ten temat. Gratuluj? osobom, kt?re postanowi?y zakupi? to "cudo". Wi?cej my?le?, mniej i?? na ?atwizn?.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Hohohoho wiedzia?em ?e kto? da darmowy download po wej?ciu nowej p?atnej wersji ale nie widzia?em ze nast?pi to tak szybko .
Co do silnika jest dobry , ma?o bog?w ju? bior? si? za poprawki
 
G

Guzux

Guest
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

No super ?wietnie ale ja pojade z innej ma?ki :D Masz prawa autorskie ?
 

Kawon

?&#8226;Atania.Pl&#8226;?
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,577
Reaction score
48
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

mam prawo robi? z tym co chce ;)
 

Camill

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
117
Reaction score
4
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki Dzieki



Uratowalem mi Zycie!

Dziekuje ci bardzo mocno!
Oczywiscie + leci
 
Joined
Feb 26, 2009
Messages
11
Reaction score
0
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

no chyba nie mozesz udostepniac tego OTSa;d jak bys dobrze czytal to bys wiedzial;)
 

Zmudzixx

User
Joined
Dec 14, 2009
Messages
37
Reaction score
2
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Uratowalem mi Zycie!
UP# Naucz si? pisa?.

Topic# Jak dla mnie dobry silnik lecz mapka nie jest taka kolorowa dostrzeg?em wiele b??d?w. I nie wiadomo nawet jaki to rodzaj bo stigma 2 bazowa?a na rpg a niestety stigma 3 to fun.
Profesjonalizm zauwa?y?em w ch?ci tej instalacji xamppa, otsa, acce i itp.
Jak dla mnie nic ciekawego. Gratuluje tym co wydali pieni?dz na to bo szkoda.
Z mojej strony to wszystko komentujcie i oceniajcie.
Pozdrawiam Zmudzixx
 

Xenth

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
120
Reaction score
5
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Silnik bardzo dopracowany 0 bug?w, a nie naruszasz czasem praw autorskich? przecie? silnik jest p?atny.Bardzo si? przyda? dzi?ki.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Dzi?ki!!! Od kilku dni szuka?em tego silnika!!!! :p:p:p
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: ~~STIGMA3~~ (zupe?na nowo??!)

Dzi?ki, super mapa, d?ugo jej szuka?em leci reput :)
 
Status
Not open for further replies.
Top